Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

fane42

vand Vand

Recommended Posts

Se vinde yzf 250 an 06/2008 , in perfecta stare de functionare , piston/lant/supape noi (tot kit-ul nu are mai mult de 2h antrenament ).Guma fata 80%,spate60%uzura max. Echipat cu manete frana/ambreiaj < A .S.V.>, discuri frana fata /spate pt noroi ,placute abia montate , ghidon PROTAPER ,

Motorul a fost cumparat de nou , 5800eu a costat,are in jur de 40 h functionare total fiul meu nu a mers mult (Bz locul 3 amatori,cupa Dobrogei locul3),cu el datorita unui accident stupid si-a fracturat mana (la incheietura,in timpul antrenament ) iar doctorul i a interzis mersul pt cel putin un an, fapt pt care ne am decis al vinde .

Pret neg 3700 eu

post-9898-12683275254264_thumb.jpg

post-9898-12683275475802_thumb.jpg

post-9898-12683275685288_thumb.jpg

post-9898-12683276277848_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde yzf 250 an 06/2008 , in perfecta stare de functionare , piston/lant/supape noi (tot kit-ul nu are mai mult de 2h antrenament ).Guma fata 80%,spate60%uzura max. Echipat cu manete frana/ambreiaj < A .S.V.>, discuri frana fata /spate pt noroi ,placute abia montate , ghidon PROTAPER ,

Motorul a fost cumparat de nou , 5800eu a costat,are in jur de 40 h functionare total fiul meu nu a mers mult (Bz locul 3 amatori,cupa Dobrogei locul3),cu el datorita unui accident stupid si-a fracturat mana (la incheietura,in timpul antrenament ) iar doctorul i a interzis mersul pt cel putin un an, fapt pt care ne am decis al vinde .

Pret neg 3700 eu

un ultim pret care ar fi? un schimb + diferenta v-ar interesa? am un ktm 85 sx din 2008, impecabil ca nou.

Link la postare

un ultim pret care ar fi? un schimb + diferenta v-ar interesa? am un ktm 85 sx din 2008, impecabil ca nou.

salut !

schimb ? sincer sii da , sii nu

.

Dar , hai sa incercam ceva , de ce nu !

KTM 85 a fost marea mea iubire ! :man_in_love:

Fa mi o oferta , pana unde esti dispus sa mergi ? Lasa mi un nr tel , ceva sau suna ma dak ai cosmo ,eu nu prea stau pe net din lipsa timpului , destul de greu ajung pe la p.c., e mult mai bn pt amandoi la telefon , crede ma !

Link la postare

Pret neg 3700 eu

3200 !NEGOCIABIL , urgent ! Se poate vedea/proba in campina ,Ph !sau schimb cu mercedes vito dup2001 !

post-9898-083958800 1283153075_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.