Mergi la conţinut

programul MC Trust party 2004


robog

Recommended Posts

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sunt de acord ca au fost preturi mari, intotdeauna cand e un eveniment oarecare "buticarii" vor sa traga 7 piei de pe om daca se poate.

Si tot intotdeuna vor fii oameni care indiferent ce vei face vor fii nemultumiti.

Fiecare e liber sa spuna ce vrea... Parerea mea e ca per total intilnirea a iesit ok.

Ca prezenta la festival s-a estimat ca au fost peste 400 motoare. Oaspeti de peste hotare au fost din Ungaria, Germania, Suedia si chiar Africa de Sud...

1. preturile puteati sa le impuneti...sunt alti o mie de buticari care vor sa vanda...vezi pe cei de la intrare care aveau preturile la jumate'...sau pe cei de la intrunirea de la Ploiesti.

2. locatia nu trebuia aleasa langa blocurile gri ca la ora 23:00 sa se dea stingerea.

3. nu mi-au placut organizatorii,paznicii sau ce dreaq erau...tipi chei cu ceafa lata, bradu' gros, aur la gat ...le statea bine in alta parte...nu aici.poate o sa povesteasca cei din ploiesti ce s-a intimplat cu paznicii jmekeri.

4. 400 de motoare e cam mult spus...sambata oricum au fost mai putine.

ar trebui sa va puna pe ganduri de ce va pleaca invitatii mai devreme.

5. pt. ca tot ati fost multi de la clubul M.C. Trust Germania, Belgia ...etc, propun ca pe viitor sa va faceti o intrunire de club.

6. imi pare rau ca nu am fost la Gheorghieni.

Editat de Cata M
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-au parut destul de ok preturile. Intr-adevar a fost cam naspa faza cu muzica, poate data viitoare vor organiza intrunirea undeva unde sa nu fie vecini. In rest mi-a placut si nu am avut nici un fel de probleme. In ce priveste Gheorgheni, mi-au zis niste prieteni care au ajuns la Timisoara simbata ca la Gheorgheni vineri noaptea la ora unu era cam pauza totala.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. preturile puteati sa le impuneti...sunt alti o mie de buticari care vor sa vanda...vezi pe cei de la intrare care aveau preturile la jumate'...sau pe cei de la intrunirea de la Ploiesti.

2. locatia nu trebuia aleasa langa blocurile gri ca la ora 23:00 sa se dea stingerea.

3. nu mi-au placut organizatorii,paznicii sau ce dreaq erau...tipi chei cu ceafa lata, bradu' gros, aur la gat ...le statea bine in alta parte...nu aici.poate o sa povesteasca cei din ploiesti ce s-a intimplat cu paznicii jmekeri.

4. 400 de motoare e cam mult spus...sambata oricum au fost mai putine.

ar trebui sa va puna pe ganduri de ce va pleaca invitatii mai devreme.

5. pt. ca tot ati fost multi de la clubul M.C. Trust Germania, Belgia ...etc, propun ca pe viitor sa va faceti o intrunire de club.

6. imi pare rau ca nu am fost la Gheorghieni.

1. nu fac parte din nici un club!

2. nu vorbesc in numele organizatorilor!

3. fiecare e liber sa mearga unde vrea, drum uscat si fara probleme nu vorba unora "cand vad motociclist cu numar de TM o sa il calc cu masina"

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@awonsu: nu m-am adresat tie...poate citeste cineva din club si trage anumite invataminte din asta...eu nu am nimic cu timisorenii...mi-a placut orasul si localnicele :rolleyes: ...iar daca nu ma insel cred ca tu esti tipul cu simsonul acela galben chopperizat care facea atmosfera :) ....cool...

trupele si sonorizarea au fost super....pacat ca se-ncheia totul prea devreme <_<

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3. nu mi-au placut organizatorii,paznicii sau ce dreaq erau...tipi chei cu ceafa lata, bradu' gros, aur la gat ...le statea bine in alta parte...nu aici.poate o sa povesteasca cei din ploiesti ce s-a intimplat cu paznicii jmekeri.

ok ok fiecare cu parerea lui,dar daca ai fi fost pe afara la intilniri sigur te ai fi intilnit cu o gramada de solizi asa ca ei prin cluburile de afara,ar mai fii o chestie sa stii ca sunt baieti buni si prietenosi asa de duri cum iai vazut tu

salut si

drum uscat roby

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuia sa spuneti ca e o intalnire de chopperisti, si ca trebe pupati in qur aia din germania.

ca se face liniste la 23-24.00, ca e scump si multe altele...

si ca multi au plecat de sambata

a fost o bashina domnilor!!! :(

n-am vazut o motoreta mai adevarata nica sa mai vorbesc de modele noi...

Cei ce au plecat sambata in mare parte nu au plecat de bunavoie ci au fost poftiti

sa plece deoarece au refuzat sa nu-si mai chinuie mutoarele noaptea prin camping

regula care in primul rand nu e dictata de vecinii din blocuri ci de regulile de bun simt si de respectul fata de alti oameni care nu vor sa asculte "concertul" motoarelor fara tobe o noapte intreaga.

Au plecat din intalnire cei din Iasi care in momentul cand i-am rugat sa se potoleasca am fost amenintati ca oriunde ne vor prinde in tara ne "aranjeaza"

si ca sa citez pe unul din ei "cand am sa vad un motociclist cu nr de TM am sa-l calc cu masina" .

De asemenea au plecat baietii din Ploiesti care insa au parasit party-ul din cu totul alte motive ce nu sunt legate de festival.

M.C.Trust Romania doreste sa multumeasca celor ce au participat la party-ul

organizat de catre clubul nostru.Speram ca majoritatea motociclistilor ce au participats-au simtit bine si apreciaza eforturile noastre de a multumi pe toata lumea, celor cenu au fost multumiti le cerem scuze ca nu am putut face mai mult si pentru ei.

Din nemultumirile voastre am inteles greselile noastre si cu siguranta ca pe viitor

le vom elimina una cate una.

Datorita faptului ca intrunirea s-a tinut in oras activitatea noastra a fost limitata

de catre autorizatia eliberata de primarie care ne impunea ora 23.00 ca ora de inchidere,deasemenea,programul de striptease a fost anulat din acelasi motiv.

Va multumim pentru intelegere.

M.C.Trust Romania

P.S. In legatura cu catalogarea festivalului drept "basina" iti sugerez sa organizezi

tu unul cu care sa ne dai lectii la toti si dupa aia poti sa-ti exprimi parerea in modul asta!

Editat de robog
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuia sa spuneti ca e o intalnire de chopperisti, si ca trebe pupati in qur aia din germania.

ca se face liniste la 23-24.00, ca e scump si multe altele...

si ca multi au plecat de sambata

a fost o bashina domnilor!!! :(

n-am vazut o motoreta mai adevarata nica sa mai vorbesc de modele noi...

:) de aceea este intilnirea motociclistilor si nu a motoretistilor

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so, dragii mei ....sa va spun cum a fost....

* organizatorii si-au ales gresit locatia, dar credeti-ma pe cuvant ca daca ar fi putut sa o schimbe....o schimbau sigur.....

*mai bajeti....nu fac parte din TRUST si nici nu voi face vreodata parte dintr-un club....dar sincer acel tip cu ceafa lata, chel si cu aur la gat are atat de mult bun simt cat nici nu va puteti imagina.....ah, shi pe langa asta este un prieten f. bun si nu conteaza cine esti...daca ai nevoie de ajutor ..te va ajuta sigur

Incetati sa mai huliti persoane pe care nu le cunoasteti.....ah, si inca ceva

"CINE NU ARE NICI UN PACAT, SA ARUNCE PRIMUL CU PIATRA..."

in rest....nici un alt comentariu....

Shakal

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, intalnirea de la Timisoara a fost o mare varza......

Ca de obicei......pe "PRO-BIKE"....isi dau cu parerea si cei care nu prea i-am vazut pe acolo.....

Sa revin la subiect.....programul-afisat pompos prin tot orasul....promitea marea cu sarea......realitatea insa a fost alta:

1. 200.000 intrarea...cel mai scump din acest an......acceptabil daca nu ar fi fost alte deranjuri. Cei fara motociclete (gura casca) puteau intra linistiti, fara plata, pe la terasa din marginea locatiei.

2. dusuri.....unde ati vazut mai tata apa calda? Poate de la soare......acceptabil, oricum.

3. wc-uri.....deranj total....inacceptabil.

4. preturi....bere ok, ca peste tot. HALEU.....un hamburger sau chestia aia numita plescovita, in centrul orasului era 25 mii....la intalnire 60.....exagerat.

tigari-40.000!!!!-ilegal domnilor-furaciune pe fata....pana si in cel mai tare club dn Bucuresti tigarile costa cat la taraba- e ordonanta de guvern.

5. Impresionanti baietii de la Trust-Germania, dar doar ca aparitie statica.

6. Obiceiul de a veni la intalniri cu super-choperre in remorca imi aminteste de vedeta litoralului-FIZZ.

7. trei-patru probe -concursuri amarate, cu o mana de spectatori....subtire, foarte subtire....maestrul PEPE a mai salvat situatia.

8. vineri, peste ora 23, plimbandu-ne usurel prin campus cu prietenele in spate(cu tobe, nu motoare comuniste) am fost opriti de indivizi cu aspect si apucaturi de bodyguarzi- liniste, copii mici,blocuri aproape, etc. Unii au fost amenintati ca li se vor lua cheile de contact. Pai daca era pe asa, sa mergem taica la Sovata, la bai, la sanatorii.........

9. discutiile cu unii dintre organizatori au luat o turnura atat de neplacut cunoscuta din cartierele marginase din Bucuresti....semecherii de cartier si restul.......un baiat de la Iasi a fost imbrancit pe motiv ca filma...

Deci: sambata dimineata...tovarasii de la Silver Pistons, Iasi si Bucuresti....valea spre locuri mai prietenoase....Subsemnatul si care mai erau din Bucuresti....am rezistat pana sambata dupa-amiaza. P.S. Domnii Baiazid si Demostene....nu pot carcoti prea mult....erau cu sarcini de serviciu.

In concluzie...dezmagire totala....anul trecut Road Patrol au fost mult mai adevarati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@awonsu: nu m-am adresat tie...poate citeste cineva din club si trage anumite invataminte din asta...eu nu am nimic cu timisorenii...mi-a placut orasul si localnicele :rolleyes: ...iar daca nu ma insel cred ca tu esti tipul cu simsonul acela galben chopperizat care facea atmosfera :) ....cool...

trupele si sonorizarea au fost super....pacat ca se-ncheia totul prea devreme <_<

clar ca citim,si vom incerca data viitoare sa organizam mai bine, spune-mi si mie sa stiu unde imi statea mai bine, ptr ca eu sunt tipul cu brandul gros si aur la gat

Didi

MC TRUST

TFFT

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, intalnirea de la Timisoara a fost o mare varza......

Ca de obicei......pe "PRO-BIKE"....isi dau cu parerea si cei care nu prea i-am vazut pe acolo.....

Sa revin la subiect.....programul-afisat pompos prin tot orasul....promitea marea cu sarea......realitatea insa a fost alta:

1. 200.000 intrarea...cel mai scump din acest an......acceptabil daca nu ar fi fost alte deranjuri. Cei fara motociclete (gura casca) puteau intra linistiti, fara plata, pe la terasa din marginea locatiei.

2. dusuri.....unde ati vazut mai tata apa calda? Poate de la soare......acceptabil, oricum.

3. wc-uri.....deranj total....inacceptabil.

4. preturi....bere ok, ca peste tot. HALEU.....un hamburger sau chestia aia numita plescovita, in centrul orasului era 25 mii....la intalnire 60.....exagerat.

tigari-40.000!!!!-ilegal domnilor-furaciune pe fata....pana si in cel mai tare club dn Bucuresti tigarile costa cat la taraba- e ordonanta de guvern.

5. Impresionanti baietii de la Trust-Germania, dar doar ca aparitie statica.

6. Obiceiul de a veni la intalniri cu super-choperre in remorca imi aminteste de vedeta litoralului-FIZZ.

7. trei-patru probe -concursuri amarate, cu o mana de spectatori....subtire, foarte subtire....maestrul PEPE a mai salvat situatia.

8. vineri, peste ora 23, plimbandu-ne usurel prin campus cu prietenele in spate(cu tobe, nu motoare comuniste) am fost opriti de indivizi cu aspect si apucaturi de  bodyguarzi- liniste, copii mici,blocuri aproape, etc. Unii au fost amenintati ca li se vor lua cheile de contact. Pai daca era pe asa, sa mergem taica la Sovata, la bai, la sanatorii.........

9. discutiile cu unii dintre organizatori au luat o turnura atat de neplacut cunoscuta din cartierele marginase din Bucuresti....semecherii de cartier si restul.......un baiat de la Iasi a fost imbrancit pe motiv ca filma...

Deci: sambata dimineata...tovarasii de la Silver Pistons, Iasi si Bucuresti....valea spre locuri mai prietenoase....Subsemnatul si care mai erau din Bucuresti....am rezistat pana sambata dupa-amiaza. P.S. Domnii Baiazid si Demostene....nu pot carcoti prea mult....erau cu sarcini de serviciu.

In concluzie...dezmagire totala....anul trecut Road Patrol au fost mult mai adevarati.

wc-urile au fost curatate zilnic de firma carora le au apartinut plus de prospectii de la mc trust.

daca stateai mai mult prin camp ai fi vazut ca au fost mai multe concursuri, asa ca...

MC Trust, aparitie statica? dar ce ai fi vrut sa faca?

au fost opriti cei care circulau cu viteza mai mare de 5kmh in rest abia dupa ora 24. daor nu ati venit la intalnire sa circulati sub influenta alcoolului, daca se intampla ceva suntem si noi trasi la raspundere

cei de la Iasi au fost poftiti sa plece, nu au plecat de buna voie,dupa scandalul pe care l-au facut nici nu este de mirare scandal ,amenintzari si incercari de a se bate.

si nu in ultimul rand trebuie sa amintim si de cel care a taiat furtunul de frana fata unui coleg de la Burnout MC Arad lucru inacceptabil, asi fi vrut sa vad ce faceai tu in locul lui.

Didi

TRUST MC

TFFT

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, intalnirea de la Timisoara a fost o mare varza......

Ca de obicei......pe "PRO-BIKE"....isi dau cu parerea si cei care nu prea i-am vazut pe acolo.....

Sa revin la subiect.....programul-afisat pompos prin tot orasul....promitea marea cu sarea......realitatea insa a fost alta:

1. 200.000 intrarea...cel mai scump din acest an......acceptabil daca nu ar fi fost alte deranjuri. Cei fara motociclete (gura casca) puteau intra linistiti, fara plata, pe la terasa din marginea locatiei.

2. dusuri.....unde ati vazut mai tata apa calda? Poate de la soare......acceptabil, oricum.

3. wc-uri.....deranj total....inacceptabil.

4. preturi....bere ok, ca peste tot. HALEU.....un hamburger sau chestia aia numita plescovita, in centrul orasului era 25 mii....la intalnire 60.....exagerat.

tigari-40.000!!!!-ilegal domnilor-furaciune pe fata....pana si in cel mai tare club dn Bucuresti tigarile costa cat la taraba- e ordonanta de guvern.

5. Impresionanti baietii de la Trust-Germania, dar doar ca aparitie statica.

6. Obiceiul de a veni la intalniri cu super-choperre in remorca imi aminteste de vedeta litoralului-FIZZ.

7. trei-patru probe -concursuri amarate, cu o mana de spectatori....subtire, foarte subtire....maestrul PEPE a mai salvat situatia.

8. vineri, peste ora 23, plimbandu-ne usurel prin campus cu prietenele in spate(cu tobe, nu motoare comuniste) am fost opriti de indivizi cu aspect si apucaturi de  bodyguarzi- liniste, copii mici,blocuri aproape, etc. Unii au fost amenintati ca li se vor lua cheile de contact. Pai daca era pe asa, sa mergem taica la Sovata, la bai, la sanatorii.........

9. discutiile cu unii dintre organizatori au luat o turnura atat de neplacut cunoscuta din cartierele marginase din Bucuresti....semecherii de cartier si restul.......un baiat de la Iasi a fost imbrancit pe motiv ca filma...

Deci: sambata dimineata...tovarasii de la Silver Pistons, Iasi si Bucuresti....valea spre locuri mai prietenoase....Subsemnatul si care mai erau din Bucuresti....am rezistat pana sambata dupa-amiaza. P.S. Domnii Baiazid si Demostene....nu pot carcoti prea mult....erau cu sarcini de serviciu.

In concluzie...dezmagire totala....anul trecut Road Patrol au fost mult mai adevarati.

te tot iei de cei care de bine de rau au organizat asa cum au putut ei un party care in mare a fost ok si au dat tot ce au putut, dar intai ari trebuii sa organizezi si tu ceva si apoi sa vorbesti de varza si co.

dar ce sa faci asa e, e usor sa ai gura mare cand nu te implici

crist

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuia sa spuneti ca e o intalnire de chopperisti, si ca trebe pupati in qur aia din germania.

ca se face liniste la 23-24.00, ca e scump si multe altele...

si ca multi au plecat de sambata

a fost o bashina domnilor!!! :(

n-am vazut o motoreta mai adevarata nica sa mai vorbesc de modele noi...

dar cine i-a pupat in cur pe cei din germania, poate tu ca nu ai avut curajul sa le spui ceva dar acum ai gura mare ca nu te stie nimeni :P

crist

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"n-am vazut o motoreta mai adevarata nica sa mai vorbesc de modele noi... "

mah omule....inseamna ca ai fost orb...tu nu ai vazut o Yamaha Road Star Warrior???? e noua omule...e noua....ah, shi mai inca ceva....

.....ma gandesc si eu cu ce coaja umbli....acum eshti mare shi tare k nu shtiu cine eshti...dar tare cred ca ai fi vrut sa ai unul din motoarele lor.....

....unii au venit cu motocicletele in remorca...ok, tu si restul comentatorilor, ar fi fost in stare sa mearga cu motocicleta 1500km avand o greutate corporala de peste 120 kg sau ati fi fost in stare sa mergeti 1500km cu o motocicleta care dupa 200-300km va distruge spatele ????

mah baieti mah....mai cresteti putin.....

parca sunteti neintzarcati.....cred totusi ca daca ati fi cashtigat motocicleta la tombola nu mai spuneati atatea prostii.....si mai mult, le-ati fi pupat talpile la nemti.... :D:D:D

Shaq

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

".....ma gandesc si eu cu ce coaja umbli...."

E urat sa faci afirmatii de genul asta, fiecare umbla cu ce isi permite!!! si pentru el motociclete lui e cea mai buna.

Cand faci afirmatii de astea nu esti departe de cei despre care vorbesti...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine se scuza....se acuza. Faptul ca in discutiile de pe aici au aparut lucruri de genul bataie, taiat furtun de frana, membri unor cluburi prietene poftiti sa plece, amenintari........e limpede si pentru orice neavizat ca la intrunirea de la Timisoara au scartait treburile.

De la Bucuresti la Timisoara si retur, cu mici abateri prin munti, am facut 1400 km, in sa, cat se poate de linistit. Parca, totusi, depre asta e vorba......

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine se scuza....se acuza. Faptul ca in discutiile de pe aici au aparut lucruri de genul bataie, taiat furtun de frana, membri unor cluburi prietene poftiti sa plece, amenintari........e limpede si pentru orice neavizat ca la intrunirea de la Timisoara au scartait treburile.

De la Bucuresti la Timisoara si retur, cu mici abateri prin munti, am facut 1400 km, in sa, cat se poate de linistit. Parca, totusi, depre asta e vorba......

Se acuza? tzie nu-tzi poate face omul pe plac.

Nu m-am scuzat la tine ca nu am de ce,ne am scuzat la cei care merita, tu ai gura mare ca nu ai avut curajul nici sa-tzi dai numele intreg s-au sa ne spui in fatza ce te deranjeaza, dar treba cu bataia si furtunul de frana este cat se poate de adevarat si ddaca vrei pot sa.tzi spun si nume concret, dar cred ca pentru unul ca tine nu are rost.

Didi

TRUST MC

TFFT

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine se scuza....se acuza. Faptul ca in discutiile de pe aici au aparut lucruri de genul bataie, taiat furtun de frana, membri unor cluburi prietene poftiti sa plece, amenintari........e limpede si pentru orice neavizat ca la intrunirea de la Timisoara au scartait treburile.

De la Bucuresti la Timisoara si retur, cu mici abateri prin munti, am facut 1400 km, in sa, cat se poate de linistit. Parca, totusi, depre asta e vorba......

La Timisoara nu a scartait nimic..S-a incercat doar sa se faca ceva ce la alte intalniri nu s-a reusit,adica sa nu se mai circule cu motorul prin camping mai ales dupa ce uni erau si "PRAF"(stiu ei cine),.si cred ca o palma sau putin scandal e mai bine decat niste oase rupte si motoare sparte in urma cazaturilor cum s-a intamplat pe la alte inalniri unde cu vorba buna nu s-a reusit nimic.

Ca tot vorbiti de bataie ,cel care a luat o palma a luat-o pe merit asa cum a recunoscut si el a doua zi treaz fiind cand a venit sa-si ceara scuze.

Ai facut o gramada de kilometri in sa ca sa ajungi la Tm ,ca despre asta e vorba ,care-i faza cu plimbatu prin camping ? In timpul zilei nu au fost"restrictii",,au fost de toate(burnout etc) dar noaptea dupa ce se si consuma alcool chiar nu vad rostu sa te mai urci pe motor.

Subscriu la treba cu preturile unde buticarii si-au facut legea lor.

In rest a fost ok .

Editat de shadow
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...