Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

gabone

cumpăr Carburator Mz 125

Recommended Posts

Am restaurat un K 125 si singura piesa pe care n-am reusit s-o gasesc este plutitorul din carburator. Intru-cat K-ul e mai rar decat Mz-ul, iar motorul e furaciune ruseasca dupa fierul nemtesc, imi incerc norocul si p-aici. So, daca are cineva de vanzare un plutitor sau un carburator cu totul de Mz sau K 125, sunt interesat. Tel. 0722-151886 sau mesaj aici cu telefon.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Am restaurat un K 125 si singura piesa pe care n-am reusit s-o gasesc este plutitorul din carburator. Intru-cat K-ul e mai rar decat Mz-ul, iar motorul e furaciune ruseasca dupa fierul nemtesc, imi incerc norocul si p-aici. So, daca are cineva de vanzare un plutitor sau un carburator cu totul de Mz sau K 125, sunt interesat. Tel. 0722-151886 sau mesaj aici cu telefon.

Am eu un carb de MZ 125 in stare f buna! Singura buba pe care o are e ca e dus filetul in capac la surubul de la care se intinde cablul de acceleratie. Daca te intereseaza, nr meu e 0740299141.

Tre sa ma uit bine ca poa gasesc si un plutitor separat...

Link la postare

Am eu un carb de MZ 125 in stare f buna! Singura buba pe care o are e ca e dus filetul in capac la surubul de la care se intinde cablul de acceleratie. Daca te intereseaza, nr meu e 0740299141.

Tre sa ma uit bine ca poa gasesc si un plutitor separat...

Poze cu motorul si carburatorul.

S-a rezolvat ! Multumesc, Mikulaish!

post-21-12609931910206_thumb.jpg

post-21-12609932020538_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.