Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

heero

cumpăr Cumpar Honda Hornet 600 Sau Monster 600

Recommended Posts

Salut lume , vreau sa imi achizitionez ori o honda hornet ori un ducati .. daca avetzi si vretzi sa le datzi postatile pe forum ms frumos Si Asfalt uscat ! !!!!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut lume , vreau sa imi achizitionez ori o honda hornet ori un ducati .. daca avetzi si vretzi sa le datzi postatile pe forum ms frumos Si Asfalt uscat ! !!!!

Salut! am 3 horneturi , nu stiu care iti place am unul din 2004 , arata si merge perfect , asta este in tara , in Bv. km; 21500 , si am doua din 2006 , unul albastru si celalalt gri , amindoua cu km pina in 10000, amindoua la 3500 euro, dar nu sunt in tara tre sa astepti o sapt sa le aduc in tara daca vrei. cel din Bv se vinde chiar cu 3ooo de euro.

daca te intereseaza vreo unul scriemi !!!!

Bafta la cautari!!!!!

Link la postare

Salut!...Un Ducati Monster City Dark de 750 cmc,din 1999 cu 23000 km,inmatriculata,rulata in tara 300 km,impecabila si pe care o dau si cu garantie la motor si cutie 5000km.tel 0753.815217

post-25760-12650168731215_thumb.jpg

post-25760-12650168851384_thumb.jpg

post-25760-12650168934421_thumb.jpg

post-25760-12650169241453_thumb.jpg

post-25760-12650169399517_thumb.jpg

Link la postare

Salut!...Un Ducati Monster City Dark de 750 cmc,din 1999 cu 23000 km,inmatriculata,rulata in tara 300 km,impecabila si pe care o dau si cu garantie la motor si cutie 5000km.tel 0753.815217

Si care ar fi pretul pentru Ducati ?

Link la postare

Si care ar fi pretul pentru Ducati ?

Telefonul meu este 0753.815217 sau aprepax@yahoo.com Suna-ma sau lasa-mi un nr.de tel unde sa te contactez si stam de vorba pe indelete...oricum vei face o afacere buna daca-l vei lua...O zi buna!

Link la postare

Salutare! asfalt uscat si tie , dar mai avem un pic de asteptat oina sa ne bucuram si de un pic de caldurica , ca asa sincer nu prea ma omor cu plimbarile pe racoarea asta :to_become_senile:

in legatura cu ce cauri tu te-as putea ajuta cu hornetul ... il dau pe al meu ca este criza si bugetul pe anul asta nuprea ma ajuta!

iti trimit o poza!! si poate in vreo 2 sapt. o sa mai am unul de vinzare cam tot pe acolo.

post-20430-12675680307082_thumb.jpg

Link la postare

Salutare! asfalt uscat si tie , dar mai avem un pic de asteptat oina sa ne bucuram si de un pic de caldurica , ca asa sincer nu prea ma omor cu plimbarile pe racoarea asta :to_become_senile:

in legatura cu ce cauri tu te-as putea ajuta cu hornetul ... il dau pe al meu ca este criza si bugetul pe anul asta nuprea ma ajuta!

iti trimit o poza!! si poate in vreo 2 sapt. o sa mai am unul de vinzare cam tot pe acolo.

lasami un id ceva sa vorbim !

Link la postare

lasami un id ceva sa vorbim !

salut! ID. mes... willy_grigoras, sau poti sa incerci pe willybv2000 sau adresa de mail willybv2000@yahoo.com.

Daca se poate mai tarziu ca doar dupa 8 sunt acasa . astept sa ma contactezi!

asfalt uscat

Link la postare

Am eu un Monster 600 Dark pus recent la vanzare. Stare foarte buna - an 2001. Terminale carbon, foaie mare pe spate, pinion mic.

Mai multe detalii aici.

Link la postare

salut..te ar interesa o honda hornet 600cc din 2004?...9000km la bord..daca da..id mess: punksansuke....vb de pret si orice altceva mai vrei..accept orice test;)..

daca nu..bafta la cautat:)...asfalt uscat...

Link la postare

salut.

am eu de vanzare o honda hornet 600.

anul fabricatiei : noiembrie sau decembrie 2002.

pret 2800 euro

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php/topic/72549-vand-honda-hornet-600-bucuresti/page__p__372944__fromsearch__1#entry372944

id mess: lo_florea@yahoo.com

072491.22.54

0767.31.60.69

laurentiu

salutare.

am revenit si cu o poza in atasament :D

post-30848-045496800 1279617597_thumb.jp

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.