Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

riciu007

cumpăr Cumpar Costum Moto

Recommended Posts

Doresc sa achizitionez un costum moto din piele de preferat din 2 piese, problema fiind dimensiunile mele colosale adica cea ce inseamna o inaltime de 1.73 si fabuloasa greutate de 55 de kg. Ca model mi-ar placea costumul sa nu fie colorit ci cat se poate de simplu de preferat negru sau negru cu gri, alb ,rosu .

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Doresc sa achizitionez un costum moto din piele de preferat din 2 piese, problema fiind dimensiunile mele colosale adica cea ce inseamna o inaltime de 1.73 si fabuloasa greutate de 55 de kg. Ca model mi-ar placea costumul sa nu fie colorit ci cat se poate de simplu de preferat negru sau negru cu gri, alb ,rosu .

Link la postare

Am gasit costum , merci pentru oferta , probiker prx4 , masura 48 de la Kronaumoto.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.