Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

13 Todesengel

vand Vind...armura Medievala

Recommended Posts

poate trebuia la "Echipamente de protectie" in alta sectiune.

De vinzare armura medievala(platosa,aparatori umeri si casca ). Se poate folosi la decorarea unui apartament,a unui club,a unui bar sau la vreun miting electoral.Merge si cadou de Craciun sau avind in vedere ca platosa se desface foarte usor la spate se poate folosi atit la baluri mascate cit si in situatii delicate cind nevasta a aflat de amanta. Marime XL.Pret 250 lei tel.0721658700

post-6202-12607082301815_thumb.jpg

post-6202-12607082539234_thumb.jpg

post-6202-12607082301815_thumb.jpg

post-6202-12607082539234_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Interesanta combinatie :) Coif dacic cu o platosa aparent romana.

de,asa s-au pupat..mai am 3 variante de casti,dar toate sint medievale....probabil erau mercenari(...)

Link la postare

faci parte de ceva org. de cavaleri medievali ? ai putea sa le ti pana la vara cand la Bistrita o sa fie din nou zilele medievale ( numa bine vi cu motoru prinzi si concert Haggard si Trooper ) si ti le vinzi acolo la un pret care merita :) am ceva prieteni care se ocupa cu asa ceva am sa vorbesc cu ei sa vad daca nu le trebuie la Cavaleri astia de Bistrita :)

Link la postare

faci parte de ceva org. de cavaleri medievali ? ai putea sa le ti pana la vara cand la Bistrita o sa fie din nou zilele medievale ( numa bine vi cu motoru prinzi si concert Haggard si Trooper ) si ti le vinzi acolo la un pret care merita :) am ceva prieteni care se ocupa cu asa ceva am sa vorbesc cu ei sa vad daca nu le trebuie la Cavaleri astia de Bistrita :)

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.