Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ardeigsxr

vand Casti Shoei Super Pret

Recommended Posts

Din pacate nu mai am ...decat Xr 1000 M.....

Salut

Nu ai cumva si pe rosu cu alb ceva ?

Tot marime M, Shoei, Arai sau Agv.

Msscout_en.gifthumbup1.gif

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza M Shoei Xr1000 Kenan. pret 200E

poti sa adaugi niste poze reale cu casca ?

nu eu vand casca

si eu sunt interesat ca tine, am vb la tel cu cel care are anuntul si m-am inteles sa-mi trimita niste poze cu casca insa deoacamdata nu am primit.

sper sa primesc maine

AM PRIMIT SI POZE SI CASCA ; SI SUNT FOARTE MULTUMIT.yahoo.gif

Link la postare

nu eu vand casca

si eu sunt interesat ca tine, am vb la tel cu cel care are anuntul si m-am inteles sa-mi trimita niste poze cu casca insa deoacamdata nu am primit.

sper sa primesc maine

AM PRIMIT SI POZE SI CASCA ; SI SUNT FOARTE MULTUMIT.yahoo.gif

Shoei X Spirit vandut......mai am Xr 1000 Kenan 3 bucati:) marimi S,M

Link la postare

Shoei X Spirit vandut......mai am Xr 1000 Kenan 3 bucati:) marimi S,M

Salut

Sunt baiatul care a comandat casaca XR 1000 Kenan marime M.

Dupa o saptamana am mai comandat una doar ca marimea de data aceasta trebuia sa fie "S" insa a ajuns la mine tot "M" si cum cei de la FAN COURIER nu te lasa sa deschizi coletul pana nu platesti rambursul ( in cazul acesta 200 Euro ) am constatat aceasta doar dupa plata.

Te-am sunat in momentul in care am deschis coletul si ai zis ca o sa primesti dupa o saptamana marime S si totul e ok , o vei schimba.

Te-am sunat la o saptamana dupa aceasta si nu ai raspuns la telefon..sad.gif ...a doua zi iar te-am sunat si iar nu ai raspuns la telefon.sad.gif

Te rog sa-mi zici daca mai are rost sa astept sau nu.....pentru ca in cazul acesta trebuia sa-mi zici de la inceput...

AI LUAT-O FRAIERE !!! si asta este am luat-o insa sa stiii prieteneee ca roata tot roata se invarte..nu se opreste niciodata si nu stii cand si unde s-ar putea sa " O IEI SI TU "

P.S. Pentru cei care comanda casti la prietenul nostru de pe forum....sa aveti grija sa nu patiti la fel.

Numai bine " prietene " si spor la vanzare .

Apropo : SUNT SUPER AMANDOUA CASTILE INSA SUNT SUPARAT CA NU ESTE BUNA LA PRIETENA MEA CASCA sad.gif

Link la postare

Salut

Sunt baiatul care a comandat casaca XR 1000 Kenan marime M.

Dupa o saptamana am mai comandat una doar ca marimea de data aceasta trebuia sa fie "S" insa a ajuns la mine tot "M" si cum cei de la FAN COURIER nu te lasa sa deschizi coletul pana nu platesti rambursul ( in cazul acesta 200 Euro ) am constatat aceasta doar dupa plata.

Te-am sunat in momentul in care am deschis coletul si ai zis ca o sa primesti dupa o saptamana marime S si totul e ok , o vei schimba.

Te-am sunat la o saptamana dupa aceasta si nu ai raspuns la telefon..sad.gif ...a doua zi iar te-am sunat si iar nu ai raspuns la telefon.sad.gif

Te rog sa-mi zici daca mai are rost sa astept sau nu.....pentru ca in cazul acesta trebuia sa-mi zici de la inceput...

AI LUAT-O FRAIERE !!! si asta este am luat-o insa sa stiii prieteneee ca roata tot roata se invarte..nu se opreste niciodata si nu stii cand si unde s-ar putea sa " O IEI SI TU "

P.S. Pentru cei care comanda casti la prietenul nostru de pe forum....sa aveti grija sa nu patiti la fel.

Numai bine " prietene " si spor la vanzare .

Apropo : SUNT SUPER AMANDOUA CASTILE INSA SUNT SUPARAT CA NU ESTE BUNA LA PRIETENA MEA CASCA sad.gif

Salut . Mai ai casca shoei masura M. Poate te scap eu de ea. Numai bine

Da-mi un Pm cu raspunsul

Link la postare

deci baietii astia "rai" din zona craiova-slatina-rm. valcea tot nu se potolesc si mai mult, baga si oameni nevinovati la belele... chiar nu poti sa ti dai seama k atunci cand faci frauda pe internet tot o sa fi prins?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.