Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ZuZu-ZuZu

vand Vand Honda Cbr 600 1500 Euro

Recommended Posts

Motocicleta este impecabila din toate punctele de vedere , culoare originala , necazuta , in stare perfecta de functionare . Motorul merge foarte bine , in parametri , fara fluctuatii , si nimic ce ar afecta functionarea corespunzatoare , schimburile de ulei si filtre facute la timp , la service-uri autorizate, nu in spatele blocului ...

La motocicleta s-au schimbat de curand...(nici 1000 de km nu au ) Cauciucurile fatza / spate , noi , placute noi , filtre noi , ulei nou , semeringuri furca + ulei , nou , lichidul de frana fatza/spate schimbat , absolut toate noi !!! motocicleta este gata de drum , nu necesita nici un leu investit in ea ! pretul este de criza , si datorita anotimpului , am fost impins sa pun un pret atat de mic !

Motocicleta este tinuta in garaj , la temperatura constanta , cu control de umiditate , deci in conditii excelente ! motoreta este in craiova ..pt mai multe detalii folositi nr de tel sau adresa de mail ! si cateva poze sa aveti o idee despre ce e vb !

0761/ 41 77 71

Motocicleta este impecabila din toate punctele de vedere , culoare originala , necazuta , in stare perfecta de functionare . Motorul merge foarte bine , in parametri , fara fluctuatii , si nimic ce ar afecta functionarea corespunzatoare , schimburile de ulei si filtre facute la timp , la service-uri autorizate, nu in spatele blocului ...

La motocicleta s-au schimbat de curand...(nici 1000 de km nu au ) Cauciucurile fatza / spate , noi , placute noi , filtre noi , ulei nou , semeringuri furca + ulei , nou , lichidul de frana fatza/spate schimbat , absolut toate noi !!! motocicleta este gata de drum , nu necesita nici un leu investit in ea ! pretul este de criza , si datorita anotimpului , am fost impins sa pun un pret atat de mic !

Motocicleta este tinuta in garaj , la temperatura constanta , cu control de umiditate , deci in conditii excelente ! motoreta este in craiova ..pt mai multe detalii folositi nr de tel sau adresa de mail ! si cateva poze sa aveti o idee despre ce e vb !

0761/ 41 77 71

am uitat sa specific ..motocicleta este din 1998 !

0761/ 41 77 71

am uitat sa specific ..motocicleta este din 1998 !

numai intra nimeni pe forumul asta ?/:) nu se mai vinde nimic ?:-? inca valabil ..motocicleta este impecabila !

post-28519-12606899954415_thumb.jpg

post-28519-1260690008379_thumb.jpg

post-28519-12606900274269_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa-mi comunicati care este pretul de cumparare cu care sa ma prezint la dvs cu 90%intentie si realzare.Spun acest lucru tinind seama de distanta ,efortul fizic si financiar, ptr. deplasare.Am inteles ca este din 1995. Tel.0746254812.mirceaioan06@yahoo.com. multumesc

Link la postare

In anunt scrie ca motorul este din 1998, nu din 95. Te-as sfatui sa il suni tu, mircu, pe vanzator, fiindca pe forum nu intra. I-am dat un pm acu cateva zile - aproape o sapt. si inca nu mi-a raspuns, asa ca pe topic slabe sanse sa vada mesajul tau. Sfatul meu e sa il suni tu ! Bafta :thumbsup:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.