Mergi la conţinut

Topicul Lui Andrei Rn Sa-L Foloseasca Sanatos


AndreiRN

Recommended Posts

:boredom: la cei 19 ani ai mei nu imi sta mintea la copii :biggrin: am timp.

ia stai bre asa.insinuezi ca motociclistii n-au familii?...sau faci referire la femei,care trebuie sa aiba grija de copii...domnul gabe,suntem putin misogin? :boxing: nu nu nu :bash:

:biggrin: Nu-s misogni deloc...

Motociclistii AU familii bineinteles, nu asta era ideea!

DAR : motociclismul in sine este un "obicei periculos" si nu as vrea sa fiu in locul unei femei atunci cand va fi "sicanata" in trafic de catre niste dobitoci cu permis auto...

Femeia are alte roluri mult mai bine "conturate"...

Daca ai fi maritata si masculul tau te-ar "pierde" in vreun accident stupid "A'LA'RROMania", cu siguranta nu i-ar pica bine situatia...

De fapt , m-ai inteles total gresit : femeia trebuie ocrotita, protejata de TAMPITII SI RETARZII de pe sosele...

Eu te-as fi "bagat" intr-un JEEP sa nu dai cu genunchii , coatele , capul , si alte zone ale corpului de masini , stalpi , asfalt, capuri de pod , sant, carute, vite dezlegate de pe marginea drumului(a murit un tip din IASI din cauza unei vaci de pe marginea drumului asa...) etc etc etc...

Si de ce nu ? UNEI FEMEI II STA MAI BINE ALATURI DE COPILUL EI , NU PE MOTOCICLETA :tongue:

sper ca de data asta m-ai inteles corect! :drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopaaaa si tu esti CTC-ist?

Scuza-ma, da doar nu crezi ca are copii la 19 ani? Ca doar nu o fi de neam "nomad", aia de i-ai vedea tu sapun...

Windfuckere vorba aia: Sa-mi bag poola ce bine zice ala :lol:

:read: Pentru o femeie , varsta ideala pentru a avea un copil este intre 20 si 30 ani! Merge si la 19 :eat:

Dupa 30 de ani apar sarcini cu complicatii! :thumbdown:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar cica apogeul sexual se atinge la 30 de ani la femei...si la 19 ani mai bine sa calareasca motoare decat paginile 5, 7 sau 9 ale ziarelor de renume romanesti, ca un numar impresionant de "domnisoare" din romania.

PS: 2 fete de 19 ani pe forum...:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:biggrin: Nu-s misogni deloc...

Motociclistii AU familii bineinteles, nu asta era ideea!

DAR : motociclismul in sine este un "obicei periculos" si nu as vrea sa fiu in locul unei femei atunci cand va fi "sicanata" in trafic de catre niste dobitoci cu permis auto...

Femeia are alte roluri mult mai bine "conturate"...

Daca ai fi maritata si masculul tau te-ar "pierde" in vreun accident stupid "A'LA'RROMania", cu siguranta nu i-ar pica bine situatia...

De fapt , m-ai inteles total gresit : femeia trebuie ocrotita, protejata de TAMPITII SI RETARZII de pe sosele...

Eu te-as fi "bagat" intr-un JEEP sa nu dai cu genunchii , coatele , capul , si alte zone ale corpului de masini , stalpi , asfalt, capuri de pod , sant, carute, vite dezlegate de pe marginea drumului(a murit un tip din IASI din cauza unei vaci de pe marginea drumului asa...) etc etc etc...

Si de ce nu ? UNEI FEMEI II STA MAI BINE ALATURI DE COPILUL EI , NU PE MOTOCICLETA :tongue:

sper ca de data asta m-ai inteles corect! :drinks:

te inteleg,dar nu sunt intru'totul de acord cu tine sa stii...pot sa ma "cert" cu tine ore'n sir :pokey: nici unei femei nu i-ar pica bine sa-si piarda barbatul intr-un accident.sa stii ca eu sunt pentru "femininate"...iar unei femei care are asta ii va sta bine oricum :to_keep_order: si cu bebe in brate si pe moto...acum cateva zile am vazut la tv o tipa care isi pusese bebele in atas(that was stupid!)

sa stii ca te apreciez pentru cum vezi tu femeia si pentru cum o tratezi.protector.bravo ma :clapping:

@Cesar: my bad.scuze :sweatdrop:

:biggrin: eram intrigata de ce nu merg toate..."l-) " pt mine

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. "draga" andra , nu te baga ,

2. ca "americanu' /roman cu cetatenia RETRASA de catre statul roman " e parsiv rau... :biggrin:

3. Daca-l ataci pune albinele africane pe tine... SAU ALTCEVA... :pardon:

1. Ai vrea tu asa draga dar ...... ia-ti bicicleta.

2. Experienta proprie?

3. Hmmmm, daca cea din poza ma ataca ...... fizic, ma las invins. Si subjugat. :man_in_love:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te inteleg,dar nu sunt intru'totul de acord cu tine sa stii...pot sa ma "cert" cu tine ore'n sir :pokey: nici unei femei nu i-ar pica bine sa-si piarda barbatul intr-un accident.sa stii ca eu sunt pentru "femininate"...iar unei femei care are asta ii va sta bine oricum:to_keep_order: si cu bebe in brate si pe moto...acum cateva zile am vazut la tv o tipa care isi pusese bebele in atas(that was stupid!)

sa stii ca te apreciez pentru cum vezi tu femeia si pentru cum o tratezi.protector.bravo ma :clapping:

@Cesar: my bad.scuze :sweatdrop:

:biggrin:eram intrigata de ce nu merg toate..."l-) " pt mine

:drinks: ASA E NORMAL! dar cum suntem in RROMania...

TOTUL E POSIBIL...

"land of cios" :scenic:

vezi ca nici acum nu merg smilesii!

DA-I CU EDIT-UL si baga un spatiu intre tot ce scrii!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. loveste si in fete?sa vedem.:treaten:...

2. miros o urma de ironie in acel "draga" andra ?:sweat:

3. uite ce zic eu :drunk:

1. As vrea sa zic ca nu dar ...... am mai admis aici ca acum 20 de ani am intrat in ring cu una si nu stiam ce sa fac.

2. Lasa ca el isi miroase singur palma.

3. Aici l-ai ghicit. Bautura si netul sunt amici Calaretului Negricios.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Ai un par ff frumos. Daca e poza ta.

1. Si care ar fi motivul?

2. Ai gustat si tu sau doar urmezi turma?

3. Ala e un cuvant?

pfiuuuu , Bah nasolule , "DACA TACEAI INTELEPT ERAI"... :giljotiini:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Ai un par ff frumos. Daca e poza ta.

1. Si care ar fi motivul?

2. Ai gustat si tu sau doar urmezi turma?

3. Ala e un cuvant?

salutare:to_keep_order:dap.poza mea(album)

1.well...te iei de toti,nu esti de acord cu nimeni.foarte acid

2.nu urmez turma..am citit putin p'acilea si am observat ca matale vorbesti cam murdar :nu asa rezolvi conflicte sa stii.

3.:lol2:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. ca poate mai citeste si gagiu-tau forumul si pe urma ma cauta sa-mi "explice" unele treburi...

2. TOTUSI , io vreau poza cu tine ca altfel... nu pot sa-mi formez o idee despre persoana cu care ma "contrez" :biggrin:

3. ARN-ul asta e o curva masculina careia ii place s-o faca pe "desteapta" de la "botoane" de acolo din CACalifornia...

1. Te-ai piti de el ca si de mine.

2. Cauta poze pe net pt "inspiratia" ta adolescenta.

3. Si cand am venit pe la tine te-ai ascuns precum cartita Viteazule Negricios. :thumbdown:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar pana atunci ,ia pune o poza domnul gabe.:to_keep_order:

Domnul "Gabe" isi schimba si numele si ziua dupa plac si nevoie.

Pai si tu un nerd cu ochelari care sta pe spinarea taticului. :giljotiini:

Nu-i a meu blondinul ! SERIOS ! :smoke:

Ai lui ies mai negriciosi.

1. stiam/banuiam eu ca fumeilor le plac copiii :tongue:

tu n-ai vreo doi?

2. mai importanta de 1000 ori este o familie! :drinks:

1. Pai doar de aia prezinti si tu poze cu copii altora doar doar scapi de Manuela.

2. Pt aia mai de invatat responsabilitate Brunetelule.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Te-ai piti de el ca si de mine.

2. Cauta poze pe net pt "inspiratia" ta adolescenta.

3. Si cand am venit pe la tine te-ai ascuns precum cartita Viteazule Negricios. :thumbdown:

unde mah ai venit TU in ramnicu sarat?! UNDE?

DA-te-n mortii etc , ca te caci pe tine CA DE OBICEI ! UNDE AI FOST ? daca aveai de gand sa ma vezi LIVE si sa-mi "explici vreo doua" dadeai frumos , ca omul CIVILIZAT SI CU BUN SIMT un P.M. in care specificai frumos ca in ziua "Y" si la ora "X" ai sa fii la punctul "Z" si daca NU-S PREA LAS , SA VIN ACOLO SA LAMURIM "NECLARITATILE" DINTRE NOI!

Pentru mine esti un jeg , ce se da "cocos" de la tastatura , si care STIE CA NU ARE DREPTATE atunci cand injura Romania si romanii in general!

Dar , e simplu si de la sine inteles ca NU AI SA RECUNOSTI TU ASA CEVA , doar nu te mai leaga nimic de tara asta , asa ca... POTI SA ARUNCI CU JIGNIRI in stanga si-n dreapta!

N-o sa vina nimeni sa te "urecheasca" pana la mama dreaqului in CACalifornia aia a ta SEMI-FALITA SI CONDUSA DE UN NAZIST!

Hai ca-mi pierd timpul cu gunoaie de teapa ta! :fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e topicul 123 deja...mai schimbati si voi...stelute, puncte, cerculete...

legat de femeile pe moto....barbatul, casca, geaca piele, protectii, 30 de grade afara...ajunge pe plaja/in bar(la suc)/ in loc public...da jos ce are...pute...asa e el.....femeia...echipament, temeperaturi, aceleasi locatii....da jos...pute...WTF?

in loc de pute sa zic ca emana feromoni naturali? :-?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnul "Gabe" isi schimba si numele si ziua dupa plac si nevoie.

Pai si tu un nerd cu ochelari care sta pe spinarea taticului. :giljotiini:

Ai lui ies mai negriciosi.

:)) stai asa ca la ora asta procesez mai greu/uneori deloc

am fost facuta nerd cu ochelari care sta pe spinarea taticului ? :biggrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare :to_keep_order: dap.poza mea(album)

1.well...te iei de toti,nu esti de acord cu nimeni.foarte acid

2.nu urmez turma..am citit putin p'acilea si am observat ca matale vorbesti cam murdar :nu asa rezolvi conflicte sa stii.

3.:lol2:

Incearca sa dai spatiu de 2 ori inainte sa pui un emoticon, daca vrei sa iti apara emoticon si nu scris.

Dansul crede ca daca e plecat in America si lucreaza la nasa, le stie pe toate. Dar nu e asa, si se confirma cam la fiecare postare, ca sta cam prost la capitolul Limba Romana, limba natala, de altfel.

Andra, iti dai seama ca noi nu prea ar trebui sa pierdem vremea pe forumuri, ci ar trebui sa ne pregatim mai mult pt bac, admitere si alea alea... :tongue:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) stai asa ca la ora asta procesez mai greu/uneori deloc

am fost facuta nerd cu ochelari care sta pe spinarea taticului ? :biggrin:

:to_become_senile: Iti pierzi timpul aiurea cu nemernicul asta de "roman"/americanizat...

Cine mai intelege ce zice?!...

:telephone:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa dai spatiu de 2 ori inainte sa pui un emoticon, daca vrei sa iti apara emoticon si nu scris.

Dansul crede ca daca e plecat in America si lucreaza la nasa, le stie pe toate. Dar nu e asa, si se confirma cam la fiecare postare, ca sta cam prost la capitolul Limba Romana, limba natala, de altfel.

Andra, iti dai seama ca noi nu prea ar trebui sa pierdem vremea pe forumuri, ci ar trebui sa ne pregatim mai mult pt bac, admitere si alea alea... :tongue:

stiu stiu :frusty: dar mi s-a acrit de la atatea subiecte de bac.mai ales rahaturile de la istorie! tu cum te descurci?

cred ca era vb de poza de mai devreme...un barbat cu un plod in brate....nu esti barbat andra, nu? :-s

:biggrin: cu siguranta nu!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...