Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

thommy

arhivat Ducati St4

Recommended Posts

Vand Ducati ST4, an fabr 2000,31000km, adus in 2007 dintr-un showroom Ducati din Italia, servisat in 2008 la 25000km la Metrotehnica (consumabile + ambreiaj, curele,kit lant...),cauciucuri aproape noi,coburi si sistem de sustinere original Ducati,mici probleme de natura optica... Motocicleta a stat 1 an de zile nemiscata

0742.859.287

Motorul se vinde (temporar) pt ca anu asta vreau sa ajung la cateva etape ROSBK. :superman:

Vand Ducati ST4, an fabr 2000,31000km, adus in 2007 dintr-un showroom Ducati din Italia, servisat in 2008 la 25000km la Metrotehnica (consumabile + ambreiaj, curele,kit lant...),cauciucuri aproape noi,coburi si sistem de sustinere original Ducati,mici probleme de natura optica... Motocicleta a stat 1 an de zile nemiscata

0742.859.287

Motorul se vinde (temporar) pt ca anu asta vreau sa ajung la cateva etape ROSBK. :superman:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Up...din nou.

Gentleman's racer de vanzare. Variante cu enduro,sport,chopper. Oferta de iarna,cand vine caldura mi se dezgheata creierul si o pastrez ! :telephone:

Link la postare

Up...din nou.

Gentleman's racer de vanzare. Variante cu enduro,sport,chopper. Oferta de iarna,cand vine caldura mi se dezgheata creierul si o pastrez ! :telephone:

Link la postare

M-ar cam interesa motorul..... sper sa-mi dau vtr-ica cat mai repede, astept acum pe cineva sa o vada si după aceea să mai vedem.... Baftă

Link la postare

Up ! Variante SS

Up!

Up!

Pretul scade la 2599 eu usor negociabil :)

Poze noi

Schimb cu enduro-touring, preferabil Transalp

Up

Up!

Inca 300 km :thumbup1:

Ducati sound,tandemul L2-ambreiaj uscat intr-o zi de primavara :thumbup1:

Up!

+400 km :D Kit pompa ambreiaj nou...

2500eu

Bujii noi NGK platinum, DB-killer scos la ambele tobe...Sunet demential

Pentru scurt timp pretul scade la 2399 eu

up!

Up! :gathering:

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.