Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Clasic

vand Vand Sau Schimb Audi A4 Cu Speed

Recommended Posts

Vand sau schimb Audi A4 1,8 benzina, 20V, an 96, in stare foarte buna, clima, ABS, 2X airbag, geamuri fata electrice, oglinzi electrice si incalzite, alarma, MP3 player ,revizie completa bucsi-rulmenti fata executata in service cu factura. Masina are uleiul, filtre ( aer, ulei, polen, benzina) schimbate luna asta, acumulator nou. Pretul pt cash este de 4500 E iar pt combinatzii este cel care m-a ajuns, deci 5000 E.

Ma intereseaza in special speed de 600cc peste 2004 + diferenta (Am avut R1 impecabil din 2003 si l-am dat cu 3500E asa ca nu sariti cu preturi astronomice), iar motociclete peste valoarea masinii mele iarasi nu ma intereseaza...pt relatii sau oferte PM sau tel.0729088563, 0763673798.

Pt poze consider ca este de bun simt sa pun atunci cand este vremea frumoasa, nu cu zapada pe ea. Numai bine!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

vai frate scuzama da esti incredibil ..... 4500 un a4 din 96??:)) .... ma faci sa rad .... iarasi zici ca u ai avut nu stiu ce r1 din 2003 .... si cam care ar fi devizul tau iau ieftin si vand scump.imi cer scuze da nu m-am putut abtine

Link la postare

vai frate scuzama da esti incredibil ..... 4500 un a4 din 96??:)) .... ma faci sa rad .... iarasi zici ca u ai avut nu stiu ce r1 din 2003 .... si cam care ar fi devizul tau iau ieftin si vand scump.imi cer scuze da nu m-am putut abtine

frate te scuz si te las sa mergi in continuare cu autobuzul, bagatorii de seama sa faca show pe alte topicuri...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.