Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

aalpine1

cumpăr Cumpar Manete Scurte & Suport De Toba Race Pt Yamaha R6

Recommended Posts

cumpar manete scurte (frana&ambreiaj) crg, pazzo, titax pt y r6 03. (de preferat negre) & suport de toba race

0723 294 509 / 0728 886 267

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Greu de gasit CRG in romania. Eu mi-am luat pe net din US si a trebuit sa platesc TVA la ele. Daca gasesti sa-ti iei, ia-le pe cele lungi cu articulatie, "folding". Nu se rup la low side. In principiu nu se rup asa usor ca cele fara articulatie dar daca te ttrantesti tare tot se rup. Pazzo gasesti cred la tipul asta: iar Titax iti poti comanda pe net ca sunt facute in Cehia si nu platesti nici vama nici TVA sau la vreun importator poate le gasesti mai ieftin. Incearca aici: si intreaba-i daca iti pot oferi o reducere.... vezi ca se poate intotdeauna :biggrin:

Succes!

Link la postare

inca valabil !

din us platesti pe langa tva si vama .... (de aceea am renuntat la crg&pazzo)

titax - 2 posibilitati - louis sau dobrescu...

Link la postare

Vama te costa 20-21 de lei noi. Dar TVA la peste 200 de dolari e cam scump. La un colet de valoare 250 de dolari, TVA se duce spre un milion jumate. In plus platesti TVA si la transport. Eu am patit-o si m-am cam ofticat dar am avut si surprize mai mari cu taxele in Romania.

Link la postare

de aceea caut ceva local, ca decat sa dau bani statului mai bine ma duc la louis sau dobrescu ;)

valabil !

hai cu suportul de toba :D

Link la postare

de aceea caut ceva local, ca decat sa dau bani statului mai bine ma duc la louis sau dobrescu ;)

valabil !

hai cu suportul de toba :D

Daca vrei sa vinzi mantele vechi sunt interesat de cea de ambreiaj

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.