Mergi la conţinut
margaretao

Produse Brodate: Invitatii Si Accesorii Nunta Si Botez, Cercei Si Pandante , Produse Personalizate

Recommended Posts

vand produse brodate deosebite :invitatii si accesorii nunta si botez , cercei si pandante, produse personalizate .

http://pinubrod.blogspot.com

sau

http://s761.photobucket.com/home/otelea ... /allalbums

toate produsele se fac pe comanda in functie de preferinte, culori, bucati...etc

sunt din Bucuresti dar trimit in toata tara ,la comenzile peste 100 ron transportul este gratuit .

id oteleamargareta@yahoo.com

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam sa ma inscriu si eu pe un site de doamne sau de broderie si sa vand motociclete. De fapt, e o tara libera, mai bine ma vand pe mine ca gigolo de pleazna. Sunt convins ca doamnele in cauza o sa fie la fel de extaziate cum sunt eu acum ca avem un nou membru care a intrat pe un forum moto numai ca sa faca reclama moka.

Link la postare

Ma gandeam sa ma inscriu si eu pe un site de doamne sau de broderie si sa vand motociclete. De fapt, e o tara libera, mai bine ma vand pe mine ca gigolo de pleazna. Sunt convins ca doamnele in cauza o sa fie la fel de extaziate cum sunt eu acum ca avem un nou membru care a intrat pe un forum moto numai ca sa faca reclama moka.

:lol::lol::lol2:

Ma bag si eu ca gigolo.

Ah dar am uitat ca sunt un pic mai frumos ca ........

Link la postare

vand produse brodate deosebite :invitatii si accesorii nunta si botez , cercei si pandante, produse personalizate .

http://pinubrod.blogspot.com

sau

http://s761.photobucket.com/home/otelea ... /allalbums

toate produsele se fac pe comanda in functie de preferinte, culori, bucati...etc

sunt din Bucuresti dar trimit in toata tara ,la comenzile peste 100 ron transportul este gratuit .

id oteleamargareta@yahoo.com

Link la postare

brodajul se face pe masina , deci se pot face si lucruri mai complicate

n-ati vazut si doamne care sa mearga cu motocicleta sau sa le vanda?, pt ca eu am vz si domni care confectioneaza si vand broderii .

Link la postare

Rados, nu am treaba cu broderiile doamnei. Ma deranjeaza doar ca eu intru pe pro-bike sa ma relaxez, nu sa fiu bombardat cu reclama si aici ca in viata reala. Daca (si cand) am nevoie de broderii, ma duc pe un forum specializat sau caut o firma care face asta, nu doresc sa vina afacerile la mine.

Daca doamna era o motociclista (sau simpatizanta), care isi popularizeaza vocatia, afacerea sau pasiunea lucrativa si cauta clientela printre colegii motociclisti, era OK. Multi din membrii forumului fac asta. Dar doamna se inregistreaza pe forumul moto numai ca sa faca reclama, singurele ei postari fiind in acest topic. O fi asta ingeniozitate in marketing, dar mie nu imi pare fair play. Si asa 80%, sau mai multe, din postari sunt legate de tranzactii, daca se inscriu 20 de intreprinzatori ca doamna, putem sa renuntam a fi forum moto si sa transformam pro-bike in un pui de e-bay. Ideea e ca daca mergeam pe un forum de broderie sa vand o motocicleta, eram la fel de in culpa si era la fel de justificat sa fiu luat la tarbaca.

Ca sa iti explic de ce reactionez asa, o sa iti dau un exemplu de acum o saptamana. Un comerciant moto a decis sa trimita PM-uri colective prin care isi populariza site-ul, situatie care a multora intrebari referitoare la un virus in sistem. De fapt era doar o incercare de spam, o facilitate pusa la dispozitie membrilor, prin care se mijlocea un fel de conferinta cu multipli participanti, a fost speculata in interes comercial. Cred ca si tie ti-ar displace ca treaba asta sa devina zilnica, si de fiecare data cnad intri sa gasesti junk in inbox.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.