Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ADYIY

vand Suzuki Gsx-R 750...k4....3500 Euro

Recommended Posts

ups...am uitat sa precizez 25mii de mile...a fost in km vara trecuta :tease:

nu acum serios stimatii mei domni prea binevoitori , am scris in jur de 25mii pt. ca nu stiu exact cat are in bord, cine doreste sa o cumpere si mai ales la banii astia ....ce sa mai comentam acum doar nu a facut mii de km pe an din 2004 si pana acum...se vede se asculta se merge si cine cunoaste cat de cat asi da seama daca merita sau nu.

Bafta prietenii mei de pe forum....

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ups...am uitat sa precizez 25mii de mile...a fost in km vara trecuta :tease:

nu acum serios stimatii mei domni prea binevoitori , am scris in jur de 25mii pt. ca nu stiu exact cat are in bord, cine doreste sa o cumpere si mai ales la banii astia ....ce sa mai comentam acum doar nu a facut mii de km pe an din 2004 si pana acum...se vede se asculta se merge si cine cunoaste cat de cat asi da seama daca merita sau nu.

Bafta prietenii mei de pe forum....

nu trebuie sa dai socoteala la niste vb aruncate in vant, nu conteaza daca are 25000 sau 35000 de km acel motor, daca el este intretinut ca atare, va garantez eu ca un motor supersport poate ajunge la 250000-300000 km fara sa dea vre-un semn de oboseala, iar la banii asta un k4 de 7jumate este numai bine, daca nu se da pana in martie, e al meu, bafta la vanzare

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.