Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cif2004

vand Vand Cbr 600 Rr-5700 Km

Recommended Posts

Da.

Asa arata Hanspree original:

post-3250-12608906123356_thumb.jpg

Si asa arata un kit de plastice chinezesti pe E-bay:

post-3250-12608908441536_thumb.jpg

Rotile sunt (probabil) tot Enkei dar revopsite.

Daca iti comenteaza cineva ca dincolo era mai ieftin, cauta-ma sa-i dau warn.

Tchuss!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Si ma repet care e problema ta ???? Sau daca esti moderator pe aici e musai sa te bagi in seama aiurea neintrebat !!! Sau vrei sa-ti art poze cu toate motocicletele mele sa vezi ca toate au ceva in comun si anume jantele albe pt ca asa imi plac mie.Sa sti ca nu tin neaaparat sa-mi faci tu comentarii PASTREAZA-TE ! :thumbdown:

Link la postare

Da-ti anuntul la ziar. Du te va deranja nimeni.

Poate ca l-am dat si la ziar ,nu-i problema ta amice esti de prost -gust. E clar ce s-a ales de sait-ul asta daca si moderatorii comenteaza aiurea in tramvai ce sa mai vb de oamenii care nu au nici un habar de fenomenul moto.Fa-te mare !! :to_become_senile:

Link la postare

Poate lamuresti un (orice) posibil cumparator daca Honda ta este editie originala HANNSPREE sau are carene cumparate de pe E-bay. Nu conteaza cine comenteaza. Atata vreme cat respecta regulile poate sa o faca. Esti pe un FORUM.

(Restul replicilor tale nu le comentez, cunosc destui tigani nespalati cu acelasi gen de texte.)

Link la postare

Oameni buni, sa nu credeti ca noi aici vrem sa ne certam. Daca sunteti curiosi sa aflati regulile forumului cititi-le. Nu este interzis sa postezi la subiect chiar si pe sectiunea de vanzari.

Moderatorii nu lucreaza pe acest forum in folosul cuiva. Nu sunt recompensati material pentru efortul lor. Sunt insa in sprijinul majoritatii utilizatorilor forumului, a unei comunitati intregi deci. Cred ca nu e nimeni care sa prefere sa fie inselat de unul sau de altul si apoi sa dea vina pe forum ca nu a spus nimeni nimic. De asta EXISTA forumul si libertatea de opinie in limitele regulilor.

Cine intelege o ironie ca pe o insulta e treaba lui. Daca trece insa la randul sau la amenintari si insulte, nu mai e asa usor de tolerat. Deocamdata n-a fost nimeni interzis, nu s-au sters topicuri si nici nu i s-a interzis cuiva sa vanda ce are de vandut.

In general, un vanzator cinstit raspunde deschis la toate intrebarile pentru ca nu are nimic de ascuns. Cei pe care ii irita intrebarile si observatiile fondate si devin mai apoi badarani, hotarati voi cum sunt.

Eu cred ca nici unul dintre voi nu vrea sa fie pacalit si forumul e un lucru bun in acest sens deci bucurativa de libertatea de exprimare.

Pentru alte comentarii offtopic insa, contactati-ma si vom rezolva orice problema.

Numai bine!

Link la postare

Nu inteleg ce rost au comentariile acestea mai ales ca vin din partea unui moderator...

Din proprie experienta afirm ca romanul este interesat exclusiv de pret si in ultimul rand de calitate si originalitate.

Cine are ochi sa vada si se intereseaza putin, vede diferentele dintre original si acest exemplar... pt ca acestea exista...

Motoreta arata foarte bine. Bafta la vanzare.

Link la postare

Pai si el e pus aici sa isi dea cu parerea la vopseaua omului?.

Multumesc pt intelegere . Oricum eu imi mentin parerea despre interventia acestui Moderator.Cine e interesat de motoreta si are nevoie de informatii da un tel,vine vede marfa,afla tot ce il intereseaza si cu asta basta. :thumbup1:

Link la postare

Intrebarea mea inca ramane. :man_in_love:

Sunt carene originale HANNSPREE edition sau nu?

P.S.

Acum vezi si tu nivelul la care a ajuns "sait-ul asta" unde n-ai fost banat pentru limbaj.

P.P.S.

Patrauleo, tu ce preferi?

painkill3r - DA

Link la postare

Nu inteleg ce rost au comentariile acestea mai ales ca vin din partea unui moderator...

Din proprie experienta afirm ca romanul este interesat exclusiv de pret si in ultimul rand de calitate si originalitate.

Cine are ochi sa vada si se intereseaza putin, vede diferentele dintre original si acest exemplar... pt ca acestea exista...

Motoreta arata foarte bine. Bafta la vanzare.

Multumesc pt apreciere,oricum eu nici nu am pretins si nu am precizat ca e model HANNspree original,dar asa e in Romania in totdeauna se gasesc comentatori.Numai bine!

Link la postare

Patrauleo, tu ce preferi?

100 %

CALITATE si ORIGINALITATE in dauna a orice altceva. Mai bine mai vechi si de calitate decat mai nou si de calitate indoielnica.

Parerea mea...

Link la postare

Bun, am lamurit-o, multumesc pentru info. N-ai pretins si n-ai precizat dar eu am intrebat si am obtinut cu greu un raspuns. Sper ca data viitoare sa nu mai iei lucrurile asa de personal si sa sari la bataie. Enjoy!

P.S.

Merci Patra!

Link la postare

Multumesc pt apreciere,oricum eu nici nu am pretins si nu am precizat ca e model HANNspree original,dar asa e in Romania in totdeauna se gasesc comentatori.Numai bine!

Eu te inteleg insa la ce idei si ce oameni sunt in Romania... prefer sa va eu o motocicleta accidentata decat sa incerce proprietarul sa ma convinga de altele... Macar asa as sti si eu cat de rau a fost avariata. Cel putin asa gandesc eu.

In rest... toate bune si bafta la vanzare.

P.S.

Merci Patra!

Nu am spus pentru a fi in asentimentul cuiva ci doar am spus ce prefer eu si cum apreciez lucrurile.

Link la postare

100 %

CALITATE si ORIGINALITATE in dauna a orice altceva. Mai bine mai vechi si de calitate decat mai nou si de calitate indoielnica.

Parerea mea...

Bun si ai prefera sa mergi cu motoreta cu carenele julite sau rupte si pline de kit sau ti-ai cumpara altele de calitate 90% care arata incredibil de bine ,dar daca pe voi conteaza numai plasticul si mai putin partea mecanica ,ciclistica si celelalte componente asta nu inseamna calitate indoielnica.Motoreta a avut uleiul Motul si filtrele schimbate la 1400KM apoi la 3600 Km,nu a fost mearsa pe o roata,nu a facut liniute si are 5700 Km eu zic ca e mai mult decat OK, dar daca lumea nu poate sa doarma din cauza plasticelor o vand fara carene si gata,le opresc eu.Sper ca toata lumea e multumita.numai bine. :thumbup1:

Link la postare

Stai linistit ca n-a intrebat inca nimeni nimic despre motor sau numar de kilometri. Dar ia zi, cum le-ai jumulit pe alea originale?

Nu le-am jumulit le am si pe alea noi da le tin pt mine ca sunt colectionar :new_russian:

Link la postare

Bun si ai prefera sa mergi cu motoreta cu carenele julite sau rupte si pline de kit sau ti-ai cumpara altele de calitate 90% care arata incredibil de bine ,dar daca pe voi conteaza numai plasticul si mai putin partea mecanica ,ciclistica si celelalte componente asta nu inseamna calitate indoielnica.Motoreta a avut uleiul Motul si filtrele schimbate la 1400KM apoi la 3600 Km,nu a fost mearsa pe o roata,nu a facut liniute si are 5700 Km eu zic ca e mai mult decat OK, dar daca lumea nu poate sa doarma din cauza plasticelor o vand fara carene si gata,le opresc eu.Sper ca toata lumea e multumita.numai bine. :thumbup1:

Reformulez si poate ma intelegi:

1. eu prefer original si de calitate mai buna renuntand la un an mai bun de fabricatie.

2. daca as lua una care sa fi avut ceva avarii, as lua-o avariata si nerefacuta ca sa stiu eu sigur ce grad de avarii a avut (avarii la plastice sau un capac motor se accepta dar nu mai mult). Daca ar avea defecte macanice sau, mai mult, de ciclistica... cu siguranta nu as lua-o.

3. eu prefer originalul nu facaturile.

Numai bine.

P.S. Vezi ca multi se plang de calitatea carenelor astea chinezesti.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.