Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

LOKI_46

vand Schimb Suzuki Gsx-R 750 Srad

Recommended Posts

Suzuki Gsx r 750 Srad, 1997 tinuta in garaj,carburatia reglata Kit lant D.I.D. nou, furtune racing, Toba Rombo Sport , cauciucuri f bune Dunlop D 208, coloritul original.Merge impecabil.Se poate vedea in Bucuresti, pe Stefan cel Mare.Negociabil la fata locului.

Update-ulei si filtru schimbat....placute spate noi...fitru aer schimbat....

Adrian.

Adyy3maverick@yahoo.com

0724.041.418

2000 Euro.

post-7264-12579499789819_thumb.jpgpost-7264-12579499869348_thumb.jpgpost-7264-12579499962134_thumb.jpgpost-7264-12579500068068_thumb.jpgpost-7264-12579500659923_thumb.jpgpost-7264-12579500749833_thumb.jpgpost-7264-12579500902841_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Da , Sam prietene, nu am ce sa fac...am o alta mobra pe care trebuie sa o iau.

Numai mobra iesita din fabrica e impecabila....Sradul meu chiar merge bine in schimb.

Link la postare

Asta e Florine...anu trecut pe la 2500 era modelul de 600...acum cel de 750 este 1400....

vreau bani pt alta....

up.

Link la postare

amice...tu te duci pe postul unuia cu srad de 600 si oferi 1400 pe loc....apoi treci la mine si imi oferi 1000 de euro....

Las o balta....

Link la postare

Mersi Comy...

Eu nu ma supar pe el...atati bani are ...incearca...dar sa imi spui mie ca diferenta de 400 de euro intre ce a oferit pt un srad de 600 si cat imi da mie se datoreaza faptului ca cea de 600 e din 1998 si a mea e din 1997...penibil...

Repet- EU VAND SRAD DE 750 BAIETE..LA VREMEA LUI SE PUNEA CU ZX9 SI 900RR SI NU SE FACEA DE RAS---600 SI 750 NU AU DPDV AL MOTORULUI SI CUM TRAGE EL, NIMIC IN COMUN.

SI PRETUL NOU ESTE DE 2000 DE EURO...DE CE? ...PT CA IMI BAT JOC DE BANII MEI--NUMAI KITUL D.I.D. A FOST 200 DE EURO.

Link la postare

Na fraerilor, ca si-a revenit omul...si iar o luati de la capat in cautarea unui SRAD de 750 la bani de scuter....of mai mai...!!

Link la postare

mersi Nothus...observ ca si tu ai un 750 ....cred ca iti este deja frica gandindu-te la momentul in care o sa vrei sa o vinzi....

Up ca nu mai vand scuterul.....vand Sradul de 750....

ps: Schimb cu R1 mai vechi plus o diferenta.

Link la postare

Nu mai mi-e frica, intrucat am tavalit-o definitiv. Dar pana sa se intample, am urcat kilometrajul pana la 50000 fara nicio problema mecanica. Iar puterea si manevrabilitatea sunt excelente si practic motocicleta asta e buna cam la orice...nu inteleg de ce nu se da in banii in care vrei s-o vinzi; adica inteleg, dar este alta discutie si deja sunt off topic pentru a doua oara pe anuntul tau. Bafta la vanzare deci, motocicleta sigur face toti banii daca e in mintile ei.

Link la postare

am 1400 euro banii acum la mine ..zi il dai in pretu asta ...daca da imi trebuie certificatu fiscal si un nr d etel pe pm ca sa ne auzim eu intr-o ora pot sa plec la bucuresti?

Link la postare

am 1400 euro banii acum la mine ..zi il dai in pretu asta ...daca da imi trebuie certificatu fiscal si un nr d etel pe pm ca sa ne auzim eu intr-o ora pot sa plec la bucuresti?

nr tel il are pe prima pagina.certificatul fiscal la buc se da pe loc dupa ce se face contractul,nu inainte ca la noi la cta.doar sa nu ai ghinion sa stea in sect2 k aia il dau dupa 2zile.bafta la vanzare.

Link la postare

asta e pretul bun pt un srad....chear daca sunt ele mai vechi putin au tot ce le trebuie si sunt motoare bune si cu putere buna....manevrabilitate buna si design frumusel...bafta la vanzare

Link la postare

mersi man....

Adevarat ce spui tu....Bafta la vanzare...

up

hai 1800...dar repede...

ma da mult mai laudati motorul asta..da ce e asa special la el..cu 2000 de euro iti iei un fzr1000 de se pisa pe gsxr-ul tau amarat....sau hai fie un yzf750 care nu are ce discuta cu sradul tau..2000 e prea mult pe suzuka asta.asta e adevarul....bafta!!

Link la postare

hai ca ma faci sa rad....ai si tu dreptul la o replica.....

Sa iti cenzurezi limba ascutita pe topicul meu amice ..ca incerc sa imi vand si eu cacatul de Gsx r pe care se pisa si FZR-ul si Yzf-ul ...noroc ca am scapat sa nu fiu pisat si de MZ-ul tau, mai amaratule....

Bica pateticule.....esti un fel de Geoana pt Iliescu...

UP CU CACATUL DE SRAD.....

Link la postare

moto asta nu e laudat,dar daca e in toate mintile,face banii.ia-ti tu la voi in cluj un moto bun la 2000 si atunci discutam.up pentru jegul de srad pe care acum vreo 3 ani il visam cu totii.acum ne-am smecherit,vrem numai rr,zxr,cbr,gsxr.sus cu suzuki.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.