Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

sese77_p

vand Ducati 999 S, 2003

Recommended Posts

Vand Ducati 999 S, an 2003, full Ohlins, Marchesini, consumabile noi, stare foarte buna.

Schimb cu auto sau Atv 4x4.

Tel: 0752001525

frumos motor

:thumbup1:

up

p.s. in ce bani sta motorul ?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

salut

schimb cu yamaha raptor 700 super accesorizat,are maxim 500 km,luat de la reprezentanta ,ax spate mai lat,bascule fata late,scut aluminiu,furtune cu insertie p frana,comenzi frana ,schimbator,evacuaresi lista e lunga

Link la postare

Vand Ducati 999 S, an 2003, full Ohlins, Marchesini, consumabile noi, stare foarte buna.

Schimb cu auto sau Atv 4x4.

Tel: 0752001525

Poti sa postezi te rog o poza cu placa de identificare a motoretei . Daca intradevar este modelul 999S spune-mi te rog de ce are schimbata carena spate si aparatoarea fata .

Multumesc !

Link la postare

Poti sa postezi te rog o poza cu placa de identificare a motoretei . Daca intradevar este modelul 999S spune-mi te rog de ce are schimbata carena spate si aparatoarea fata .

Multumesc !

Tel: 0752001525 daca crezi ca e ceva schimbat. Numar de indentificare pe internet, nici poveste!

Link la postare

Multumesc !

Salut!

Scuze daca ma bag ca musca... dar nu are schimbat nimic. Motocicleta e originala. Sau, altfel pusa problema: ce te face sa crezi ca are carena spate si aparatoarea fata schimbate?

Link la postare

Salut!

Scuze daca ma bag ca musca... dar nu are schimbat nimic. Motocicleta e originala. Sau, altfel pusa problema: ce te face sa crezi ca are carena spate si aparatoarea fata schimbate?

Nu trebuie sa-ti ceri scuze , din cate stiu si am vazut eu toate modelele Ducati S si R sunt monoposturi . Pe mine m-ar interesa motoreta dar am ceva dubii ...

http://www.motorbikestoday.com/reviews/Articles/ducati_999_s.htm

Tocmai din acest motiv am cerut o poza cu placa de identificare .

post-16907-097563100 1280257096_thumb.jp

post-16907-021603500 1280257105_thumb.jp

Link la postare

Aha , multumesc pentru lamurire . Daca poti trimite-mi te rog mai multe poze cu motoreta pe PM , si vezi anuntul meu pentru masina poate o scoatem la capat .

Multumesc !

Lasa te rog un nr de tf daca nu vrei sa suni. Te va suna proprietarul care nu intra pe forum.

Mersi

Link la postare

Lasa te rog un nr de tf daca nu vrei sa suni. Te va suna proprietarul care nu intra pe forum.

Mersi

Am sa il sun eu .

Multumesc !

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.