Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ghost_rider_90

vand Vand Yamaha R1

Recommended Posts

Toba Mivv,frane+maneta Brembo,suspensi ohlins,telescop voblaj ohlins,aripi carbon,scarite racing,furtunase racing,parbriz racing,protectii cadru carbon,gume noi dunlop,filtru aer K&N,blituri,mansoane noi hariss,ulei doar motul.chit de lant racing blue, crash-pad, buson rezervor racing ,oglinzi,capete de ghidon ,stop pe led,ambreiaj racing nou ,moto nu a fost cazuta nu are gram de kit! 2999 euro

:to_become_senile:

post-8796-1258045862952_thumb.jpg

post-8796-12580458713197_thumb.jpg

post-8796-12580458799388_thumb.jpg

post-8796-12580458889167_thumb.jpg

post-8796-12580458964073_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu il da asta e ..oricum mai rar gasiti unu ca mine care vrea sa cumpere un motor si iarna si pe criza asta ...asta e oricum daca nu o iau eu o sa o vad si la vara pe forum kla vanzare ...poate cu pret si mai mic :) da asta e.///

Link la postare

cu 1700 iti dau cadru cu roti cu motor si acte ! cu 1700 iti iei un f3 obosit ! mai pune 1000 si mai vb

nu il da asta e ..oricum mai rar gasiti unu ca mine care vrea sa cumpere un motor si iarna si pe criza asta ...asta e oricum daca nu o iau eu o sa o vad si la vara pe forum kla vanzare ...poate cu pret si mai mic :) da asta e.///

Link la postare

dovedeste pe factura ca ai bagat banii astia si iti dau 2000 pe ea

ba trompeta cu 2000 dute i-ati f3 si nu mai posta pe topicu meu k fara 2900 nu ti-o dau ! nu te mai baga in seama aici dute in alta parte

am factura pe tot !

up :to_become_senile:

Link la postare

Foarte frumos motorul! Merita! Ai un UP si de la mine! ;)

O intrebare am si eu...imi spui si mie te rog de unde pot sa cumpar protectiile de cadru din carbon? MS.

Bafta si asfalt uscat!

Link la postare

Toba Mivv,frane+maneta Brembo,suspensi ohlins,telescop voblaj ohlins,aripi carbon,scarite racing,furtunase racing,parbriz racing,protectii cadru carbon,gume noi dunlop,filtru aer K&N,blituri,mansoane noi hariss,ulei doar motul.chit de lant racing blue, crash-pad, buson rezervor racing ,oglinzi,capete de ghidon ,stop pe led,ambreiaj racing nou ,moto nu a fost cazuta nu are gram de kit! 2999 euro

:to_become_senile:

to_keep_order.gifCE PRETZ?? SCHIMBI?

NINJA 636 2005

post-28340-12585913660925_thumb.jpg

Link la postare

ai pm

te contrazic amice...cum ca cu 17 sute cumpara o trompeta de f3 . Eu cu 1500 vand F3 impecabil , cu 700 euro bagat in ea ...si nu are facuti 1000 km cu ce a fost schimbat pe ea ..deci .. :) eu nu zic ca e ok pretul care ti`l da , nici nu ma intereseaza ce afacere aveti de facut ...doar spuneam de acel f3 , care e o super motocicleta :)

Link la postare

rog admini sa stearga topicu !

lasa un nr de tel sau un mail ceva k imi place motoreta si cum este intretinuta (cel putin ce se vede in poze ) !

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.