Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

peu

vand Vand/schimb Fazer 1000 - 2006

Recommended Posts

an 2006, 40.000km, amortizor ghidon, crash paduri furca/bascula/motor/ghidoane R&G Racing, toba micron + originala, parbriz touring+original, top case Givi, incalzire ghidoane , filtru K&N, bujii iridium, alarma Clifford GP1000T (nemontata)

deasemena schimb cu motor de 600 dupa 2007 (de preferat 600rr)

post-12840-12587108066054_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Da...frumos motor...dar nu uita ca te-a facut un ZZ-R 1100 din 91,cred ca si asta ti-a ramas in suflet!thumbsup.gif

Oricum,este un motor fain...fosta ta motoreta!

Observ ca tie ti-a ramas in gaura aia neagra de la tine numita suflet ,ca observatie era a doua zi de cand imi luasem motorul ,in consecinta mi-a fost teama sa ma dau la capacitatea maxima cu el .

SCUZE DE OFF TOPIC ! Se poate sterge .

Link la postare

Observ ca tie ti-a ramas in gaura aia neagra de la tine numita suflet ,ca observatie era a doua zi de cand imi luasem motorul ,in consecinta mi-a fost teama sa ma dau la capacitatea maxima cu el .

SCUZE DE OFF TOPIC ! Se poate sterge .

Bla, bla, bla....

Link la postare

Bla, bla, bla....

va multumesc ca tineti topicul sus:)

ps: ma dau si eu contra zzr-ului de 1100 sa vedem ce poate :)

Link la postare

va multumesc ca tineti topicul sus:)

ps: ma dau si eu contra zzr-ului de 1100 sa vedem ce poate :)

ai sa spui si tu ca nu esti obisnuit cu stilul...ca ai avut chooper si nu te-ai acomodat cu asta...superstition.gif

hai succes la vinzare...stiu ca merge bine si arata bine...dar te inseli in privinta ZZ-R-ului...

Inceraca unul daca ai ocaziathumbsup.gif

Link la postare

ai sa spui si tu ca nu esti obisnuit cu stilul...ca ai avut chooper si nu te-ai acomodat cu asta...superstition.gif

hai succes la vinzare...stiu ca merge bine si arata bine...dar te inseli in privinta ZZ-R-ului...

Inceraca unul daca ai ocaziathumbsup.gif

vezi daca presupui ca am avut doar un cruiser :)

inaite de cruiser au fost doua motoare de viteza; n-a fost chiar asa mare nevoie de acomodare

vreau un motor sa se preteze la pista, iar criza nu-mi permite sa tin 2

ms pt aprecierile la adresa motorului

Link la postare

vezi daca presupui ca am avut doar un cruiser :)

inaite de cruiser au fost doua motoare de viteza; n-a fost chiar asa mare nevoie de acomodare

vreau un motor sa se preteze la pista, iar criza nu-mi permite sa tin 2

ms pt aprecierile la adresa motorului

nu presupun nimic....

de remarcat ca motorul tau,avea un usor avantaj,la iesirea de pe viraje....dar recuperam instantaneu pe linia dreapta...

acum....parerea mea,este foarte important cum exploatezi cutia de viteze...ptr a obtine performante,dar deja intram in SF-uri...

uite un link,in care poti afla ceva informatii... http://www.danube-rebels.ro/viewtopic.php?f=10&t=20 despre un model longeviv

numai bine si sarbatori fericite!

Link la postare

nu presupun nimic....

de remarcat ca motorul tau,avea un usor avantaj,la iesirea de pe viraje....dar recuperam instantaneu pe linia dreapta...

acum....parerea mea,este foarte important cum exploatezi cutia de viteze...ptr a obtine performante,dar deja intram in SF-uri...

uite un link,in care poti afla ceva informatii... http://www.danube-rebels.ro/viewtopic.php?f=10&t=20 despre un model longeviv

numai bine si sarbatori fericite!

Link la postare

Nu este cam tarziu sa te RR pe circuit?

Pacat ca dai motorul este superrrrrrrrrrrrrrrr

niciodata nu e tarziu

nu prea vreau sa-l dau da ... damblalele :)

Link la postare

Sincer asta e motorul pe care as vrea sa-l achizitionez insa numai dupa vanzarea actualului FZ6, mai am si un R6 din 2007 daca te intereseaza insa acela nu merge la schimb.

uite aici linkurile

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-yamaha-fz6n-din-2004-255582.html

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-yamaha-r6-din-2007-255588.html

Inca odata, foarte frumoasa mobra, sa ai bafta si asfalt uscat ! thumbup1.gif

Link la postare

Sincer asta e motorul pe care as vrea sa-l achizitionez insa numai dupa vanzarea actualului FZ6, mai am si un R6 din 2007 daca te intereseaza insa acela nu merge la schimb.

uite aici linkurile

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-yamaha-fz6n-din-2004-255582.html

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-yamaha-r6-din-2007-255588.html

Inca odata, foarte frumoasa mobra, sa ai bafta si asfalt uscat ! thumbup1.gif

succes si tie la vanzare

m-ar interesa r6 ala dar tot la schimb

de curiozitate...ce vrei sa-ti iei mai bun ca Fazer-ul 1000?

poate un ZZ-R 1400...thumbup1.gif

succes...yes.gif

Asta e ceeace vreau de la Kawasaki: 1400GTR ABS

pentru moment vreau o motocicleta cu care sa invat pe circuit

up

Link la postare

ff frumos motorul tau.. eu am una de 600 deabea ashtept sa ies cu ea pacat ca doar ce mi-am luat carnetul shi s-a pus o zapada la cta ma uit la el pe geam :( UP de la mine ...;)

Link la postare

ff frumos motorul tau.. eu am una de 600 deabea ashtept sa ies cu ea pacat ca doar ce mi-am luat carnetul shi s-a pus o zapada la cta ma uit la el pe geam :( UP de la mine ...;)

ms man

cat poate sa mai tina zapada si vremea rece :))

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.