Mergi la conţinut

Incepatori Pe Forum - Sa Facem Cunostinta


Cesar

Recommended Posts

:biggrin: salut.andra.19 ani ,1.65,54 kg constanta.(suna ca la matrimoniale :)) )

noua pe forum si fara motocicleta.dar am suflet de motociclist(a) :yes:se pune?:D aaa,si iubesc muzica buna si detest oamenii de prost gust.

de mentionat * dau de carnet pt A iar apoi sper sa vina si motocicleta.(asta se va intampla dupa bac-admitere.apoi sper sa tina cat mai mult vara :new_russian:

app,am pus si o poza.o vede cineva,ca eu nu :|

Salutari!!

Esti de a mea.... :D

Bafta la Admitere si BAC!!! Din ce dai bac-ul? Cum stai cu invatzatu'? :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deschid acest topic unde am sa va rog pe toti noii veniti sa va prezentati - cum va cheama, de unde sunteti si ce motociclete aveti.

Bine ati venit pe Pro-Bike!

:friends:

Sa ne traiesti moderatorule!

:drunk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit Cataline.

Gabi, imi vine sa zic ca "esti dator" cu o prezentare. Dar de fapt esti dator cu o lamurire privind numeroasele personalitati cu care ne vizitezi :biggrin: Eu o preferam pe cea cu tanasescu - dark-rider suna prea gotic. Prea, prea!

:thumbdown: am uitat parola :pardon:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!!

Esti de a mea.... :D

Bafta la Admitere si BAC!!! Din ce dai bac-ul? Cum stai cu invatzatu'? :P

salut :biggrin: lasa-ma sa-ti zic ca mi se pare o mare porcarie bac-ul(cel putin anul asta) ...o sa dau romana,istorie si sociologie .cu invatatu..bine.nu-mi fac probleme...admiterea ma sperie putin(medicina)....sau psihologie.dar nu-i bai .

mai baieti,sunteti tare primitori.ma bucur :drinks:

...Marea cu degetul! Ca nu se supara nimeni! Fatucile din Arad cu atat mai putin!

Cu ocazia asta,poate faci rost si de cazare ptr sezon!clapping.gif

Sper ca "Bine ai venit" specific,nu te-a deranjat foarte tare Andra!

:biggrin: nu m-a deranjat deloc chiar.imi pare bine sa va cunosc.

Salut fetelor, bine ati venit si ma bucur ca v-ati facut intrarea pe probaic. Andra, mai incearca o data sa atasezi poza si daca spune ca nu vrea si e prea mare, micsoreaz-o un pic si daca tot nu te descurci spune-mi si te ajut :)

tot nu a mers sa atasez o poza...dar am pus vreo 2-3 in album...cred ca are pc meu o problema...asta daca nu cumva problema este la mine :secret:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma adineauri era bine avatarul acum e cu capul in jos... :this:

Bine ai venit andraR! Ma bucur ca nu sunt singura de sex feminin prin zona!

:sweat: dar eu nu i-am facut nimic.nu stiu ce dumnezeu se intampla:))...dar o sa o las asa

mersi jolly_jokre' :biggrin: .>:D<

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un tovaras ca si el si-a uitat parola la comp si s-a pus pe baute si dupa o vreme a adormit, la un moment dat s-a trezit si a zis ca a visat parola, s-a dus la comp si a scris-o si era buna... :lol::lol:

@WINDFUCKER Iar imi dejoci planurile... :naughty:

PUNEM IN APLICARE , da' nu prea curand ca sunt in faza de "refacere" acum ... ITI DAI SEAMA , amicul tau si Mendeleev :Jumpy:

"

By the end of the 18th century, scientists had defined "elements" as basic building blocks of nature that no chemical means could decompose. Several decades later, Mendeleev conceived his periodic table, reportedly upon waking from a dream one afternoon. Its genius lay in the order it brought to the cacophony of elements. Each one was assigned to a row in the table, which in turn corresponded to an elemental category. Mendeleev laid out in one stroke the underlying order of matter, hitherto dimly perceived at best.

The table was full of holes; Mendeleev concluded simply that chemists had failed to discover a huge number of elements. His colleagues derided this idea. Then, six years after the table's creation, the French scientist Paul-Émile Lecoq de Boisbaudran found one of the missing elements—now called gallium. Aptly named, one might say, for Mendeleev's own considerable gall. Fifty-two more elements have been discovered or created since, for a total of 116."

http://www.slate.com/id/2122919/slideshow/2122960/

salut :biggrin: lasa-ma sa-ti zic ca mi se pare o mare porcarie bac-ul(cel putin anul asta) ...o sa dau romana,istorie si sociologie .cu invatatu..bine.nu-mi fac probleme...admiterea ma sperie putin(medicina)....sau psihologie.dar nu-i bai .

mai baieti,sunteti tare primitori.ma bucur :drinks:

:biggrin: nu m-a deranjat deloc chiar.imi pare bine sa va cunosc.

tot nu a mers sa atasez o poza...dar am pus vreo 2-3 in album...cred ca are pc meu o problema...asta daca nu cumva problema este la mine :secret:

LA ASA GAGICA BUNACIUNE PE DEASUPRA SI MOTOCICLISTA CUM SA NU FIM "PRIMITORI"? :man_in_love:

Mai ales ca "duduile motorizate" sunt ceva rar de tot ... MAJORITATEA stau prin "japuri" mertzane , Q7 X5/6 etc etc etc...

vezi sa nu crapi, ar fi o pierdere de proportii pentru FORUM si comunitatea motociclistica :kewlpics:

Later edit : AndraR , stai asa ca nu vad poza cu tine pe motor ...

DECI : NU TE CRED CA ESTI MOTOCICLISTA INRAITA!

PUNE O POZA CU TINE PE MOTOR ALTFEL ... NIET NIET... :biggrin:

Bun venit Cataline.

Gabi, imi vine sa zic ca "esti dator" cu o prezentare. Dar de fapt esti dator cu o lamurire privind numeroasele personalitati cu care ne vizitezi :biggrin: Eu o preferam pe cea cu tanasescu - dark-rider suna prea gotic. Prea, prea!

am dubla personalitate si mi-o dezvolt pe a treia... sau o fi a -4a?! cine mai stie... :biggrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit Cozmine, pe unde scoti FZR-ul? Sper ca n-o tii prin Bucuresti sa o fierbi in trafic :biggrin:

ba si prin bucuresti ca nu am ce face ......dar macar nu se infierbanta ca o masina :P:blush:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PUNEM IN APLICARE , da' nu prea curand ca sunt in faza de "refacere" acum ... ITI DAI SEAMA , amicul tau si Mendeleev :Jumpy:

"

By the end of the 18th century, scientists had defined "elements" as basic building blocks of nature that no chemical means could decompose. Several decades later, Mendeleev conceived his periodic table, reportedly upon waking from a dream one afternoon. Its genius lay in the order it brought to the cacophony of elements. Each one was assigned to a row in the table, which in turn corresponded to an elemental category. Mendeleev laid out in one stroke the underlying order of matter, hitherto dimly perceived at best.

The table was full of holes; Mendeleev concluded simply that chemists had failed to discover a huge number of elements. His colleagues derided this idea. Then, six years after the table's creation, the French scientist Paul-Émile Lecoq de Boisbaudran found one of the missing elements—now called gallium. Aptly named, one might say, for Mendeleev's own considerable gall. Fifty-two more elements have been discovered or created since, for a total of 116."

http://www.slate.com...deshow/2122960/

LA ASA GAGICA BUNACIUNE PE DEASUPRA SI MOTOCICLISTA CUM SA NU FIM "PRIMITORI"? :man_in_love:

Mai ales ca "duduile motorizate" sunt ceva rar de tot ... MAJORITATEA stau prin "japuri" mertzane , Q7 X5/6 etc etc etc...

vezi sa nu crapi, ar fi o pierdere de proportii pentru FORUM si comunitatea motociclistica :kewlpics:

Later edit : AndraR , stai asa ca nu vad poza cu tine pe motor ...

DECI : NU TE CRED CA ESTI MOTOCICLISTA INRAITA!

PUNE O POZA CU TINE PE MOTOR ALTFEL ... NIET NIET... :biggrin:

DARK-RIDER-82 se pare ca va trebui sa ma crezi pe cuvant.se pare ca nu ai citit mai sus :thumbup1:...dupa bac/admitere vine si motocicleta:kicking:...adica la vara.la mare banuiesc ca veniti..probabil ca voi cunoaste dintre voi atunci daca veti mai fi atat de "primitori":D.iar daca pana atunci vine si moto si mai bine :spiteful:...eu am rabdare,doar astept de ceva timp :)

p.s. nu voi crapa.promit:biggrin:

de fapt suntem trei :gathering:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL LA TOATA LUMEA ;) SUNT NOU PE AICI ,MA CHEAMA VALENTIN 20ANI ,1.70 ,64kg pasionat de masini mai nou de motoare ,singur doresc sa cunosc motociclista nelinistita ;))))

pana la vara nu mai e mult .bafta la bac Andra.si asteptam sa ne spui ca ai luat permisul

buna ,u ai yamaha 250 ???

buna Sunt Ana Bucuresti posesoarea unei yamaha 250

misto motor ,putem sta la o barfa undeva sa mi sp si mie mai multe despre motorul asta ,mie imi place fff mult yamaha 125cmc ,si nu stiu poate ma faci sa trec la una de 250cmc ,daca mi dai o parere asa din experienta u de posesor a unei yamaha :) ms frumos .

PS: am obs ca e si chat dar nu merge pe site ul acesta :-/

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...