Mergi la conţinut

Topicul Lui Andrei Rn Sa-L Foloseasca Sanatos


AndreiRN

Recommended Posts

Penetru, on 23 March 2010 - 12:01 AM, said:

Aici era topicul unui incepator,emotiile primului drum sau ma rog,primelor drumuri unde ne aducem aminte si noi de inceputuri. Daca vreti sa va injurati puteti sa va vaceti un topic de injuraturi si eventual sa-i puneti chiar numele "Topic De Injuraturi" ca sa stie lumea si sa-l evite.

Ideea este buna si a mai fost pusa in practica de 3 ori pana acuma dar ....... cand moderatorul a opbservat ca ne distram a inchis rapid topicul.

http://www.pro-bike....ic=18741&st=430

E poate timpul sa-l reinoim. :gathering:

Oricum orice comentariu sau idee sau ...... si injuratura este un mod de exprimare a fiecaruia.

Ar fi bine sa credem ca aici nu o sa fim pedepsiti chiar daca istoria ne spune ca jandarmul oriunde isi baga nasul.

Din orice dialog se poate invata ceva.

quote name='DARK-RIDER-82' date='22 March 2010 - 11:54 PM' timestamp='1269327257' post='351989']

1 Mah voua v-a ramas "tiparit pe creier" nick-ul tanasescuandrei?!!?!??!?!?!?!?!? Nu m-am gandit niciodata ca ar fi atat de interesant si usor de retinut acest nume...

2. ce sa rezolvi la "coispe miii de km"? Nu vezi ca te injuri degeaba pe forum? n-are nici un "farmec" :biggrin: !

E alta treaba cand esti "LIVE"/ fata-in-fata cu omul si "observi" mimica lui cand il trimiti in origini ...

Da' io zic ca se rezolva de la sine...

3. Romanul de cand se trezeste "scapa" un f...ui mm de munca si de tara/puliticieni... :biggrin:

1. Pai oameni te cred sincer de la inceput cu toate ca ....... si ziua de nastere ti-ai schimbat-o. Poate vine si ziua cand te prezinti sincer si doar pe un singur cont.

2. Dialogul nu cunoaste distante. Tu te mai relaxezi un pic cand injuri banuiesc eu. Daca nu avea farmec nu injurai asa de des asa ca .... priveste-te cu sinceritate. Eu te-am cautat si chiar te-am invitat dar tu te-ai ascuns. Da, flacari imi ies pe gura si ti-a fost ceva teama. Pana si tu o sa te maturizezi si o sa ai in discuti mai mult esenta decat cuvinte in vant. Toate la timpul lor.

3. Da, poate la tine in casa a fost asa ca eu nu mi-am auzit NICIODATA parinti injurand si chiar printre vecini nu am auzit asa limbaj. Poate unde ai crescut tu in Galati era o alta specie de romani care "de cand se trezeste "scapa" un f...ui mm de munca si de tara/puliticieni". Poate aflam adevarul si de la alti de prin Galati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@DARK RIDER 82

Ridere,calmeaza-te ,nu mai bea cafea,ai un mare talent de a "pune muci pe clanta" peste tot.

Si sa vii cu berea aia ca altfel vin eu peste tine.:gathering:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mai militat o data pentru libertatea la injuratura (nu la jignire) pe sectiunea de discutii libere.

Feroce, lasa-i omule sa isi vada de nervii lor.

Gabi, se pare ca esti asteptat :thumbup1:

:telephone: n-am timp in poula mea... mi-a plantat cineva un rootkit in UBUNTU si nu-mi da pace... (banuiesc eu pe un drac de "om" de prin "Sunny California" , da' ma abtin acum... :ranting: , asta e cand "starnesti" curiozitatea altora... DACA INTERESEAZA PE CINEVA CE FAC EU CU CALCULATORUL POATE SA MA INTREBE ; CU SIGURANTA O SA-I ZIC TOT! )

eu zic sa-l foloseasca BOLNAV SI PLIN DE GRIJI!

CURVA MASCULINA CE E! AS CAUTA EU POSTUL ALA IN CARE SE PISA PE EA DE TARA SI DE ROMANI , SI CHIAR RANJESTE (PROBABIL) CAND IL INJURAU UNU SI ALTUL PENTRU CA SUSTINEA TESTAREA UNOR NOI TIPURI DE CENTRALE nucleare PE NOI ROMANII!

SI INCA CEVA :

@feroce : esti sigur ca nu te-au inselat aparentele? Individul asta e mai parsiv decat "gagicile" de la km6 Ploiesti... :thumbdown:

brb ...

"Suntem unde ne aflam."

Emil Boc, Prim Ministru :biggrin:

BOC ALATURI DE BASESCU SI TOATA TARA ASTA DE MAFIOTI SUNT NISTE CACATI PANSATI!

:giljotiini::shit::puke:

post-2120-12693615956351_thumb.jpg

post-2120-12693616004312_thumb.jpg

post-2120-12693616070552_thumb.jpg

post-2120-12693616133407_thumb.jpg

post-2120-12693616209595_thumb.jpeg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul Lui Andrei Rn Sa-L Foloseasca Sanatos Caitolul II

Cine a scris titlul asta? I-a fost foame, plusi l-a facut pe ARN un fel de zeu :clapping: Ca sa vezi.. "sa-L" =)) Yippeeee!!!!!

PS- A inteles cineva ceva din topicul asta? E mai dezlanat decat cam tot ce am vazut pe pro-bike in ultimii ani.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum plm sa iti puna rootkit pe ubuntu...ca stiam ca rootkiturile se fixeaza pe segmente stabile, exact segmentele care nu sunt prezente intr-un open-source...ca ubuntu...sau asa in urma am ramas cu linuxurile?

niste nenorocitii iti zic eu , asta sunt bulangii astia din california...

au foutut pana si linuxu'....

l-au umilit pe Linus Torvalds...

am spart de pereti 3 cd-uri pana acum ca nici de-astea nu mai stie sa faca...

DVD-uri n-am incercat ...

te tin la curent ...

iti zic io ca am rootkit ...

uite un screenshot... (nici de-asta nu mai vrea... foututitititiueut si bagamias...)

imi bag si imi scot si trantesc la el pana sa se inchida de ma plictisesc...

uneori , il scot din priza direct ca n-am timp de jegurile lui...

nu mai instalez NICI UN RAHAT de acu inainte

sistemul de operare si ATAT!

firavarneamuladreaqu cu rootkiturile mortilo mamilort voastre.,.'rwlwqefjnbfjrfhnewrg :ranting: :ranting: :ranting: :ranting: :ranting: :ranting: :ranting: :ranting:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot metigand carbosul fic

Se rumezise cu brezina

De-atata sampa arbazina

Plavea crambat si cam sugic

Tot metigand carbosul fic....

rondel in limba sparga

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot metigand carbosul fic

Se rumezise cu brezina

De-atata sampa arbazina

Plavea crambat si cam sugic

Tot metigand carbosul fic....

rondel in limba sparga

:thumbdown:TRADU :telephone: :telephone: :telephone: :telephone:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:stretcher: am terminat de spart CD-urile, am trecut la DVD-uri...

daca nici astea nu merg ma duc sa bat pe unu de pe strada ca nu mai rezist de nervi... :diablo: :diablo: :diablo: :diablo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal, sunt de acord cu ideea.Suntem atat de diversi in opiniile noastre,incat la un momendat e normal(aproape) sa iasa scantei. Asta cu atat mai mult cu cat reusim astfel sa lasam curate realizarile unor oameni.

Sa injuram,este aproape o necesitate fiziologica,sa avem un topic unde sa refulam este deci necesar...

Ce ma amuza cel mai mult,sunt viitoarele invitatii la buda:"Hai pe topicul ARN-ului"...lol.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu traduc nimic,tu de cate ori te-ai exprimat liber nu am inteles nimic dar nu ti-am cerut sa traduci,am inteles ca asa esti tu,mai special.

adica ma faci "defect" ah?

nu fi las , explica ce ai de ZIS

eu am zis verde-n fata , ca nu ai inteles tu CE SA-TI FUCK?! :diablo:

P.S. : CRED CA AM VORBIT IN LIMBA ROMANA , NU IN INFECTIA STALCITA A "AMERICANULUI"/PARDON ROMAN FARA CARACTER SI FARA BUN SIMT

de la dvd-uri treci la stickuri de memorie, apoi la harduri interne, apoi la externe...hai, ca ai de unde alege...

nu mai trec la nimic...

direct instalare sistem de operare si sa le ia dracu de informatii

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu mai fii mereu nervos trebuie sa-ti gasesti o femeie sau sa bati o "mana ursului" ca sa ma exprim academic.

ce-i zic eu , si ce-mi raspunde el...

lasa-le dreaqului de muieri ca n-am chef de dosare penale si scandal si mai si...

SI CINE MI-O ZICE...

UN OM CE TOCMAI A "SCAPAT" DE DRACU IN PERSOANA , PARDON FEMEIE...

dom'le esti de neinteles...

lasa laba ursului ca nu-i nevoie

P.S. : succes ! s-a instalat beleaua...

sa vedem ce zice la restart , UNDE-I ROOTKIT-UL ALA NEMERNIC?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...