Mergi la conţinut

Cel Mai Bun Atv...


Dicu Stelian Nicusor

Recommended Posts

M-ar interesa achizitionarea unui ATV pana la sfarsitul lunii martie.Pana in prezent m-am suit pe un Linhai 4x4 si pe un Bombardier Can-am Outlander de 800, dar nu se poate face o comparatie pentru ca unde nu visam sa ajung cu Linhaiul, pentru Bombardier Can-am Outlander de 800 a fost o nimica toata si chiar m-a impresionat.Nu am mers niciodata cu un Polaris despre care am auzit ca ar avea cam aceleasi performante cu ale Bombardierului, iar ca preturi nu difera foarte mult.As vrea sa stiu parerea voastra si cateva pareri din partea celor care au mers cu Polaris, Yamaha Grizzly, Suzuki King Quad, Kawasaki Brute Force

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

M-ar interesa achizitionarea unui ATV pana la sfarsitul lunii martie.Pana in prezent m-am suit pe un Linhai 4x4 si pe un Bombardier Can-am Outlander de 800, dar nu se poate face o comparatie pentru ca unde nu visam sa ajung cu Linhaiul, pentru Bombardier Can-am Outlander de 800 a fost o nimica toata si chiar m-a impresionat.Nu am mers niciodata cu un Polaris despre care am auzit ca ar avea cam aceleasi performante cu ale Bombardierului, iar ca preturi nu difera foarte mult.As vrea sa stiu parerea voastra si cateva pareri din partea celor care au mers cu Polaris, Yamaha Grizzly, Suzuki King Quad, Kawasaki Brute Force�

=)) Da si tu cu banu si pe care cade ala este cel mai bun.:jump:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...