Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

wilhelm

vand Vand Hornet 2004

Recommended Posts

Vand Honda hornet din 2004 ,600 cc,22800km, unic proprietar in tara, un singur proprietar in Italia. 2800 de km rulati in Romania. Motocicleta arata si merge impecabil.Este pregatita pt. un nou sezon , adica consumabilele sunt o.k.

post-20430-1268078496974_thumb.jpg

post-20430-12680785130291_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vand Honda hornet din 2004 ,600 cc,22800km, unic proprietar in tara, un singur proprietar in Italia. 2800 de km rulati in Romania. Motocicleta arata si merge impecabil.Este pregatita pt. un nou sezon , adica consumabilele sunt o.k.

pret ... accidente ? defecte ? stare tehnica ? optica ? detalieaza .. poate facem vre-o combinatie .. bani vs motor :D

Link la postare

pret ... accidente ? defecte ? stare tehnica ? optica ? detalieaza .. poate facem vre-o combinatie .. bani vs motor :D

A avut o mica trinta , dar nimic serios , si nu in fata ci in spate sa bulit carena , motorul nu ai ce sa obiectezi la el merge impecabil , schimbul la consumabile a fost facut la timp, arata si merge excelent,

Dupa cazatuta a fost schimbata carena spate ca sa spart si anul asta am revopsito toata, deci daca vrei sa o vezi se afla in Brasov, sacele si pretul este de 2950 euro , si daca se poate ar fi bine ca ambele parti sa fie multumite , de acea nu spun ca nu este negociabil dar numai de fate si cu hondita , daca ma intelegi ce vreau sa spun?!

daca vrei mai multe detalii sau mi-a scapat ceva , nr. de tel,.:0769287658 sau 0743001044

Numai bine !!!

Link la postare

pret?!...ce e atat de secret? ti`e rusine sa spui? sunt interesat! astept pm... merci

Nu am ce sa ascund!!!! am uitat probabil .

2900 euro fix

Nu am ce sa ascund!!!! am uitat probabil .

2900 euro fix

pt. oamenii nerabdatori pot sa il dau si la 3000 de euro .

dar numai daca insista!!!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.