Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cosx25

cumpăr Vand Cz Sport 175

Recommended Posts

Se vinde motocicleta CZ 175 Sport modificata enduro, 12V si multe alte modificari...

Are acte inregula, RAR, ITP valabil, imatriculata nr nou, nu are asigurare. Merge bine, functionala. Am aranjat-o mult de cand am cumparat-o si reparata, cutie de viteza si furci noi.

Nu are baterie, cauciuc pe spate trebuie schimbat daca se doreste si mai trebuie putin aranjata cat de cat dupa gusturi...

Pret 6.5 mill putin neg.

O vand pentru ca, e criza asta tampita, nu imi pot permite sa o mai tin, sa mai bag bani in ea (acte, asig etc) am vrut sa o am pentru drumuri lungi dar... :sadwalk:

Nu as vrea sa o dau, daca gasesc client o vand

Poze: http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-cz-sport%20175-din-1971-272072.html

ID cosx_laurx

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde motocicleta CZ 175 Sport modificata enduro, 12V si multe alte modificari...

Are acte inregula, RAR, ITP valabil, imatriculata nr nou, nu are asigurare. Merge bine, functionala. Am aranjat-o mult de cand am cumparat-o si reparata, cutie de viteza si furci noi.

Nu are baterie, cauciuc pe spate trebuie schimbat daca se doreste si mai trebuie putin aranjata cat de cat dupa gusturi...

Pret 6.5 mill putin neg.

O vand pentru ca, e criza asta tampita, nu imi pot permite sa o mai tin, sa mai bag bani in ea (acte, asig etc) am vrut sa o am pentru drumuri lungi dar... :sadwalk:

Nu as vrea sa o dau, daca gasesc client o vand

Poze: http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-cz-sport%20175-din-1971-272072.html

ID cosx_laurx

Vanduta

Link la postare

Dau la schimb Enduro Suzuki DR 650 rse stare fff buna pe vitezomana maxim de 600cc astept oferte serioase la 0768260580 sau id mess zgondy.junior

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.