Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

120HP

cumpăr Cumpar Motor Pentru Pista (600 Cmc)

Recommended Posts

Cumpar motor pentru pista, cu acte sau fara acte, cat mai ieftin, ca sa imi ramana bani sa-l si pregatesc.

• Honda CBR 600 RR 2003/2006, avariat sau in stare buna.
  • Suzuki GSX-R 600 2003/2005, avariat sau in stare buna.
  • Kawasaki Ninja 636 2003/2005 in stare buna.

Pentru oferta va rog dati-mi mesaj privat. Nu ma contactati degeaba cu oferte care au pret exagerat de mare, dupa cum am mai spus, doresc un motor care sa-l folosesc pe pista, in weekenduri.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Treci pe la incepatori sa te prezinti. Vezi ca 636 nu prea este inghitit la curse din cauza celor 36 cc in plus. Exista insa ZX6 RR care are 599 cc insa este cea mai slaba dintre toate japonezele.

Link la postare

Cumpar motor pentru pista, cu acte sau fara acte, cat mai ieftin, ca sa imi ramana bani sa-l si pregatesc.

• Honda CBR 600 RR 2003/2006, avariat sau in stare buna.
  • Suzuki GSX-R 600 2003/2005, avariat sau in stare buna.
  • Kawasaki Ninja 636 2003/2005 in stare buna.

Pentru oferta va rog dati-mi mesaj privat. Nu ma contactati degeaba cu oferte care au pret exagerat de mare, dupa cum am mai spus, doresc un motor care sa-l folosesc pe pista, in weekenduri.

kawasaki zx6r din 2002 putin avariat

Pret 1000Euro

0755913560-Dragos

Link la postare

SALUT, STAU IN ITALIA, SI MA OCUP DE PIESE MOTO, SI MOTO- AM UN CBR-600-RR -2004, 25 MII KM, CIRCA ACCIDENTAT, ADICA FATA ARE FARURI SPARTE, CARENE , SI COMENZILE STINGA DE REFACUT- CAPAC ALTERNATOR SPART- IN REST E OK- SI CADRU, SI FURCI- PRET-2500 EUR, CU RADIERE-+TRANSPORT-(IN JUR DE 250 EUR) MA GASESTI PE MSM-apasche2003@hotmail.it---- ITI POT TRIMITE POZA- SALUT

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.