Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

jolly_jokre

vand Yamaha Tenere

Recommended Posts

Vand Yamaha Tenere 660 cmc , an fabricatie 1991.

Adus in tara in 2007 din Germania, prim proprietar in tara, si am mers putin cu ea.

Pretul este de 1200 de euro, foarte negociabil.

Bafta la vanzare! Arata foarte bine.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere anu (1991) iti ofer 2500 de lei daca te intereseaza normal !

DE CE SA DAI SI BANII ASTIA (2500)....POATE O DA DE POMANA....DOAR CU O LUMANARE....

RUSINICAAAAAAAAA

:tease:

Link la postare

avand in vedere anu (1991) iti ofer 2500 de lei daca te intereseaza normal !

In 2007 am dat pe ea 1650 euro. Cu inscrierea, drumul am dus-o la 1800. Stiu ca nu pot recupera cat am dat pe ea, dar daca nu pot obtine un pret rezonabil mai bine o tin in magazie, nu cere de mancare.

Link la postare

Tine de pretul initial. Am Africana , acum cateva zile am calarit un Tenere si am ramas f. impresionat . Spor la vanzare !

Link la postare

fraieru ala de untersturm kil la tava cum are id....e un fraier...n-are nici 25 de milioane...mi-a facut si mie o oferta mai demult...si a zis ca gata...vine facem afacere....si s-a dat la fund...spor la vanzare oricum...si nu mai lasa la pret...de aia a cazut piata la noi de avem cele mai ieftine moto din lume...ca au lasat toti la pret cu criza asta.

Link la postare

pt. supapa ! dc jignesti bah ? ce sunt obligat sa-ti cumpar JEGUL ala de cagiva legat cu sarma si bateria aia improvizata, ulei curgea din el, motorul batea grav ! am venit, am vazut, nu am fost multumit si am plecat !

Link la postare

pt. supapa ! dc jignesti bah ? ce sunt obligat sa-ti cumpar JEGUL ala de cagiva legat cu sarma si bateria aia improvizata, ulei curgea din el, motorul batea grav ! am venit, am vazut, nu am fost multumit si am plecat !

:gathering: Bah , sunteti de belea...

De la un timp , daca vreau sa ma amuz GRAV , intru pe forum "pe la vanzari p-acolo" si e gata meniul... :tv_happy:

Frumos Tenere!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.