Mergi la conţinut

Caba Tiberiu Tepar!


Recommended Posts

Lidi, spune-ne mai multe detalii.

acest caba ionel tiberiu vinde casti.avea un shoei la 110 euro.l-am sunat,casca cica e ok,i-am zis sa o trimita.dupa accent nu parea din radauti,dar imi zice ca e mutat cu serviciu acolo,el fiind din deva.pe 24 decembrie ma suna si-mi zice ca nu este sediu fun curier in radauti si o sa puna coletul la posta.posta nu a lucrat de craciun,asa ca pe 28 il sun.imi zice ca el era grabit,a dat coletul lu varu-su,care lucreaza la posta si sigur ajunge,probabil a doua zi.imi zice ca mandatul postal e pe numele lu varu fodor tiberius din deva.pai nu era fun curier in radauti,bun,casca e trimisa din deva in aceeasi zi?......azi il sun din fata postei si-l intreb ce shoei e asta.dupa cateva intrebari din partea mea,inchide telefonul,ulterior nu se mai formeaza numarul.mai devreme nu aveam chef sa scriu.e mai bine acu,dom' penetru?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca ai platit rambursul si ai primit o alta casca? Daca e asa imi pare rau sa aud.

Fuckin' bastards!

Va rog, mai subtire cu glumele ca nu-i de ras!

Lidi, anuntul cu casca e facut aici pe forum? Da-mi te rog link-ul ca sa vad ce user este, am sa vorbesc cu Noni sa-l excludem de pe forum daca e un astfel de gunoi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai devreme nu aveai chef sa scrii dar totusi scriai,Lidi_moto,banuiesc ca din cauza enervarii. Acum da,se mai intelege ceva. Multumim ca atragi atentia asupra cazului,sa stim toti ce se poate intampla.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca ai platit rambursul si ai primit o alta casca? Daca e asa imi pare rau sa aud.

Fuckin' bastards!

Va rog, mai subtire cu glumele ca nu-i de ras!

Lidi, anuntul cu casca e facut aici pe forum? Da-mi te rog link-ul ca sa vad ce user este, am sa vorbesc cu Noni sa-l excludem de pe forum daca e un astfel de gunoi.

anuntul era pe bikeshop.avea adresa de mail "tiberianu".nu stiu daca a postat si aici.cel putin castile ce le are acum la vanzare,nu le-am vazut pe pro-bike.mai e chestia ca la posta nu e nici o modalitatesa vezi ce primesti.acu 2 ani,un prieten a facut comanda de un combinezon.in colet a gasit 2 sticle de 2 litri cu apa.a chemat politia,l-a prinspe ala.si-a recuperat banii dupa vreo 8 luni.bine ca a fost asa.m-i se pare corect sa pot vedea ce marfa primesc.nu poti umbla prin tara dupa orice accesoriu,dar nu stii peste ce oameni dai

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anuntul era pe bikeshop.avea adresa de mail "tiberianu".nu stiu daca a postat si aici.cel putin castile ce le are acum la vanzare,nu le-am vazut pe pro-bike.mai e chestia ca la posta nu e nici o modalitatesa vezi ce primesti.acu 2 ani,un prieten a facut comanda de un combinezon.in colet a gasit 2 sticle de 2 litri cu apa.a chemat politia,l-a prinspe ala.si-a recuperat banii dupa vreo 8 luni.bine ca a fost asa.m-i se pare corect sa pot vedea ce marfa primesc.nu poti umbla prin tara dupa orice accesoriu,dar nu stii peste ce oameni dai

Salutare ! Îmi permit să-ţi ofer o sugestie. Ai cu siguranţă adresa şi destule date ale individului pe coletul cu pricina. Poţi astfel să faci reclamaţie la Poliţie, la fel ca-n cazul pe care l-ai pomenit chiar tu. Sînt totuşi 110 Euro pe care ţi i-a furat ! Nu te lăsa doborît doar de supărarea că ţi-a dat (încă) unul ţeapă ! Nu rezolvăm nimic doar suferind. Eu îţi recomanzi să o faci. Ba mai mult, n-ar strica să faci publice şi aici datele tipului. După cum vezi, cei de pe aici te susţinem moral. Toate cele bune !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

anuntul era pe bikeshop.avea adresa de mail "tiberianu".nu stiu daca a postat si aici.cel putin castile ce le are acum la vanzare,nu le-am vazut pe pro-bike.mai e chestia ca la posta nu e nici o modalitatesa vezi ce primesti.acu 2 ani,un prieten a facut comanda de un combinezon.in colet a gasit 2 sticle de 2 litri cu apa.a chemat politia,l-a prinspe ala.si-a recuperat banii dupa vreo 8 luni.bine ca a fost asa.m-i se pare corect sa pot vedea ce marfa primesc.nu poti umbla prin tara dupa orice accesoriu,dar nu stii peste ce oameni dai

tiberianu asta ,este din cluj,are tel 0765635933

cu email tiberianu@yahoo.com

poate ajut cineva sa nu ia tzeapa.

asfalt uscat tuturor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Ola, pot sa va fac si eu cunoscut un tepar, se numeste Marina Cristian, de 42 ani din Mures, ID cristi18darius@yahoo, tel 0740779135

Mie mi-a trimis un ghidon indoit desi l-am intrebat de 10 ori daca este bun.

Stiu ca si eu am gresit, dar omul are totusi o varsta si l-am crezut... Poate altcineva nu va mai repeta greseala mea, pt ca are multe anunturi pe Bikeshop, mai ales cu un LC4 furat

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...