Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

CrackerX

vand Vand/schimb Suzuki Tl1000S Custom

Recommended Posts

TL 1000 S

-unic priprietar in Romania si un sigur proprietar in Italia, fapt ce poate fi dovedit cu acte

-37 mii km

-cauciucuri aproape noi

-motorul nu are o zgarietura este absolut impecabil vopsit impresionant de un mare artist

-se accepta orice fel de test posibil, nu a avut carene lovite sau crapate, motivul vopsirii a fost modificarea in sine

Accesorii Custom:

-Amortizor spate OHLINS

-Semnalizari spate Rizoma

-Mansoane Rizoma

-Evacuare racing cap-coada adica galerii si tobe

-capede ghidon

-nuci bascula

-scarite

-discuri Wave fata-spate

-leviere frana si ambreiaj

-Ambreaj hidraulic nissin

-Furtune frana racing

-Vopsea custom, negru perlat cu auriu

-leduri in bord plasma, aqua

-filtru K&N

-bujii iridium

-parbriz IRIDIUM si il am si pe cel STOCK

-buson rezervor

-oglinzi aspect carbon

-crash paduri aspect carbon

-XENON 6000K PHILIPS originale, pe faza scurta si lunga

-am atat shaua cat si capacul monopost (se vede in poze)

Mentionez ca toate accesoriile sunt cumparate aceasta iarna deci sunt noi si 0762645360

PS:Pentru cei care nu stiu, ca sa scutim eventualele intrebari, motorul este pe injectie

post-8870-12692819548684_thumb.jpg

post-8870-12692819878046_thumb.jpg

post-8870-12692820046873_thumb.jpg

post-8870-12692820292784_thumb.jpg

post-8870-12692827631583_thumb.jpg

post-8870-12704490515472_thumb.jpg

post-8870-12704490905932_thumb.jpg

post-8870-12704492391637_thumb.jpg

post-8870-12704494021554_thumb.jpg

post-8870-12712563894509_thumb.jpg

post-8870-12725704143495_thumb.jpg

post-8870-1272570435861_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

SCHIMB DOAR CU BUSA

TL 1000 S

-unic priprietar in Romania si un sigur proprietar in Italia, fapt ce poate fi dovedit cu acte

-37 mii km

-cauciucuri aproape noi

-motorul nu are o zgarietura este absolut impecabil vopsit impresionant de un mare artist

-se accepta orice fel de test posibil, nu a avut carene lovite sau crapate, motivul vopsirii a fost modificarea in sine

Accesorii Custom:

-Amortizor spate OHLINS

-Mansoane Rizoma

-Evacuare cap-coada adica galerii si tobe

-capede ghidon

-nuci bascula

-scarite

-discuri Wave fata-spate

-filtru K&N

-bujii iridium

-buson rezervor

-oglinzi aspect carbon

Mentionez ca toate accesoriile sunt cumparate aceasta iarna deci sunt noi si SCHIMB DOAR CU BUSA 0762645360

Uite una tare la vanzare, poate cadeti la intelegere >>>

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=64259&st=0

Link la postare

este tare dar nu ii pot oferii o diferenta prea mare....sa vedem ce spune proprietarul

...da-i mesaj sau suna-l, nu intra des aici... daca ma vad cu el, ii zic...

Link la postare

Iti dau eu un Poket Bike la schimb si mi mai dai tu ceva. Merge? Glumeam. UP UP!! E un prieten foarte bun.... TL ul asta e unicat in Romania.....e tunat fiecare cm2 dupa motocicleta.....Ce sa mai....motor facut cu gust! Gata treci la BUSA? BAFTA!!!

Link la postare

SCHIMB DOAR CU BUSA

TL 1000 S

-37 mii km

-cauciucuri aproape noi

Accesorii Custom:

-Amortizor spate OHLINS

-Mansoane Rizoma

-Evacuare cap-coada adica galerii si tobe

-capede ghidon

-nuci bascula

-scarite

-discuri Wave fata-spate

-filtru K&N

-bujii iridium

-buson rezervor

-oglinzi aspect carbon

Mentionez ca toate accesoriile sunt cumparate aceasta iarna deci sunt noi si SCHIMB DOAR CU BUSA 0762645360

an? pret?

Link la postare

an? pret?

anul este 99

sincer nu prea este de vanzare...investitiile au fost extrem de costisitoare, prefer sa l dau la schimb pe o busa...sau gixer 750-1000

UP

Link la postare

Superb motorul,dar stii tu ce stii cand te gandesti sa il dai pe busa.Din pacate eu nu mai vreau motor o perioada si nu pot face schimb.As vrea sa stau o perioada fara poate se mai schimba ceva in mentalitatea soferilor si drumarilor din tarisoara noastra draga.Din pacate nu pot da motorul pe nimci.Am primit diverse oferte si am avut si 4500 banul jos,dar full echipata.Am zis ca mai bine o tin bibelou in garaj decat sa imi bat joc de banii mei.Si eu am peste 3000 euro bagati in motor dupa cumparare.

Link la postare

Superb motorul,dar stii tu ce stii cand te gandesti sa il dai pe busa.Din pacate eu nu mai vreau motor o perioada si nu pot face schimb.As vrea sa stau o perioada fara poate se mai schimba ceva in mentalitatea soferilor si drumarilor din tarisoara noastra draga.Din pacate nu pot da motorul pe nimci.Am primit diverse oferte si am avut si 4500 banul jos,dar full echipata.Am zis ca mai bine o tin bibelou in garaj decat sa imi bat joc de banii mei.Si eu am peste 3000 euro bagati in motor dupa cumparare.

ok,ms mult pt aprecieri..il dau pe busa pt ca imi doresc acel motor, deshi probabil in cel mai scurt timp nu o sa l mai vand deloc pentru ca nu prea merita, 'busa" este doar o dambla pentru mine

Link la postare

M-ai lasat cu gura cascata! Pacat ca nu am Hayabusa! Superba!

UP! si Asfalt uscat!

meci...si busa asta este doar o dambla pentru mine, daca o fi sa vrea cineva schimb bine, daca nu tot bine, oricat m ashi plimba cu motorul asta nu am cum sa ma intalnesc cu unul la fel, niciodata

up nu are nimeni o busa sau un zx12 interesat de un schimb ?

Link la postare

salut .. frumoasa motoreta . daca zici ca n'o vinzi vroiam sa te intreb cateva lucruri daca nu te deranjeaza. vreau si eu sa'mi iau una, am gasit din 99 f ingrijita cu tobe de carbon, dar m'a cam speriat ca e cam mare si cuplu mare, cate kg are ? eu am cam 75 si 1.73 . si inca cva .. cat consuma? ca eu sunt student decamdata si la 45 cat s'a facut benzina.. ma cam intereseaza. si nu bag mana in foc ca o sa'mi zica vanzatorul exact. poti sa lasi si un pm daca e. ms anticipat.

Link la postare

salut .. frumoasa motoreta . daca zici ca n'o vinzi vroiam sa te intreb cateva lucruri daca nu te deranjeaza. vreau si eu sa'mi iau una, am gasit din 99 f ingrijita cu tobe de carbon, dar m'a cam speriat ca e cam mare si cuplu mare, cate kg are ? eu am cam 75 si 1.73 . si inca cva .. cat consuma? ca eu sunt student decamdata si la 45 cat s'a facut benzina.. ma cam intereseaza. si nu bag mana in foc ca o sa'mi zica vanzatorul exact. poti sa lasi si un pm daca e. ms anticipat.

de vandut o vand dar nu am cum pe bani putini.cat despre ea are 175 kg iar eu am 56.dar nu mi se pare nici un fel de problema atata timp cat ai ceva ani si km in spate...oircum este un motor usor de condus extrem de confortabil iar cu amortizoru meu ohlins pe spate este vis.de consumat consuma in medie 6 iar daca te dai la ea clar sare de aceasta cifra..iar daca imi faci o oferta buna cash poate ne combinam

Link la postare

Yo zic sa iti cumperi un scuter daca te uiti la consum,iar daca nu ai experienta cumparati un gs 500,e mai bine.

Link la postare

Yo zic sa iti cumperi un scuter daca te uiti la consum,iar daca nu ai experienta cumparati un gs 500,e mai bine.

consumul este direct proportional cu puterea cu viteza si asa mai departe..avand in vedere ca este un motor pe injectie acest TL, nu se pune pb evacueze gaze nearse asemeni unei carburatii reglata mai mult sau mai putin ok.dar la un mers de om normal si un maxim de 180 pe autostrada consuma 6, iti spun din propria experienta

consumul este direct proportional cu puterea cu viteza si asa mai departe..avand in vedere ca este un motor pe injectie acest TL, nu se pune pb evacueze gaze nearse asemeni unei carburatii reglata mai mult sau mai putin ok.dar la un mers de om normal si un maxim de 180 pe autostrada consuma 6, iti spun din propria experienta

:man_in_love:

o oferta de cash ceva?

:man_in_love:

o oferta de cash ceva?

UP..astept oferte linie 4 sau cash....saraca piatza moto,nu se mai vine nimic inafara de chilipiruri

:spiteful:

motorul se poate vedea sambata la romexpo :to_keep_order:

:to_keep_order:

post-8870-12712542090855_thumb.jpg

Link la postare

Yamaha thundercat an 2003 16000km impecabila,daca te intereseaza detaliez,dar este pusa la vanzare aici.

frumoasa rau motoreta ta dar imi doresc altceva..sincer nu stiam ca se facea thundercat in 2003...bafta la vanzare

:spiteful: up

Link la postare

yeah right... era prea rosie yes.gif

prea urata ai vrut sa zici......rosu fara alta combinatie mi se pare cea mai urata culoare posibila..schimbarea este oricum radicala :P

up

prea urata ai vrut sa zici......rosu fara alta combinatie mi se pare cea mai urata culoare posibila..schimbarea este oricum radicala :P

up

>:)

post-8870-12728719150011_thumb.jpg

post-8870-12728719990634_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.