Mergi la conţinut

Topicul Lui Andrei Rn Sa-L Foloseasca Sanatos


AndreiRN

Recommended Posts

:to_become_senile: Iti pierzi timpul aiurea cu nemernicul asta de "roman"/americanizat...

Cine mai intelege ce zice?!...

:telephone:

Aia incercam si yo sa zic, dar tu ai fost mai direct.

Legat de fete motocicliste, am vazut ca au o reprezentanta in campionatul mondial de supersport: Paula Cazzola

Anul trecut la CN European de Supermoto, am vazut o alta reprezentanta feminina, care alerga in rand cu baietii. Cei drept sunt putine dar sunt. post-13371-12698925846437_thumb.jpg

@Andra

Si eu m-am saturat de atatea subiecte, ma descurc bine, dar e loc si de mai bine.

Maine am lucrare la mate si eu pierd vremea pe aci.

Sincer mie la Romana mi-e morcovul, e multa materie, sunt multe texte si e multa informatie de tinut minte. Eu sunt la profil real(dau mate si fizica la celelalte 2 discipline) si nu m-am omorat cu romana niciodata, dar luam note pe esee libere si aici ma pricepeam, ca har domnului am imaginatie :biggrin::tongue:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s misogni deloc... femeia trebuie ocrotita, protejata ... Eu te-as fi "bagat" intr-un JEEP sa nu dai cu genunchii , coatele , capul , si alte zone ale corpului de masini , stalpi , asfalt, capuri de pod , sant, carute, vite dezlegate de pe marginea drumului(a murit un tip din IASI din cauza unei vaci de pe marginea drumului asa...) etc etc etc...

Si de ce nu ? UNEI FEMEI II STA MAI BINE ALATURI DE COPILUL EI ,

sper ca de data asta m-ai inteles corect! :drinks:

Mai clar nici ca se putea.

Tu obiect atractiv manuit de Calaretul Negricios dupa plac.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfiuuuu , Bah nasolule , "DACA TACEAI INTELEPT ERAI"...

Ti-am incurcat pescuitul?

salutare

1.well...te iei de toti,nu esti de acord cu nimeni.foarte acid

2.nu urmez turma..am citit putin p'acilea si am observat ca matale vorbesti cam murdar :nu asa rezolvi conflicte sa stii.

Salutare

1. Nu zice toti ca iti creste nasul si ....... e mai greu la sarutat. Da-mi un exemplu concret si il analizam impreuna.

2. Eu vb murdar??? Da-mi un exemplu te rog.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. unde mah ai venit TU in ramnicu sarat?! UNDE?

2. DA-te-n mortii etc , ca te caci pe tine CA DE OBICEI !

3. UNDE AI FOST ?

4. daca aveai de gand sa ma vezi LIVE si sa-mi "explici vreo doua" dadeai frumos , ca omul CIVILIZAT SI CU BUN SIMT un P.M. in care specificai frumos ca in ziua "Y" si la ora "X" ai sa fii la punctul "Z" si daca NU-S PREA LAS , SA VIN ACOLO SA LAMURIM "NECLARITATILE" DINTRE NOI!

5. Pentru mine esti un jeg, ce se da "cocos" de la tastatura, si care STIE CA NU ARE DREPTATE atunci cand injura Romania si romanii in general!

6. N-o sa vina nimeni sa te "urecheasca" pana la mama dreaqului in CACalifornia aia a ta SEMI-FALITA SI CONDUSA DE UN NAZIST!

7. Hai ca-mi pierd timpul cu gunoaie de teapa ta! :fuck:

1. Pai si in 2009 si in 2010 am fost.

2. Iar iti etalezi caracterul de mahala si faci impresie reala domnisoarei.

3. Ramnicul Sarat la Dr. Dragos si apoi la Romikele.

4. In loc de PM eu ti-am zis in public si tu ai tacut complect. Te-am inteles.

5. Corect. Si mi-ai mai zis ca mi-ai face o baie cu spuma si te-am refuzat. Nu vreau sa patesc precum cainele tau.

6. Doi forumisti au venit la mine in casa dar nu s-au apropiat de urechile mele.

7. Fugi repede la baie.

ce ti-am zis eu? arunci cu insulte "civilizatule"! nu sunt un obiect :blum:

Datorita sentimentelor puternice ai incurcat oameni din dialog.

Reciteste.

Calma.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am incurcat pescuitul?

Salutare

1. Nu zice toti ca iti creste nasul si ....... e mai greu la sarutat. Da-mi un exemplu concret si il analizam impreuna.

2. Eu vb murdar??? Da-mi un exemplu te rog.

1.fie..majoritatea . chiar si de mine incepushi.(p.s. nu poti numi pe cineva obiect )

2. doar un exemplu?:biggrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Pai daca cineva are intentia sa foloseasca o persoana ca pe un obiect poti numi si asa.

2. Da, un dialog real poate incepe cu un exemplu real.

vad ca tu si gabe v-ati aprins :)) barbatii :-j

nimeni nu poate folosi o persoana ca pe un obiect.(bine-se intelege ca se exclud curvele pe care trebuie sa le platesti...alea nici macar femei nu pot fi numite)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. vad ca tu si gabe v-ati aprins :)) barbatii :-j

2. nimeni nu poate folosi o persoana ca pe un obiect.(bine-se intelege ca se exclud curvele pe care trebuie sa le platesti...alea nici macar femei nu pot fi numite)

1. "Gabi" zice ca prefera blondele dar eu brunetele cu parul lung.

2. Adica orice femeie care primeste bani este o curva? Hmmmmmm. Mai gandeste odata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. "Gabi" zice ca prefera blondele dar eu brunetele cu parul lung.

2. Adica orice femeie care primeste bani este o curva? Hmmmmmm. Mai gandeste odata.

da.orice femeie care primeste bani/etc in schimbul unor "favoruri sexuale" este curva.

*in opinia mea...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da.orice femeie care primeste bani/etc in schimbul unor "favoruri sexuale" este curva.

*in opinia mea...

Ma bucur ca gandesti asa dar ..... esti tanara si nu prea observi ce se intampla in jur.

Daca asta ar fi standardul legal eu cred ca ........ 70% sunt curve din pacate.

Sper ca TU sa nu accepti niciodata nimica material de la persoana cu care o sa ai sex.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te pierzi in context....curva accepta bani exclusiv pentru sex: platesti, f**i, pleci.....cand ii oferi unei femei un buchet de flori, pe care l-ai platit, ca apoi, cine stie, ajungi sa faci sex cu ea, nu inseamna ca ai platit pentru sex....inseamna ca ai interactionat in cadrul unor norme sociale.

parerea mea, de conservator.

DAR da, e plina tara de curve...si inca din cele mai josnice....te la prima la ultima pitzi cu bmw-ul lui "puiu".

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

legile de egalitate mi se par foarte sexiste, culmea....

femeile(-in general,nu si eu) cer egalitate intre sexe...oficial suntem egali.DAR,(mereu exista un DAR),daca ii spui unei femei "nu esti suficient de puternica/pregatita/este o treaba de barbat etc" se va simti ofensata!...spune-i apoi "du-te si sparge lemne" si-ti va tranti un "dar eu sunt femeie,sunt delicata.asta este treaba de barbat!"....si asa s-a dus pe apa sambetei presupuna egalitate :dirol:

*si uimitor este ca tot femeile sunt cele ofensate cand li se spune ca nu pot fi intru totul egale unui barbat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

femeile(-in general,nu si eu) cer egalitate intre sexe...oficial suntem egali.DAR,(mereu exista un DAR),daca ii spui unei femei "nu esti suficient de puternica/pregatita/este o treaba de barbat etc" se va simti ofensata!...spune-i apoi "du-te si sparge lemne" si-ti va tranti un "dar eu sunt femeie,sunt delicata.asta este treaba de barbat!"....si asa s-a dus pe apa sambetei presupuna egalitate :dirol:

*si uimitor este ca tot femeile sunt cele ofensate cand li se spune ca nu pot fi intru totul egale unui barbat!

FEMEILE au un mod "aparte" de a gandi... NIMENI nu le poate intelege (e dovedit stiintific!) :biggrin: (nici o urma de "misoginism" in caz de "sare" ANDRA pe mine cu gura ca IAR SUNT MISOGIN!!! "MISOGINULE MISOGINULE.. HUO" NU TI-AR FI RUSINE... " )

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FEMEILE au un mod "aparte" de a gandi... NIMENI nu le poate intelege (e dovedit stiintific!) :biggrin: (nici o urma de "misoginism" in caz de "sare" ANDRA pe mine cu gura ca IAR SUNT MISOGIN!!! "MISOGINULE MISOGINULE.. HUO" NU TI-AR FI RUSINE... " )

:jump: recunoasteti.nu puteti trai nici cu femeile,dar nici fara ele!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:jump: recunoasteti.nu puteti trai nici cu femeile,dar nici fara ele!

eh... voi in bucatarie noi in dormitor sau sufragerie cu telecomanda in mana dreapta si berea in stanga...

cateodata /noaptea , noi in bucatarie pe canapea , voi in dormitor , si tot asa...

DA' ASA-I , nici cu femeile nici fara ele...

sau "Rau cu ele , rau fara ele " :Jumpy:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh... voi in bucatarie noi in dormitor sau sufragerie cu telecomanda in mana dreapta si berea in stanga...

cateodata /noaptea , noi in bucatarie pe canapea , voi in dormitor , si tot asa...

DA' ASA-I , nici cu femeile nici fara ele...

sau "Rau cu ele , rau fara ele " :Jumpy:

:lol2: pai in felul asta nu se mai intalnesc deloc .barbatul pt facut mizerie si mancat iar femeia pt a curata dupa el si pt a-i face de mancare? :chair:

draga gabe,nu asa merg lucrurile :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol2: pai in felul asta nu se mai intalnesc deloc .barbatul pt facut mizerie si mancat iar femeia pt a curata dupa el si pt a-i face de mancare? :chair:

draga gabe,nu asa merg lucrurile :))

:biggrin: ASA-I , noi avem parte de sex iar voi de SARCINA 9 LUNI DE ZILE + nastere+ griji/crescut plozi etc etc etc... :drinks:

IO nu fac mizerie oriunde as fi pentru ca STIU cum e sa faci curat ... :pardon:

P.S. : Si mai stiu si sa gatesc "unele chestii" ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:biggrin: ASA-I , noi avem parte de sex iar voi de SARCINA 9 LUNI DE ZILE + nastere+ griji/crescut plozi etc etc etc... :drinks:

IO nu fac mizerie oriunde as fi pentru ca STIU cum e sa faci curat ... :pardon:

P.S. : Si mai stiu si sa gatesc "unele chestii" ...

cartofi prajiti?:lol2:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...