Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

sonyyy

pana in 125cc Suzuki Street Magic 85 Cc 2T Fuge 120Km/h

Recommended Posts

SUZUKI STREET MAGIC 80 CC IN 2 TIMPI SI ACTE DE 49

FABRICATIE 2002

KM 2500 REALI

CP 10 DE FABRICA ACUM NU STIU DAR ULTIMA OARA CAND AM MERS CU EL AM MERS 120 KM/H FARA NITRO

REZERVOR 6 LITRI

GREUTATE 80 DE KG

scuterul este ca un gilera dna este adus din irlanda are acte se inscrie la primarie arata ca cel din poza dar are multe accesorii amortizor sport, ambielaj,ambreiaj,toba,variator,pinioane Malossi in grupul de transmisie instalatie nitro cu butelie mica , filtru aer, carburator, cdi racing ,blow valve si multe altele

o sa revin cu o poza reala dar pana atunci scuterul merita vazut pretul este de 1000 de euro pret de criza si nu ezitati sa sunati se mai negociaza putin tel 0762120650

post-4413-12583947877542_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza jucaria , vreau poze reale cu scuterul din mai multe pozitii .

scuze dar am fost plecat daca te mai intereseaza o sa revin cu poze

Link la postare

SUZUKI STREET MAGIC 80 CC IN 2 TIMPI SI ACTE DE 49

FABRICATIE 2002

KM 2500 REALI

CP 10 DE FABRICA ACUM NU STIU DAR ULTIMA OARA CAND AM MERS CU EL AM MERS 120 KM/H FARA NITRO

REZERVOR 6 LITRI

GREUTATE 80 DE KG

scuterul este ca un gilera dna este adus din irlanda are acte se inscrie la primarie arata ca cel din poza dar are multe accesorii amortizor sport, ambielaj,ambreiaj,toba,variator,pinioane Malossi in grupul de transmisie instalatie nitro cu butelie mica , filtru aer, carburator, cdi racing ,blow valve si multe altele

o sa revin cu o poza reala dar pana atunci scuterul merita vazut pretul este de 1000 de euro pret de criza si nu ezitati sa sunati se mai negociaza putin tel 0762120650

frumoasa jucaria stiu modelu intradevar merge super fain numa pacat ca ai scoso amu cind o cam picat pretu la ele :giljotiini::telephone::tv_horror::scooter:

Link la postare

hai cu pozele alea , sau astepti primavara ?

sorry dar nu prea am timp sa stau pe net uite o poza si daca te intereseaza pret 850 de euro fix te astept sa ma suni si sa vi sa o vezi

post-4413-1265398255511_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.