Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

motorman34

vand Vand Parbriz Puig....

Recommended Posts

...momentan am doar doua bucati model UNIVERSAL.dupa 5 ianuarie,la comanda orice model(si pentru moto sport).spune-mi modelul care te intereseaza,iar eu iti spun dimensiunile,marca motorului pentru care se potriveste,culorile disponibile si bineinteles pretul... :thumbup1:

post-7430-12613987293123_thumb.jpg

post-7430-12613987456547_thumb.jpg

post-7430-12613987582099_thumb.jpg

post-7430-12613987764914_thumb.jpg

post-7430-12613987994973_thumb.jpg

post-7430-12613988118126_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

...momentan am doar doua bucati model UNIVERSAL.dupa 5 ianuarie,la comanda orice model(si pentru moto sport).spune-mi modelul care te intereseaza,iar eu iti spun dimensiunile,marca motorului pentru care se potriveste,culorile disponibile si bineinteles pretul... :thumbup1:

Salut. M`ar interesa cum este a doua, pe negru, pentru un Kawasaki Er5. . . sau eventual daca ai putea sa imi faci rost de un alt far, gen cum este la Gilerra Dna..Astept raspunsul tau si pretul bineinteles.Ms.

Link la postare

Pt. suzuki gsx-r k7, fumuriu sau orange [daca exista] ?

Link la postare

cele postate de mine au fost la oferta,dar stocul sa epuizat...ptr doritori,pot procura orice model de parbriz,orice culoare dar preturile sar de 100eu....sa trecut la preturile de sezon...cei interesati ma pot contacta la ads de mess adipop33

Link la postare

cele postate de mine au fost la oferta,dar stocul sa epuizat...ptr doritori,pot procura orice model de parbriz,orice culoare dar preturile sar de 100eu....sa trecut la preturile de sezon...cei interesati ma pot contacta la ads de mess adipop33

salut, incerc sa ajut un prieten, are R6 din 2005, cauta parbriz double bubble.

da-mi un pret pls.

noroc!

Link la postare

din cauza unor asa zisi motociclisti,ce nu am pe stoc trimit doar cu plata inainte....au facut comanda ptr parbriz moto si am ramas cu ele...

Link la postare

din cauza unor asa zisi motociclisti,ce nu am pe stoc trimit doar cu plata inainte....au facut comanda ptr parbriz moto si am ramas cu ele...

cam naspa. ar trebui sa-i nominalizezi, ca lumea sa-i stie de tzepari. bafta la vanzari!

Link la postare

Salutare!

pt model Yamaha XT 500E (este exact ca 600) din anul 2002 ai un parbriz care se potriveste? Poti sa il si montezi? :thumbsup:

Am atasat o poza cu modelul motorului.

post-5725-073400900 1284445280_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.