Mergi la conţinut

Programul De Mentorat Pentru Incepatori


Recommended Posts

chiar a fost super cu toate ca nu prea am exersat dar stiu la ce sa exersez la frinare asta chiar de exersat cu jaloanele ma descurc cit de cit dar tot mai trebui sa ma obisnuesc cu drujba

a fost super si toti au fost de gasca . va multumesc la toti

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor.............nu mai vb de sfoara in casa spanzuratului............nu de altceva dar cred ca o sa dau cu laptopul de pamant de o sa sara tot orcadul, microprocesoarele, semnalele si circuitele numerice din el:) pai e corect asa toata lumea planuieste iesiri si eu stau la tastatura.....mai rau si mai trist e ca nici nu am cu ce sa ies.....dar imi doresc sa tinem legatura si cand o sa am .......... nu o sa ma mai tina nimeni la birou cat e soarele sus pe cer

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Aha, a inviat topicu'!

@jamalex

Nu-i importanta, inca, ora si locatia pentru intalnirea de sambata. Stai sa se adune inscrieri si p-orma vedem cati suntem si de unde plecam la plimbare.

Avem o propunere de traseu clara. Traseul nu-i chiar usor si accesibil pentru toata lumea... stii tu! :wink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa mergi dar nu este traseu de incepatori. Este un drum relativ obositor - peste 450 km. Indiferent de experienta fiecaruia, se va merge la ritm propriu acolo unde drumul devine dificil. Cei din frunte vor astepta pe cei care raman in urma, pe parcurs. Am mai facut traseul cu incepatori si asta a fost sfatul de baza.

Problema la 800 km experienta este insa ... mai acumuleaza kilometri ca timp sa iesi la plimbari este suficient. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul despre care vorbesc baietii este:

- aglomerat cu tiruri si masini;

- are curbe numeroase din care multe in ac de par;

- sunt sate multe, diverse restrictii de viteza si mai mereu linie continua;

- drumul este in panta accentuata sau in rampa;

- ca atare, are un grad mare de dificultate. poti sa-l vezi si singur pe google, dealtfel.

nu sfatuiesc incepatorii-incepatori sa-l abordeze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...