Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ADI_STELIAN

vand Vind Bmw F 650 An Fbr 1998

Recommended Posts

Salut !Moto se afla intr-o stare foarte buna .L-am achizitionat cind avea 29000 acum are 42000KM.Sunt singuru propietar in tara il detin de 2 ani jumatate i-am schimbat in ultimele trei luni lichidul de racire ,ulei castrol ,bujii,filtru aer.Nu am facut mai mult de 1000 de km de atunci.I-am cumparat de curind si un set de cauciucuri noi Continental pt acest sezon .Moto mai este echipat cu un topcase shaad de 49 litri(incap lejer 2 casti)Motorul vreau sa-l vind pt a trece la o categorie mai mare>v-storm varadero,aprilia caponord 1000 sunt citeva din modelele vinate .Dar pina atunci va fac cunoscuta oferta mea la pretul de 2000 de euro(PRET FIX) DORITORII MA POT SUNA LA TEL 0748192888 (ASIGUR TRANSPORT CONTRACOST ORIUNDE IN TARA):scooter:.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut !Moto se afla intr-o stare foarte buna .L-am achizitionat cind avea 29000 acum are 42000KM.Sunt singuru propietar in tara il detin de 2 ani jumatate i-am schimbat in ultimele trei luni lichidul de racire ,ulei castrol ,bujii,filtru aer.Nu am facut mai mult de 1000 de km de atunci.I-am cumparat de curind si un set de cauciucuri noi Continental pt acest sezon .Moto mai este echipat cu un topcase shaad de 49 litri(incap lejer 2 casti)Motorul vreau sa-l vind pt a trece la o categorie mai mare>v-storm varadero,aprilia caponord 1000 sunt citeva din modelele vinate .Dar pina atunci va fac cunoscuta oferta mea la pretul de 2000 de euro(PRET FIX) DORITORII MA POT SUNA LA TEL 0748192888 (ASIGUR TRANSPORT CONTRACOST ORIUNDE IN TARA):scooter:.

Link la postare

Avind in vedere ca sezonul a inceput pt unii,m-am gindit sa fiu si eu in pas cu ei macar la capitolul pregatirea motocicletei>Micutul bavarez a fost rasfatat astazi cu mierea de albine putin rosiatica recomandata de bmw si castrol,bujiile aferente NGK si filtrul champion insetat de mierea bine aleasa.Pina se gaseste un cumparator imi voi face in continuare datoria de stapin si o voi trata ca si pina acum cu atentie .Cit pt mine sezonul preconizez ca va incepe cam dupa 15mai

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.