Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Oaspete Manuel Costantin

vand Caut Anvelopa

Recommended Posts

Oaspete Manuel Costantin

Salut ! :help: :help: :help::help::help::help:

Ajutati-ma va rog sa imi gasesc un cauciuc pe fata de 120 60 17 ( e pentru un Suzuki Bandit ). Nu stau foarte bine cu partea financiara, deci nu am cum sa cumpar unul nou.

Si inca ceva... Ce parere aveti despre un cauciuc care are carne buna pe el dar a facut pana si trebuie vulcanizat? Ce speranta de viata are?

tel :telephone: 0740154946,

e-mail: :lamo: manuel.costantin@gmail.com

Va multumesc anticipat

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! :help: :help: :help::help::help::help:

Ajutati-ma va rog sa imi gasesc un cauciuc pe fata de 120 60 17 ( e pentru un Suzuki Bandit ). Nu stau foarte bine cu partea financiara, deci nu am cum sa cumpar unul nou.

Si inca ceva... Ce parere aveti despre un cauciuc care are carne buna pe el dar a facut pana si trebuie vulcanizat? Ce speranta de viata are?

tel :telephone: 0740154946,

e-mail: :lamo: manuel.costantin@gmail.com

Va multumesc anticipat

Poti repara si aceea guma dar depinde cine iti pune snurul la vulcanizare ,daca e un mucea de asta nou nu prea recomand ca astia dau buleala mare iti zic din propria experienta.

Mai recomandat ar fi sa iei unul sh am vazut ca au scazut preturile la ele ca naiba,gasesti de la 50 lei in sus si stii ca nu stai cu frica .

:thumbsup:

Link la postare

Poti repara si aceea guma dar depinde cine iti pune snurul la vulcanizare ,daca e un mucea de asta nou nu prea recomand ca astia dau buleala mare iti zic din propria experienta.

Mai recomandat ar fi sa iei unul sh am vazut ca au scazut preturile la ele ca naiba,gasesti de la 50 lei in sus si stii ca nu stai cu frica .

:thumbsup:

iti dau eu michelin pilot road cu 30 LEI

post-10201-12665655973629_thumb.jpg

post-10201-12665656032814_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.