Mergi la conţinut

Abarth Vine In Romania


Mos Craciun

Recommended Posts

Gata ai inceput? Vreau si eu...ai promis! :clapping:

Din data de 29.03.2010 veti da de mine la showroom-ul din City Gate unde vom putea face test drive... cand doriti :)

Insa nu uitati procedura.... mail la mine: ionut.manea@abarth.ro pentru a va programa... ca deja lista se lungeste si avem o singura masina.

/Bafta tuturor...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este foarte posibil ca Abarth-ul sa devina Safety Car-ul ROSBK iar in pauzele dintre manse putem face test drive pe circuite ca Pannonia Ring, Hungaroring, Serres. :) Iar aici chiar ne vom putea distra cu ea.

In cazu asta vreau si eu :D Pasager Macar :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lansarea oficiala a showroom-ului Abarth de la City Gate (Piata Presei Libere) a fost stabilita pe data de 20 Aprilie 2010 iar de pe 23 pana pe 25 Aprilie ne puteti gasi in centrul expozitiei de la SMAEB unde vom expune un Abarth 500 si vom putea face test drive.

PS: crisvsv: S-a notat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Sper ca ti-a placut.

Next time: Kit-ul Esseessee... ftw

Daca mi-a placut? I fuckin'loved it!!! Multumesc din toata inima pentru gestul frumos numit TEST DRIVE! DA, deci oameni buni cu suflet bun si credinta;n Dumnezeu, daca aveti placerea sa ma ajutati si pe mine cu niscaiva banuti(vreo 17000 de euro) sa imi achizitionez si eu o jucarie pentru baieti mari v-as fi recunoscator! :thumbup::clapping:

Despre masina....hmmm, nu am cuvinte!!! Pacat ca nu am avut unde sa o testez la capacitatea ei maxima :naughty: ca sa nu mai zic de sistemul audio....vai de timpanele mele :vinsent:

De abia astept kit-ul. :friends:

P.S. Mos Craciun exista si e dealer Abarth! :yahoo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:thumbup:

Kit-ul Esseessee sper sa fie omologat saptamana asta....

Dupa ce suntem la showroom-ul din City Gates, m-am gandit eu la un circuit pe acolo unde poti testa masina la capacitate aproape "maxima".

Poate vb cu cei de la Romexpo sa ne lase in anumite zile si la anumite ore sa ne simtem si noi bine :diablo:

si atunci sa vezi senzatii :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...