Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

italianu

expirat Lecitatie Inchisa

Recommended Posts

salut tuturor, cum am promis incep o noua lecitatie,

ofer casca jfm model p 2000 masura L.

casca este din policarbonat si este omologata.

licitatie pleca de la 1 leu,si se inchide pe 31 decembrie 2009, la ora 24,adica de revelion.

cine castiga trimit ramburs prin fan curier,adica pret lecitat +taxa de curierat.

daca sinteti din bucuresti,ne intalnim.

licitatie deschisa,nu accept oferte prim pm.

tel 0722623114.

bafta tuturor

post-7694-1261692549193_thumb.jpg

post-7694-1261692561821_thumb.jpg

post-7694-12616927496269_thumb.jpg

post-7694-1261692549193_thumb.jpg

post-7694-1261692561821_thumb.jpg

post-7694-12616927496269_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

si? iar vrei sa ne explici cum se face o lecitatie?

lasa omu sa ofera cat vrea,daca vrei ofera tu mai mult,

daca nu te uiti cum castiga alti, fara comentari, ok?

bafta in continuare.

Link la postare

Pedros, te rog sa iti respecti colegii si sa te abtii pe topicuri de licitatii daca nu esti interesat. Daca esti interesat, liciteaza dar fii serios, lasa glumele proaste.

Succes!

Link la postare

Pedros, te rog sa iti respecti colegii si sa te abtii pe topicuri de licitatii daca nu esti interesat. Daca esti interesat, liciteaza dar fii serios, lasa glumele proaste.

Succes!

Link la postare

salutare, sunt cel care a castigat ,,lecitatia'' de craciun si azi am primit si casca prin ramburs(intarzierea s-a datorat mie ca am fost plecat din localitate). este o persoana serioasa italianul.ce s-a oferit licitatiei asta am primit, casca din foto noua. cred ca e prima initiativa de acest gen aici si ma bucur ca se face cu seriozitate.va doresc o licitatie cu spor sii...urmaresc in continuare cu interes licitatiile, cine stie...poate mai vine ceva la iasi.sarbatori fericite

Link la postare

salutare, sunt cel care a castigat ,,lecitatia'' de craciun si azi am primit si casca prin ramburs(intarzierea s-a datorat mie ca am fost plecat din localitate). este o persoana serioasa italianul.ce s-a oferit licitatiei asta am primit, casca din foto noua. cred ca e prima initiativa de acest gen aici si ma bucur ca se face cu seriozitate.va doresc o licitatie cu spor sii...urmaresc in continuare cu interes licitatiile, cine stie...poate mai vine ceva la iasi.sarbatori fericite

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.