Mergi la conţinut

Incepatori Pe Forum - Sa Facem Cunostinta


Cesar

Recommended Posts

da mai....cum dracu a cedat cricu ala,eu cred ca graba la determinat si a fost factorul principal,ti-n minte ca scandalu pe motociclism la-m inceput eu cu sabin si la-m terminat cu tine,jagi,cristian,si cu inca doi trei,in fine nu conteaza...dar cu smecheria e adevarat,o sa ne intalnim la pista de la mures ca eu acolo o sa lucrez. DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor . sunt din cluj ,ma numesc tibi si am 20 de ani si tocmai mi am cumparat o bijuterie( pt mine) de Aprilia pegaso 650 din 1995 , alegerea a fost facuta din cauza inaltimii mele. am tot citit forumul de cateva zile si nu stiu daca pun intrebarea unde trebuie si imi cer scuze daca nu e ok ,dar nu cunoasteti un mecanic bun prin cluj care sa aibe preturi rezonabile si sa mi faca o verificare generala a motocicletei? fiind incepator nu prea am habar de aproape nimic in domeniul asta,dar sunt sunt foarte curios si as dorii sa incep sa mi depasesc statutul de ignorant in ceea ce priveste motociclismul in general . o zi placuta !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Oaspete sagrath

Salut. Sunt Adi din Timisoara, 25 de ani. Detin un Kawasaki EN450 fabricat in '85.

Am surubarit destul pana acum la mobra si cu siguranta voi mai avea reparat cate una-alta.

Asfalt uscat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Mi-am luat motooor.

Uraa, de 10 ani ma strofoc, de acu putem sta de vorba...

KAWASAKI ZZR 600,stare tehnica extra, adus de la broscoi(IT),sunt super multumit de motor

Am mai avut si comuniste gen jawa 350, MZ 250,ca am A-ul de mult,dar nu se compara cu maiestria japoneza,parerea mea. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca e de moto (hein gericke) fara protectii intradevar dar e de moto .... iar manusile a doua zi le-am luat. Motorul mi l-am dorit de mult timp si l-am luat din greseala as putea sa spun la un schimb .... adica m-a luat pe nepregatite. Ce pot sa zic despre bascheti ..... altceva nu am ... si momentan toate fondurile alocate motorului s-au dus pe inmatricularea acestuia si pe achizitionarea unei geci moto VANUCI. In rest ce pot sa spun decat ASFALT USCAT pt cei ce inca se mai dau sezonul asta caci pt mine s-a incheiat .... am parcat jucaria la tara la caldurica.


Si apropo ... ca mi-ai dat o idee ...dau geaca Hein gericke la schimb pe o pereche de incaltari moto.  :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...