Mergi la conţinut
Cesar

Incepatori Pe Forum - Sa Facem Cunostinta

Recommended Posts

Sa ma prezint si eu . Eu sunt Cata, sunt din Brasov, si sunt la al 3-lea sezon pe 2 roti ( 1 sezon pe un scuter de 49cc, iar incepand de anul trecut pe un Kawasaki ER-6N ). Desi am intrat in lumea motociclismului mai mult de curiozitate cand am zis sa dau de A2 , pot zice ca la ora actuala motociclismul a ajuns un stil de viata. Va las si o poza cu mandria mea Imagine 1.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Bună, Rebeca din Argeș va saluta ... motociclist in devenire. Cu puțin noroc o sa ne vedem pe drumuri intr-o luna - două.
Ca si biju, detin o suzuki k5, pregătită de drum

Trimis de pe SM-N950F prin aplicatia PRO-BIKE Forum

Link la postare
Bună, Rebeca din Argeș va saluta ... motociclist in devenire. Cu puțin noroc o sa ne vedem pe drumuri intr-o luna - două.
Ca si biju, detin o suzuki k5, pregătită de drum

151535602300051cf93e6b3425e1b872a00109a172dc97a47d575979be21bb26b0d4c8a98ffcf685656a13262bca10ace996f4b285c86033242fb17e6627fcaf642ba01ccd029.jpg

Link la postare

incep sa imbatranesc si sa vad diferenta intre motoarele pe care le as fi putut alege eu ca incepator si ce isi cumpara lumea azi :) 

trece timpul 

sa te bucuri de motocicleta si de multi km fara incidente 

Link la postare

Salut . Sunt Andrei momentan sunt in uk de origine Bârlad .
Am A-ul nu de mult . Nu mai am nimic :( am avut un Honda CBR 125 ( varianta începători uk ) dar am vândut-o și urmează sa îmi cumpăr o prințesa noua

Sent from my iPhone using PRO-BIKE Forums

IMG_1869.jpgasta e fosta :(

Trimis de pe iPhone prin aplicatia PRO-BIKE Forum

Link la postare
incep sa imbatranesc si sa vad diferenta intre motoarele pe care le as fi putut alege eu ca incepator si ce isi cumpara lumea azi :) 
trece timpul 
sa te bucuri de motocicleta si de multi km fara incidente 

"Botezul" l-am facut deja anul trecut in vară - eram pasager. Nimic prea grav, numa' 4 coaste rupte si un an de amânare al școlii... dar timpul a trecut iar cum astept ca eu sa fiu la ghidon de aici in colo

Link la postare

incep sa imbatranesc cum ziceam. 

Cand am inceput si lumea imi zicea sa nu merg iarna, pe ploaie etc, ca o sa simt ziceam ca sunt zmeu ca am echipament si pasiune. 

nu au trecut decat 15 ani , sau putin mai mult. 

incep sa se simta fracturile (nu am avut fracturi de la moto), incep sa ma oftic pe semnele permanente (lasate de moto), incep sa vad lucrurile altfel si mult mai echilibrat zic eu. 

Asa ca ai grija. 

PS : cunosc o singura persoana care in aproape 100 000km pe mobra nu a cazut. NICI MACAR O DATA. Asa ca e posibil. Restul pe care ii cunosc au cazut. De mai multe ori. 

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.