Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

BOGDAN324

vand ! Ktm Exc 530 !

Recommended Posts

Motocicleta functioneaza si arata perfect!!!

Am urmatoarele dotari suplimentare: anvelope aproape noi, camere7,5 mm, hand guard-uri, inaltatoare ghidon, protectii neopren jambe si amortizor spate, protectii radiator si ventilator, kit plastice si stikere, protectie motor, pompa ambreiaj, kit lant si pinion/foaie noi, toba akrapovici, ghidon super rezistent auriu, etc. Dau la motor si filtre ulei noi/aer si alte piese pe care le am de la ea.

pret 4500 euro

Bogdan 0743332004

post-2194-12618345229535_thumb.jpg

post-2194-12618345229535_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Am urmatoarele dotari suplimentare: anvelope aproape noi, camere7,5 mm, hand guard-uri, inaltatoare ghidon, protectii neopren jambe si amortizor spate, protectii radiator si ventilator, kit plastice si stikere, protectie motor, pompa ambreiaj, kit lant si pinion/foaie noi, toba akrapovici, ghidon super rezistent auriu, etc. Dau la motor si filtre ulei noi/aer si alte piese pe care le am de la ea.

pret 4500 euro

Bogdan 0743332004

Se poate Inmatricula?

Link la postare

pret 4500 euro

Bogdan 0743332004

Se poate Inmatricula?

ESTE INMATRICULATA !!!

Schimb + diff din partea mea te intereseaza ?

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=62866

Super motorul, dar mi-am cumparat un exc 200 nou noutz, acesta este si motivul vanzarii.

Bafta la vanzare.

Schimb + diff din partea mea te intereseaza ?

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=62866

Super motorul, dar mi-am cumparat un exc 200 nou noutz, acesta este si motivul vanzarii.

Bafta la vanzare.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.