Mergi la conţinut
endurostore

Gasgas O Alternativa La Ktm ?

Recommended Posts

Este GASGAS o alternativa a KTM-ului ?...

De ce KTM ?...Pt ca au un marketing foarte bun?...

Ca multe alte marci, GASGAS este construit si proiectat cu ajutorul pilotilor profesionisti.

Tot ceea ce se foloseste la GASGAS este la fel de profesionist ca si la KTM... doar ca nu are cine sa va spuna...

Ei nu au in spate o armata de marketing si de vanzatori...doar rezultate...si tot timpul sunt printre primele locuri la ENDURO.

Poate asta va spune ceva...

Piesele si accesoriile vin la fel de repede ca si la KTM si costa la 1/4 de pret. Nu este poveste, puteti incerca !!! sau intreba la PATRICKMOTO.

Au si catalog de powerparts.

Scutiti 2000 euro si faceti pasul cel mare.

Incercati un GASGAS si o sa jawdrop.gif

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

da, cred ca cea mai buna alegere ar fi un GAS GAS,mai ieftin cu 2000 de euro si cel putin la fel de bun(ma refer la 300 six days).

.... desi detin un KTM, si am avut doar portocale pana acum, mi se pare ca cei de la Mattighofen au cam dat-o in bara cu modelele 300 2t 2008-2009...(no offense posesorilor!!)

Link la postare

Desi ar putea fi un topic de reclama pentru Gas Gas, si mie imi plac spaniolii. Sper sa pastreze politica de "competitionale accesibile", sa nu schimbe filozofia pe masura ce cresc financiar.

Link la postare

Nu comentează nici unul ce are din aia: dă-i cu gazu? Eu sunt convins că KTM a ajuns așa de popular datorită politicii chirurgicale (foarte bine pusă la punct) de marketing, mă îndoiesc că ar fi un motor nespus de performant care să lasă-n praf și fum absolut toată concurența. Așa că haideți voi ăștia cu GAZU, ziceți ceva....

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.