Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

albanezu

vand Vandut.. Se Poate Inchide

Recommended Posts

VAND SAU LA SCHIMB CU UN MOTOR SPORT SAU NAKED AUDI A4, AN FABR 1996, MOTOR 1.6 /101 CP BENZINA, CONSUM 6% EURO 2; CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 2 AIRBAGURI; CLIMATRONIC;SCAUNE SI VOLAN REGLABILE PE INALTIME; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;FOLIE OMOLOGATA.;dvd playe+statie si subwooferr; cu dotari.tuning: spoilere fata+spate si praguri;jenti de aliaj pe 17 OZ+ multe altele;Pentru mai multe detali si poze pe mes.adryan_army sau tel:0769639272

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Te-ar interesa motorul de la mine din licitatie si diferenta de bani?

multumesc de oferta, dar vreau sa-l vand ca mai am un motor si nu am ce face cu doua. sa ai o zi faina :drinks:

Link la postare

Salut...sunt interesat...daca se poate un pret final..sa stiu daca merita sa fac un drum de la buc pana acolo..

O zi buna!

Link la postare

Salut...sunt interesat...daca se poate un pret final..sa stiu daca merita sa fac un drum de la buc pana acolo..

O zi buna!

pretul final e 2400 .. si sincer iti spun ca merita sa faci drumul asta. Motorul e super ingrijit si functioneaza foarte foarte bine. Daca gasesti vre-o problema la el eu ti-l platesc si pleci cu el gratis acasa.

Link la postare

yes.gif

O zi buna!

Salut! Motorul este ok. Daca il vezi pleci cu el acasa.Poti sa ma suni daca esti interesat, 0745648088.

up

:telephone:

up

yes.gif

Salut! Motorul este ok. Daca il vezi pleci cu el acasa.Poti sa ma suni daca esti interesat, 0745648088.

up

:telephone:

up

up

up

s-a vandut , se poate inchide

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.