Mergi la conţinut
Cesar

Incepatori Pe Forum - Sa Facem Cunostinta

Recommended Posts

si eu apreciez cum au procedat cred ca daca as fi primit totul de-a gata as fi fost un fitos acum cu r1 in cap sau mai stiu cine stie ce ! Am uitat sa spun si ca am ramas fara tata de la varsta de 4 ani am unu vitreg nu prea ne inghtim dar banuiesc ca oamenii mai stiu cazuri dinastea si vreau sa spun ca tot ce stiu despre motociclete si legat despre acest subiect le-am invatat singur din reviste forumuri sau auzite de la batrani

Nu, nu esti singurul in cazul asta si ma bucura sa vad ca esti optimist.

Sfatul meu: problemele familiale nu le trambita pe forum.

Ia si citeste forumul, vei gasi o gramada de alte informatii interesante.

Salutare tuturor!

Sunt Edi din Baia Mare si detin un KTM SXF 250 din 2008.

Daca ai KTM, e ca si cum ai avea bilet de voie de la Vatican :scooter:

Salut...acesta este primul meu post pe forum :whistling:

Ma numesc Alex,sunt din Tecuci fac 16 in Noiembriewacko.gifPasiunea mea principala este Motociclismul.Ma inclin spre Enduro-Touring si Sport in aprilie sper sa reusesc sa dau de A1 si sa imi iau un motor in limita bugetului disponibil :scooter:Pana acum am mers pe un hoinar si o aprilia sr50.Toate cele bune!!

Asfalt Uscat!!

Enduro-touring si sport. Sper ca vrei sa le faci pe rand, ca altfel cam da cu virgula :)

prin urmare, bine v-am gasit! :) si asfalt uscat!

bine ai venit, spor la forumeala!

Salutare ! Eu sunt Dan, am 23 de ani, nescut si crescut in bucuresti, posesor de permis categoria B din 2006 C din 2009 si A de vre-o 2 saptamani :). Am intrat de curiozitate si am gasit multe chestii interesante pe aici drept pt care m-am decis sa imi fac si cont. Mentionez ca inca nu am mobra ... sunt inca in dubii catre ce sa ma indrept, dar asta e pt un alt topic.

welcome !

in legatura cu motoreta dorita, sapa prin topicurile de incepatori, vei gasi destule Q&A ca sa te lamuresti.

aloha!

Eu sunt "dexxter" de pe forumul vecin, se pare ca nu am reusit sa gasesc acelasi nick-name disponibil si aici...sau poate mi-oi fi facut cont de care sa uit.

hai noroc!

du-te la "profilul meu" / "editeaza" / "modifica numele afisat" si s-ar putea sa reusesti sa schimbi nick-ul in "dexxter".

inca o data, bun venit tuturor !

PS: cine este de acord sa modificam urarea motociclistica din "asfalt uscat" in "benzina moca"? Nu de alta, dar a doua problema pare mai presanta momentan.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Deschid acest topic unde am sa va rog pe toti noii veniti sa va prezentati - cum va cheama, de unde sunteti si ce motociclete aveti. Poze si alte nimicuri daca aveti chef thumbup1.gif

Bine ati venit pe Pro-Bike!

salutare fratioare...vad ca detii o yamaha xj 600s....o mai ai?

Link la postare

Salutare !! Ma numesc Paul ...Porecla (Denver) sunt din cluj si momentan am un Suzuki Gsx`r 750 2010 :D :) nu sunt chiar nou pe acest site dar doar acum am gasit acest topic si e frumos sa te prezinti ! va salut pe toti !

Link la postare

Salut.Ma numesc Alex si sunt din Husi,jud.Vaslui.Incepator din septembrie..Acum o luna mi am luat un cbr 600 f4i sport din 2001.Asfalt uscat tuturor in primavara si un sezon fara incidente va doresc.SARBATORI FERICITE si LA MULTI ANI !

Link la postare

Sunt Vlad, din Onesti, Bacău. Chopperist incepator de la sfarsitul verii lui 2011. Va urez asfalt uscat, si fara inundatii primavara asta, sa incepem sezonul cu bine!

Link la postare

Salutare, am gasit si eu topicul asta..ma numesc Florin ,22 de ani, sunt din Vatra Dornei dar locuiesc de 3 ani si ceva in Qatar(unde e sezon non-stop, tocmai ce am intrat in casa de la o tura :P) acum detin un R1 50th anyversary model 2006 cu tot ce iti poti inchipuii ca exista racing pe el :P

Va salut si asfalt uscat..!

Link la postare

Suzu, cum de ai ajuns prin Qatar? :)

Salut, am sora aici de 12 ani...si in ultima vreme tot mai multi romani vin aici! Parerea mea ca e tara potrivita la momentul asta, nu exista criza,salariile cresc, nu ai griji...si se fac angajari in prostie!

Link la postare

Sunt Ruxi, locuiesc in Beius(BH) si am un Kawasaki zx6r din '95 recent achizitionat. Eu am 50 kg, motorul 200 kg, asa ca sa imi tineti pumnii pe cand se incalzeste :))

Link la postare

Sunt Ruxi, locuiesc in Beius(BH) si am un Kawasaki zx6r din '95 recent achizitionat. Eu am 50 kg, motorul 200 kg, asa ca sa imi tineti pumnii pe cand se incalzeste :))

Tin sa precizez ca:

- Tu ai kawasaki ZX-6R, eu am kawasaki ZX-6R

- Tu esti nascuta pe 7 februarie 1986, eu sunt nascut pe 7 februarie 1986

Avem deja atatea lucruri in comun :laugh:

PS: bine ai venit :good:

Link la postare

Tin sa precizez ca:

- Tu esti nasculta pe 7 februarie 1986, eu sunt nascut pe 7 februarie 1986

Avem deja atatea lucruri in comun :laugh:

PS: bine ai venit :good:

Bine v-am gasit

Foarte interesanta observatia ta :good:

Banuiesc ca nu esti la fel de neindemanatic ca mine cu motorul :unknw:

Link la postare

Tin sa precizez ca:

- Tu esti nasculta pe 7 februarie 1986, eu sunt nascut pe 7 februarie 1986

ce faza taaaare! :thumbup:

PS: Sedere placuta, Ruxi, cat si celorlalti nou veniti. Si bafta!

Link la postare

salut, am schimbat forumul, sper ca pe aici e mai liniste si mai multa sanatate mintala. am acum un k1600gt, cochetez cu idea de a-mi mai lua ceva mai off dar nu foarte. mai vedem. nu stiu ce inseamna motociclist adevarat, nu ma consider unul, fac doar turism, merg cu moto de placere de vreo 30 de ani cu 10 pauza.

47719241.jpg

74053381.jpg

76985918.jpg

88516718.jpg

41858372.jpg

...haha cred ca a sunat ca la "alcoolicii anonimi".

Link la postare

Bine ai venit Doru!

Forumul ai sa-l descoperi singur. Orice sugestii, rugaminti punctuale sau eventuale "plangeri" le poti adresa moderatorilor fie prin report fie prin PM. Eu sper sa nu fie cazul :wink:

Motocicleta este una de exceptie! Numai drumuri bune iti doresc! :good:

Link la postare

Salut,

Numele meu este Mihai si acest forum a fost prima mea alegere ca si incriere ca membru

Am cateva satamani decand m-am inscris si pe zi ce trece imi fac o parere din ce in ce mai buna despre oamenii care converseaza pe acest forum

Ca si :scooter: am un R6 din 99

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.