Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

666ghostrider

vand Se Poate Inchide

Recommended Posts

Galben-nnegru este una dintre cele mai reusite combinatii la motociclete.

Ce-i lipseste motocicletei este un set de cauciucuri moi-moi. Are power commander si merge repede dar cu gumele astea opreste incet :thumbup1:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

.

LA 2300 MAR INTERESA DAR 3300 TINAND CONT CA ARE SI EL O VIRSTA MI SE PARE EXAGERAT MAI ALES PE VREMURILE ASTEA:gathering:

Se pare ca primul tau post a fost un esec total :russian_roulette:

Toti se cred critici :giljotiini:

Succes la vanzare ca merita mobra :thumbsup:

Link la postare

LA 2300 MAR INTERESA DAR 3300 TINAND CONT CA ARE SI EL O VIRSTA MI SE PARE EXAGERAT MAI ALES PE VREMURILE ASTEA:gathering:

la 2300 iti poti lua un SRAD :gathering: daca tot iti doresti un gsxr, bafta la cumparare :thumbup1:

Link la postare

SRAD AM AVUT SI LAM DAT NU ASTEPT CA ALTII SA DEVINA PIESA DE MUZEU SI DUPA SA MA INBOGATESC SA N TELEG DIN POZE CA DAI SI UN SET DE SCULE DE INTRETINERE IN BANI ASTIA ORI CUM BAFTA LA VINZARE SI DACA NU REUSESTI IN BANI ASTIA VEZI CA IN DOI ANI TE INCADREZI LA PROGRAMUL RABLA.

Link la postare

SRAD AM AVUT SI LAM DAT NU ASTEPT CA ALTII SA DEVINA PIESA DE MUZEU SI DUPA SA MA INBOGATESC SA N TELEG DIN POZE CA DAI SI UN SET DE SCULE DE INTRETINERE IN BANI ASTIA ORI CUM BAFTA LA VINZARE SI DACA NU REUSESTI IN BANI ASTIA VEZI CA IN DOI ANI TE INCADREZI LA PROGRAMUL RABLA.

bai geo-yamaha-suzuki,ai ramas repetent la scriere si la dictare?nu esti deloc coerent in idei.ce treba ai tu cu cat vinde omul?exista pm pe care poti negocia cat vrei.

Link la postare

PRIETENE SAM SAU SAMSAR CUM VREI TU SA STII CA NU VREAU K1 ESTE PREA SUBTIRE PENTRU MINE IAR PENTRU TINE SUNT SIGUR CA-IN ORAS TE FAC LA PUPITRU SI CU O MOBRA SI TU TI-AI LUAT VITEZANA DE FRUSTRAT SI CA DA BINE LA IMAGINE MOTORUL IN CAUZA MA INTERESA PT UN PRIETEN INCEPATOR STIU CA SUNT BUNE SI AU CICLISTICA INPECABILA DAR NU LA BANI ASTIA.

Link la postare

individu` asta daca nu ar fi atat de prost ar fi chiar amuzant.imi aduc aminte de perlele retardatilor de pe la examenele de bac cand vad cum scrie maimutzoiu asta.la cata inteligenta si coerenta emana din ceea ce ``zgarie`` pe forum sunt sigur ca e un taran coclit sau vrun puber labagiu abuzat de maica-sa.

moderatorii !!!!!ce faceti dormiti???

Link la postare

PRIETENE SAM SAU SAMSAR CUM VREI TU SA STII CA NU VREAU K1 ESTE PREA SUBTIRE PENTRU MINE IAR PENTRU TINE SUNT SIGUR CA-IN ORAS TE FAC LA PUPITRU SI CU O MOBRA SI TU TI-AI LUAT VITEZANA DE FRUSTRAT SI CA DA BINE LA IMAGINE MOTORUL IN CAUZA MA INTERESA PT UN PRIETEN INCEPATOR STIU CA SUNT BUNE SI AU CICLISTICA INPECABILA DAR NU LA BANI ASTIA.

Vezi bai tarane ca s-au inventat semnele de punctuatie.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.