Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

MEMI

vand Vand Sau Schimb Bmw F650 Gs 2002

Recommended Posts

vand bmw f 650 gs.fabricatie 2002,adus din italia in august 2008 la 28000km.primul proprietar in ro.acum are vreo 32000km.motorul e perfect si tehnic si optic.are alarma originala,cobul original,handguard,abs pe spate,cauciucuri bune,placute si discuri bune,baterie schimbata in primavara,.....il vand pt ca nu prea am timp sa umblu cu el cat as vrea si e pacat sa se uzeze moral.m-ar interesa un enduro-cross ktm.l-as baga si pe asta pe coclau,dar mi-e cam mila de el,ii ajung gropile din oras,nu meria chinuit prea mult.e o super motocicleta de oras si de calatorii. 3500e discutabil

post-28421-12595477995031_thumb.jpg

post-28421-1259547829426_thumb.jpg

post-28421-12595477995031_thumb.jpg

post-28421-1259547829426_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

vand bmw f 650 gs.fabricatie 2002,adus din italia in august 2008 la 28000km.primul proprietar in ro.acum are vreo 32000km.motorul e perfect si tehnic si optic.are alarma originala,cobul original,handguard,abs pe spate,cauciucuri bune,placute si discuri bune,baterie schimbata in primavara,.....il vand pt ca nu prea am timp sa umblu cu el cat as vrea si e pacat sa se uzeze moral.m-ar interesa un enduro-cross ktm.l-as baga si pe asta pe coclau,dar mi-e cam mila de el,ii ajung gropile din oras,nu meria chinuit prea mult.e o super motocicleta de oras si de calatorii.se poate vedea in bucuresti. 3700e

Link la postare

Salut, schimb cu XT 660?

http://www.pro-bike....showtopic=66151

ma interesa mai mult un ktm exc,dar ma mai gandesc.dupa 10 ian cand ma intorc in tara,vorbim.

O motocicleta cu care poti inconjura lumea :thumbup1:

am luat la cunostinta despre expeditia ta.te felicit pt tot curajul de a pleca la drum de unul singur.imi aduce putin aminte de prima mea plecare de la bucuresti la constanta cu motocicleta.dar eu eram insotit de o masina :) .si pt asa un drum lung ca al tau iti trebuie fff mult curaj.inca o data,felicitarile mele

Link la postare

vand bmw f 650 gs.fabricatie 2002,abs pe spate

Cum adica ? De ce doar pe spate?

Se fabrica si in configuratia asta sau e un caz particular? A avut ABS si pe fata si a patit ceva motocicleta?

Intreb, pt ca nu stiu si nici nu am mai auzit de treaba asta.

Bafta!

Link la postare

Cum adica ? De ce doar pe spate?

Se fabrica si in configuratia asta sau e un caz particular? A avut ABS si pe fata si a patit ceva motocicleta?

Intreb, pt ca nu stiu si nici nu am mai auzit de treaba asta.

Bafta!

abs-ul de pe fata a fost scos de proprietarul care l-a avut in italia.pe fata abs-ul la motociclete,mai ales la cele de genul asta nu te ajuta deloc,iti mareste si distanta de franare si iti da si un fior cand intra in lucru(ti se pare ca derapeaza).am mers cu una cu abs pe fata si nu mi-a placut senzatia la franare.pe spate te ajuta,la o franare mai brusca nu mai joaca roata din spate sub tine.

Link la postare

un ktm lc4 620 enduro 1997 te.ar interesa 7000 mile rezervor 20l, toba originala ktm, roti cross si de strada, itp valabil 2011, asigurare +o diferenta din partea mea????????

bogdan 0722873151 bucuresti

Link la postare

Oferta mea e de pana in 3000 euro,asta stabilim la fata locului,daca te intereseaza. tel meu 0742258454

Oferta mea e de pana in 3000 euro,asta stabilim la fata locului,daca te intereseaza. tel meu 0742258454

stiu ca-i praf mare si ca nu-s bani,dar sub 3000 nu pot sa o dau.e o motocicleta extraordinara si isi face toti banii.mai pune ceva peste 3000 si discutam.e cald afara,nu ma grabesc sa o dau si din cand in cand in limita timpului ma mai racoresc cu ea.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.