Mergi la conţinut
Cesar

planificare Programul De Mentorat Pentru Incepatori

Recommended Posts

Nu, motoreta mea sta intr-un garaj in cartierul Tei.

As vrea sa fac traseul respectiv, oricum am mai fost dar pe bucati. Cum zicea si colegul mai sus, tu intai ia-o mai incet pe aici prin urbe, apoi drumuri mai in linie dreapta si abea apoi curbe gen Cheia. E doar sfatul meu, e timp, noi suntem pe aici si la anul...poate si mai mult timp de-acum incolo.

okey ;) e cel mai bine asa!!!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

S-a schimbat schimbarea, nu mai merg cu moto la munte, am facut alte planuri intre timp. Sorry. Lasam pe alta data.

Pasagera a rescris planurile, nu? :good: Grija mare, asa am inceput si eu, iar acum cer voie ca la parinti. Tocmai cand voiam sa ung si eu lantul, cu ocazia muntelui... :thumbup: Mergem cu alta ocazie, poate vine si Caesar!!!

Link la postare

Buna treaba cu mentoratul, daca se mai organizeaza ceva sunt extrem de interesat.

Sunt incepator 100%, maine o sa am primul meu drum in afara Bucurestiului,pana la Oltenita si retur.

Link la postare

Pai eu vreau sa o iau spre Cheia maine, daca tot ne dau astia liber, dar ma uitam pe unele site-uri si se anunta niste ploicele prin zona. Daca mai e careva interesat de Cheia sa zica pe aici.

Link la postare

Am fost ieri pe Cheia, pana in Poiana Brasov, drum liber, superb, nu m-a plouat.

Sambata se anunta ceva stunt-show la bulgari, prin zona Veliko parca, participa si 2 romanasi d-ai nostri, cunoscuti d-ai mei de la rond din Pantelimon, m-as duce sa -i vad cum evolueaza.

Ma mai interesez in seara asta despre ce si cum.

Link la postare

A fost nesperat de bine, fara pietre, fara nisip in curbe, fara trafic, doar 2-3 tiruri pe tot traseul. Iar ma lasa franele, mai am un singur reglaj si iar imi dau cu maneta peste degete. Au venit garniturile fantomatice ale lu' Bogdan? :tongue:

Link la postare

Maine duminica 02.09. se pleaca la o Cheia ca cine stie cat o mai tine vremea frumoasa. Plecarea de la benzinaria OMV Baneasa (dupa ce se coboara podul de la Elvila, inainte de Romaero), ora 10.

Link la postare

O idee minunata..si noua incepatorilo ne.ar prinde super bine..si nu numai noua novicilor..ci si celor pe 4 roti..sa vada un grup organiza care stiu sa se comporte civilizat si ca nu suntem toti "coca"cu vitezane care au impresia ca le.a dat masa sosea personala.

Link la postare

M-am gandit ca merge o tura scurta dupa pranz, asa ca daca mai sunt doritori de mers pana la salina la Slanic si pe intoarcere oprit la Paulesti la un festin marca Schnitzelhaus, va astept la 12,15 la Arcul de Triumf. Plecarea maxim 12,30.

http://www.restauran...hnitzelhaus.ro/

Am uitat sa precizez, plecarea si intoarcerea pe noua autostrada A3, mie imi place. Plus ca probabilitatea unui accident nasol e infima fata de DN1.

Link la postare

Salutare. Foarte buna si folositoare aceasta idee cu "mentor" experimentat pt plimbari. Eu sunt incepator din Brasov si m-ar interesa acest gen de activitate. Exista cineva doritor in zona pentru a desfasura asa ceva?

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.