Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cata_besst

vand Vand Schimb Kart Unicat

Recommended Posts

vand schimb kart unicat

MARIME 210 CM, GREUTATE 120KG,

DOTARI: CUTIE AUTOMATA (F,N,R), SEMANLEM, AVARI, FAZA LUNGA SCURTA POZITI, FARNA DE MANA, CENTURA, SCAUN REGLABIL, CALXON, STOP PE FRANA, ETC...

AN 04-08-2005, KM 1700 RELI, ARE TALON+ CARTE

CATEVA LINCURI CU EL IN ACTIUNE: http://www.myvideo.de/watch/1897719/Kart4you_Kabel1_BIZZ_Beitra , http://www.myvideo.de/watch/1835968/Kart4you_Karts_mit_Strassenzulassung_Fahrspass_mit_Flirtfaktor

accept si schimburi , cu masini avariate, scule profesioanle audio, etc

pret 2000 euro

post-25499-12609111004125_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

pare interesant..totusi,ce intelegi tu prin unicat?

Link la postare

pai are motor de 100cmc 2t, unicat, adica merge inamtriculat la politie sau primarie (asta cu primaria rezolv eu zilele astea), el momentan se duce la 90kh, dar am un prieten care are un kart de 125 cmc 2t si fuge cu 205 kh, deci al meu e limitat, pt ca in germania se inchiriaza cu 50 euro 3 ore, si nu cred ca aveau voie sa fuga cu 160-170kh

daca va intereseaza faceti oferte

Link la postare

pai are motor de 100cmc 2t, unicat, adica merge inamtriculat la politie sau primarie (asta cu primaria rezolv eu zilele astea), el momentan se duce la 90kh, dar am un prieten care are un kart de 125 cmc 2t si fuge cu 205 kh, deci al meu e limitat, pt ca in germania se inchiriaza cu 50 euro 3 ore, si nu cred ca aveau voie sa fuga cu 160-170kh

daca va intereseaza faceti oferte

nu e limitat, atat poate el din rapoartele care le are, si probabil cel de 125 are cutie manuala.

Link la postare

ba este, am scos din toba o teava de 25 cm, vreau sai iau niste jiglere mai mari pt ca, carbul este de 22, dar jiglerele sunt nici, iam pus un alt capac la cilindru cu camera de ardere marita, dar nam apucat sa fac o cursa cu el.

nul vrea nimeni? azi am iesit cu el iam pus lanturi e prea criminal!!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.