Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

emilian1985

vand Vand Yamaha Fz6 ! Stare Exceptionala - Cu Evacuari Laser Jama

Recommended Posts

Salutare tuturor

Permiteti-mi sa va prezint mireasa mea, de care as vre sa divortez cu scopul unei noi casatori.

Dupa cum urmeaza:

Yamaha FZ6 an fabricatie 2004, inmatriculata in 2005, eu proprietar din 2008 luata la 9000 km si facuti de mine pana in ziua de azi 30.487km.

Motor: 600 cmc 98-100CP

Culoare: combinata (rosu in talon)

Anvelope: Michelin Pilot Power fata 80 % spate 60 %

Accesorii: Tobe cu un sunet si design exceptional (tobele modificate, scos silencerul), crash pads, deflector de vant fata !

STARE: foarte buna, se poate incerca in Mures

PRET: usor negociabil - 3600 euro-

Mai multe detalii la tel !!! Contact: Emilian 0740 05 86 01

Prezint interes si pentru combinatii !!!

Salutare tuturor

Permiteti-mi sa va prezint mireasa mea, de care as vre sa divortez cu scopul unei noi casatori.

Dupa cum urmeaza:

Yamaha FZ6 an fabricatie 2004, inmatriculata in 2005, eu proprietar din 2008 luata la 9000 km si facuti de mine pana in ziua de azi 30.487km.

Motor: 600 cmc 98-100CP

Culoare: combinata (rosu in talon)

Anvelope: Michelin Pilot Power fata 80 % spate 60 %

Accesorii: Tobe cu un sunet si design exceptional (tobele modificate, scos silencerul), crash pads, deflector de vant fata !

STARE: foarte buna, se poate incerca in Mures

PRET: usor negociabil - 3600 euro-

Mai multe detalii la tel !!! Contact: Emilian 0740 05 86 01

Prezint interes si pentru combinatii !!!

Oferta VALABILA PRET nou 3550

post-28695-12629563177187_thumb.jpg

post-28695-12629563323563_thumb.jpg

post-28695-12629563431618_thumb.jpg

post-28695-12663279758884_thumb.jpg

post-28695-12663280503534_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

salut,la pretul asta gasesti fz6 din 2006,cu mai putin km si mult mai frumoase...................

DA ce nu ti se pare frumos la asta ? :)

Si referitor la km, nu inteleg de ce aveti impresia ca un motor care are deja 30-40 mii km ar fi vechi sau nu ar fi de luat in seama ?! Eu stiu cat de repede am facut km astia, in nici 2 ani; dar voi credeti ca anunturi de genul moto an 96- 00 sau altele cu km pana in 30 mii sunt reale, sa fim seriosi, faceti niste calcule, mai ales ca majoritatea sunt moto cumparate de afara...

In fine, ai dreptul sa-ti spui si tu parerea de altfel nu e nimeni obligat sa o ia (fiecare cumpara ce crede ca e avantajos pt el), mie-mi place absolut totul la mobra asta (manevrabilitate, comportament dozaj putere) si nu ma arde sa o dau mai ales daca ma gandesc cu cat am luat-o, cat am mai pus pe ea (numai tobele noi sunt 1200 euro & maniac cu intretinerea), cum am intretinut-o si ca e o motocicleta exceleneta (baietii din mures cred ca va pot da numai referinte bune) dar sincer as vrea sa-mi iau FZ1-le....dc nu, raman cu ea si cu asta basta, numai sanatosi sa fim. drunk.gif

Toate bune si asfalt uscat !!

Apropo, doar am scris ca pretul nu e fix !!

3500 euroi haideti la FZ !!!! thumbup.gif

telephone.gif

telephone.gif

Si referitor la km, nu inteleg de ce aveti impresia ca un motor care are deja 30-40 mii km ar fi vechi sau nu ar fi de luat in seama ?! Eu stiu cat de repede am facut km astia, in nici 2 ani; dar voi credeti ca anunturi de genul moto an 96- 00 sau altele cu km pana in 30 mii sunt reale, sa fim seriosi, faceti niste calcule, mai ales ca majoritatea sunt moto cumparate de afara...

In fine, ai dreptul sa-ti spui si tu parerea de altfel nu e nimeni obligat sa o ia (fiecare cumpara ce crede ca e avantajos pt el), mie-mi place absolut totul la mobra asta (manevrabilitate, comportament dozaj putere) si nu ma arde sa o dau mai ales daca ma gandesc cu cat am luat-o, cat am mai pus pe ea (numai tobele noi sunt 1200 euro & maniac cu intretinerea), cum am intretinut-o si ca e o motocicleta exceleneta (baietii din mures cred ca va pot da numai referinte bune) dar sincer as vrea sa-mi iau FZ1-le....dc nu, raman cu ea si cu asta basta, numai sanatosi sa fim. drunk.gif

telephone.gif

telephone.gif

3450 euroi

Link la postare

telephone.gif

telephone.gif

3450 euroi

drunk.gif

telephone.gif

Link la postare

sorry man dar nu, nu vreau sa renunt la motor si masina am. Bafta la vanzare si asfalt uscat thumbsup.gif

telephone.gif Vine primavara, moto se poate incerca, se scoate din grajd :)

Haide-ti la FZZZ :)

Link la postare

Haide-ti la FZZZ :)

Moto se pregateste de sezon: ulei, filtru ulei, filtru aer K&N, placute frane....putina cosmetica :P oferta valabila

Link la postare

Moto se pregateste de sezon: ulei, filtru ulei, filtru aer K&N, placute frane....putina cosmetica :P oferta valabila

UP UP 3400 euroi moto in stare impecabila (si nu vorbe)

Link la postare

frumos, frumos, frumos motor

Mersi mult de aprecieri... si un sezon plin de bucurii pe doua roti thumbup.gif

Mersi mult de aprecieri... si un sezon plin de bucurii pe doua roti thumbup.gif

3400 euro, moto gata pregatit de sezon

Link la postare

Mersi si eu sunt indragostit de ea :)

Dar...parca as insela-o cu un FZ1 sau un CB1000R hmmm dame de lux :P

M-ar interesa si un schimb cu ss de preferabil dupa 2004 !

Link la postare

FJR 1300 ? Moto tau + diferenta din partea ta? http://www.pro-bike....showtopic=69083

Multumesc de oferta, frumos motorul tau doar ca merg pe varianta sport-touring cum am scris si in posturile anterioare, FZ1 sau ceva asemanator,... poate chiar Hayabusa :) bafta la vanzare

Link la postare

Oferta valabila ultimul pret 3400 euro, motor echipat recent cu : filtru sport K&N, schimbat rulmenti de jug, ulei + filtru ulei, schimbat lichid racire... pentru detalii sau precizari relatii la tel, eventual sunt interesat sa schimb si tobele...tel 0740 05 86 01

Astept propuneri pt schimburi !

Link la postare

Oferta valabila ultimul pret 3400 euro, motor echipat recent cu : filtru sport K&N, schimbat rulmenti de jug, ulei + filtru ulei, schimbat lichid racire... pentru detalii sau precizari relatii la tel, eventual sunt interesat sa schimb si tobele...tel 0740 05 86 01

Astept propuneri pt schimburi !

Ultimul pret 3300 euro, o motocicleta excelenta. (numai tobele valoreaza 900 euro Laser X-Treme)

http://laserexhausts.com/en/module/CATALOGUE_BIKES/bikes-catalogue.html

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.