Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

italianu

expirat Lecitatie Inchisa

Recommended Posts

cum vam obisnuit,bag la bataie 2 casti masura S

1 mds+1 m. robert noi amandoua gri si omologate.

cine ofera mai mult pina joi 14 ianuarie 2010 la ora 24,le

gastiga pe amandoua,adica 2 casti la pretul lecitat + transport,

daca nu sunteti din bucuresti.

bafta tuturor,si nu accept oferte prim pm

sau discutie inutile.

batalie continua..........

ps la echipamente fac lecitatie de cisme,baga ochiu.....

post-7694-12629889951185_thumb.jpg

post-7694-12629889951185_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc la prima vedere pare o afacere destul de buna pt mine.. am vorbit cu italianu a zis ca nu sunt chinezarii acum sa vedem dspr ce e vb...

Poate vor mai aparea (m)okazii

Link la postare

Salut colegi!

Am vorbit zilele astea cu Xander90 care a participat si el la licitatie. Din cauza ca nu avem un sistem automat de urmarire a ofertelor, nu putem sa tragem concluzii asupra secundelor cand a avut loc oferta si este posibil ca si alte ori sa existe o nemultumire si o suspiciune asupra felului in care s-a desfasurat licitatia sau asupra onestitatii vanzatorului - pana in momentul actula, Fulvio italianul a fost foarte cumsecade si cinstit. o spun membrii forumului si cei care au cumparat de la el.

De aceea am sa-i propun ca pe viitor, cand exista un interes ridicat pentru obiectele scoase la licitatie, termenul respectivei licitatii sa fie prelungit dupa caz cu o ora, doua, sase,etc. italianul va hotara lucrul asta. Dupa cum am vazut el nu vrea sa nemultumeasca sau sa supere pe cineva si va gasi o solutie ca licitatiile sa se desfasoare cat mai corect. Deocamdata nu vad rostul ca sa fim suparati atat timp cat relatiile in comunitatea noastra sunt foarte civilizate si cordiale.

Succes in continuare

Link la postare

Salut colegi!

Am vorbit zilele astea cu Xander90 care a participat si el la licitatie. Din cauza ca nu avem un sistem automat de urmarire a ofertelor, nu putem sa tragem concluzii asupra secundelor cand a avut loc oferta si este posibil ca si alte ori sa existe o nemultumire si o suspiciune asupra felului in care s-a desfasurat licitatia sau asupra onestitatii vanzatorului - pana in momentul actula, Fulvio italianul a fost foarte cumsecade si cinstit. o spun membrii forumului si cei care au cumparat de la el.

De aceea am sa-i propun ca pe viitor, cand exista un interes ridicat pentru obiectele scoase la licitatie, termenul respectivei licitatii sa fie prelungit dupa caz cu o ora, doua, sase,etc. italianul va hotara lucrul asta. Dupa cum am vazut el nu vrea sa nemultumeasca sau sa supere pe cineva si va gasi o solutie ca licitatiile sa se desfasoare cat mai corect. Deocamdata nu vad rostul ca sa fim suparati atat timp cat relatiile in comunitatea noastra sunt foarte civilizate si cordiale.

Succes in continuare

Link la postare

salutare cesar, salutare colegi.

vasut ca eu trebuie sa fac lecitatie folosind ceasu lu xander90,eu nu mai fac,asa nu supar pe nimen.

am primit o oferta de 122 ron dupa ora 12, si nu mi sa parut corect sa o accept.

si xander90 a scris de unde stii tu cat are ceasu lu italianu.si a doua zi se treseste ca nu i convine lecitatie,din causa ca nu a castigat.

daca altcineva vrea sa faca lecitatie cu cel mai mare placere,de comentat stie toata lume de facut ceva pentru motociclisti,numai cateva.cum stim tot nu poti sa multumesti toata lume.

asa ca am hotarat sa nu mai fac lecitatie,imi cer scuse pentru cine a avut incredere in mine,si imi cer scuse pentru cine am suparat pe forum.asfalt uscat in continuare si pace in lume.

accept in continuare commentari din parte colegi de pe forum.

toate cele bune fulvio italianu

Link la postare

domnule Fulvio...tu ori nu vrei sa vezi ori nu vezi...daca te uitai bine acolo vedeai ca in acelasi minut am postat cu domnu serious sam ora 24 00 eu si el tot 24 00...cum am postat dupa ora 24 00?si din cate tu miai scris pe messenger licitatia trebuia oprita la ora 24 00 00 sec...deci ultima licitatie sa fie pana la ora 23 59....si nu am zis din a doua zi,am scris chiar dupa licitatie dar tu nu ai prea binevoit sa imi raspunzi...ori cum nu mai conteaza,dar daca va mai fii cumva o data viitoare sa fi mai atent.....

Link la postare

Eu zic sa mai faci licitatii pentru ca am vazut ca exista interes. Orice intiativa are imperfectiuni la inceput dar cu bunavointa se repara. Va rog eu din suflet, nu mai faceti din tantar, armasar :thumbup:

inchis!

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.