Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

sorin.cms

pana in 125cc Gilera Runner 2008

Recommended Posts

M-am hotarat pana la urma sa-mi vand si eu scuterul sau sa-l schimb cu un motor plus diferenta ... nu de alta dar m-am saturat de scutere,arata impecabil asa ca sincer chiar nu as fi vrut sa-l dau ..dar sunt nevoit.Scuterul este modificat in proportie de 60-70 % Malossi cauciucul spate schimbat recent,toba gianelli extraconsumul este de 4-5, viteza max 100 km/h este foarte comod la drum chiar daca are putin aspect sport deci in concluzie parerea mea este ca se afla printre cele mai bune scutere din Romania ( ca model ) .Pretul este de 800 E cash - 900 E la schimb (discutabil numai in cazul daca sunteti hotarati ).Va multumesc .Mai multe detalii la nr de tel : 0767799403

post-26015-1262982520937_thumb.jpg

post-26015-1262982531402_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

M-am hotarat pana la urma sa-mi vand si eu scuterul sau sa-l schimb cu un motor plus diferenta ... nu de alta dar m-am saturat de scutere,arata impecabil asa ca sincer chiar nu as fi vrut sa-l dau ..dar sunt nevoit.Scuterul este modificat in proportie de 60-70 % Malossi cauciucul spate schimbat recent,toba gianelli extraconsumul este de 4-5, viteza max 100 km/h este foarte comod la drum chiar daca are putin aspect sport deci in concluzie parerea mea este ca se afla printre cele mai bune scutere din Romania ( ca model ) .Pretul este de 800 E cash - 900 E la schimb (discutabil numai in cazul daca sunteti hotarati ).Va multumesc

Salut!

un nr de tel nu pui sa te putem contacta?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.