Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

p3rf3c7

vand S-A Dat

Recommended Posts

VAND SUZUKI GSX 750 INAZUMA ,AN 1998

ARE VITEZOMETRUL SPART,ASA L-AM LUAT DE LA VECHIUL PROPRIETAR

ARE 50.000 KM RULATI,ESTE INMATRICULATA.

SE AFLA IN STARE BUNA SI MERGE FARA PROBLEME

ACCEPT SI UNELE SCHIMBURI

post-12646-12610448031144_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Caponord, motor V2, 1000 cmc, 100 cp, an 2002, 18000 km, bla, bla, bla...........Interesat?

da,am vb la telefon.Cand da caldura cat de cat poate ne intalnim pe undeva ca sa le probam

Link la postare

daca mai pui 1000 euro facem schimb

momentan nu posed cash,de aceea caut ceva doar ptr schimb fara diferenta.Mercy de oferta si succes la vanzare/schimb

Link la postare

sal... am un hornet 600 1999 xenon toba mivv titan .dar sint din constanta YM trion73

Pai si cum facem,ca eu lucrez in fiecare zi din saptamana si pana nu iau un concediu nu am cum sa ma deplasez.....ai drum si prin bucuresti pana la vara?,daca da ar fi nemaipomenit

Link la postare

Pai si cum facem,ca eu lucrez in fiecare zi din saptamana si pana nu iau un concediu nu am cum sa ma deplasez.....ai drum si prin bucuresti pana la vara?,daca da ar fi nemaipomenit

bga un ochi la mine

Link la postare

bga un ochi la mine

Salutare.Am vazut ca ai la vanzare un sv.Spune-mi mai detaliat despre ce ai de gand.Astept un raspuns.Multumesc

salutari. un schimb cu xv535 prezinta interes ? Aici

Salutare.Da sunt interesat de schimb,dar cum facem ca eu sunt din buc si programul de munca nu imi permite sa ma deplasez pana la brasov,ca nu era asa mult de mers...Astept un raspuns.Mercy

Link la postare

Salutare.Am vazut ca ai la vanzare un sv.Spune-mi mai detaliat despre ce ai de gand.Astept un raspuns.Multumesc

Salutare.Da sunt interesat de schimb,dar cum facem ca eu sunt din buc si programul de munca nu imi permite sa ma deplasez pana la brasov,ca nu era asa mult de mers...Astept un raspuns.Mercy

Ai nr meu in anunt, trimite-mi un sms ca sa te pot suna si vorbim. Ne putem intalni undeva sa vedem mobrele... Salutari.

Link la postare

as vrea sa schimb plus o dif. daca accepti motor nou nu bagi bani nu las da dar trebe banuti

as vrea sa schimb plus o dif. daca accepti motor nou nu bagi bani nu las da dar trebe banuti

sal lasa si tu tu un tel sau mes.

Link la postare

sal lasa si tu tu un tel sau mes.

depinde de diferenta la care te-ai gandit

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.